تشخیص بارداری

سلام
خسته نباشید
یک ساله که میخوام باردار بشم اما نشده
11 روز از زمانی که باید پریود بشم گذشته و این اتفاق نیفتاده از تست بارداری استفاده کردم مثبت بود الان می خوام برم آزمایش خون بدم اگر آزمایش خون مثبت بود به پزشک مراجعه کنم نتیجه قطعی اینکه باردارم می ده آخه نگرانم از وقتی که باید پریود بشم که نشدم کمر درد شدید دارم گاهی وقتها یک سوزشی سر دلم احساس می کنم می خوام بدونم این موارد برای چی هست
ممنون

سلام
دوست عزیزم شما باید سریعاً ازمایش خون را انجان بدهید و با جوابش فوراً به درمانگر بالینی مراجعه کنید تا علت این کمردرد رو زودتر متوجه بشیم(به خواست پزشکتون ممکنه سونوگرافی جلوتر درخواست شود و ...) و بعد از آن شاید اقدام خاصی یا استراحت و ... تجویز شود.
پس زودتر اقدام کنید دوست عزیز!.
به خدا می سپارمتون
كارشناس مامايي فيروز

diba نوشته شده:آزمایش مثبت بود 200 <
به به! آزمایشم که مثبته دیباجان! مبارکتون باشه!
با جواب آزمایش هر چه زودتر به درمانگرتون که قراره طی بارداری انشالله تحت نظرشون باشید مراجعه کنید و ایشون رو هم ار کمر دردتون مطلع کنید عزیزم!
بارداری خوشی رو براتون آرزو دارم.
به خدا می سپارمتون
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت كارشناس محترم . پس از اينكه در اين سيكل از قرص كلوميفن و آمپول HCG استفاده كردم، سه روز مونده به پريود بيبي چك خط دوم را به شكل صورتي كمرنگ نشان داد. 17 تير موعد پريوده اما اصلا دردهاي زير شكمي ندارم و به جاي ش دل دردهاي خاصي رو دارم. با اين تعطيلات مجبورم(و البته تمايل دارم) دوشنبه21تير برم دكتر تا يكدفعه برام آزمايش بتا و ساير آزمايشها رو بنويسه. حس عجيبي دارم ...
در مورد تغذيه در دوران بارداري توضيح بدين.
اينو بگم كه به علت حساسيت پوستي كه دارمسه ساله دائما" و زير نظر پزشك داخلي قرص آپوسيتريزين استفاده ميكنم. الان بعد از مثبت شدن نسبي بيبي چك سه روزه كه مصرف قرص را قطع كردم. اما نميدونم اگه قرار باشه استفاده نكنم با حساسيت شديدي كه دارم در دوران بارداري چه كنم؟
ممنون
انشاله خداوند حاجت همه بندگانش را در اين روزهاي مبارك و عزيز بده. آمين

سلامی دوباره
پزشکم سونوگرافی داخلی انجام داد ساک حاملگی تشکیل شده بود همه چیز خوب بود
از خدا ممنون
از راهنمائی شما هم سپاسگزارم
امیدورام همه به خواسته هاشون برسن

با سلام خدمت كارشناس محترم. اولين باره كه سوال ميپرسم و سوالم در ميان ساير پيامها بي پاسخ مونده. من هم تبريك به ديبا جون ميگم و خوشحالم كه دوران بارداريمون با هم همزمان شده. اميدوارم شما كارشناس محترم سوالم رو در مورد تغذيه در دوران بارداري بي پاسخ نگذاريد. از هفته چندم حالت تهوع شروع ميشه و راهها يمقابله با اون چيه؟ بخصوص برايافرادي مثل من كه شاغلند

سلام دوست عزیز!
تهوع بارداری معمولاً بین اولین تا دومین قاعدگی از دست رفته ظاهر می شود یعنی بین 1تا 2 ماهگی و تا حدود هفته های 14تا 16 ادامه می یابد.
(لازم به ذکر است که نداشتن این وضعیت به معنی طبیعی نبودن بارداری نیست، بلکه قطع ناگهانی ان نگران کننده است)
مونا جان! برای اطلاع از راههای مقابله با آن هم به لینک زیر مراجعه نمائید:
http://bardary.blogfa.com/cat-18.aspx
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

سلام! دیبا حان ! متاسفم! امیدورام که همونطور که ما رو در شادیتون شریک کردید در ناراحتی هم شریک بدونید.
خود به خود سقط شد یا ...
2 بار سونوا نجام شد؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 38 مهمان