اقدام برای بارداری

باسلام.مااین ماه برای بارداری اقدام کردیم.من میبایست روز 4تیر پریود میشدم.روز یکم تیر آزمایش خون بارداری دادم که نتیجه منفی بود.الان روز هفتم تیر هست ومن هنوز پریود نشدم.از روز 4 تیر به بعد هم چند بار از بیبی چک استفاده کردم که باز هم نتیجه منفی بود.آیا احتمال بارداری برای من وجود داره در این ماه یا مشکل دیگری هست با توجه به اینکه من همیشه پریود های منظمی دارم؟آیا نیاز هستکه آزمایش خون تکرار بشه؟

آره عزیزم من خودم 2 روز بعد از تاخیر پریودی رفتم آز دادم منفی بود اما چهار روز بعدش رفتم آزمایش مثبت شد زیاد عجله نکن انشااله که بارداری گلم
توکلت بخدا فقط توی این چند روز دارویی مصرف نکن زیاد هم به خودت فشار نیار به شوهرت هم فعلا چیزی نگو
آخه اگه خدا نخواست و منفی شد الکی امیدوار نشه

Re: اقدام برای بارداری

samanehdaneshmand نوشته شده:باسلام.مااین ماه برای بارداری اقدام کردیم.من میبایست روز 4تیر پریود میشدم.روز یکم تیر آزمایش خون بارداری دادم که نتیجه منفی بود.الان روز هفتم تیر هست ومن هنوز پریود نشدم.از روز 4 تیر به بعد هم چند بار از بیبی چک استفاده کردم که باز هم نتیجه منفی بود.آیا احتمال بارداری برای من وجود داره در این ماه یا مشکل دیگری هست با توجه به اینکه من همیشه پریود های منظمی دارم؟آیا نیاز هستکه آزمایش خون تکرار بشه؟
سلام
همانطور که در پست دیگرتون عرض کردم اگر سیکلهای منظمی دارید همین حالا هم می توانید با ازمایش بتا که دقت بالاتری از بی بی چک دارد مطمئن شوید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام.من عضو جدید هستم.راستش این ماه اقدام به بارداری کردم.دکتر بهم کلومفین داد.روز 14 رفتم سونو دکتر گفت سمت راستم تخمک درست شده.بهم برنامه داد برای نزدیکی.امروز روز 19 سیکلمه ولی خونریزی دارم.نمیدونم چرا.میشه کمکم کنید. :cry:

سلام عزيزم

خوش اومدي

خانمي دوره هات چند روزه هستش ؟؟؟؟

خونريزي كه داري زياده يا كم ؟؟؟؟؟؟؟؟
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

مواقعی وجود دارد که زنان خونریزی کمی رو در زمان تخمک گذاری مشاهده مینمایند .
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام.ممنونم ازتون.من نتونستم این چند روز بیام.خونریزیم بیشتراز همیشه بود.من معمولا 28 روزه هستم.البته دو ماه پریود نشدم.سونو کردم گفتن کیست دارم..پرژسترون تزریق کردم.یک هفته بعدش پریود شدم.البته از روز دوم پریودم کلومفین خوردم.روز چهاردهم رفتم دکتر دکتر گفت تخمک درست شده بهم برنامه داد.داروی فلوکونازول هم برام تجویز کرده بود.

urkind نوشته شده:سلام.من عضو جدید هستم.راستش این ماه اقدام به بارداری کردم.دکتر بهم کلومفین داد.روز 14 رفتم سونو دکتر گفت سمت راستم تخمک درست شده.بهم برنامه داد برای نزدیکی.امروز روز 19 سیکلمه ولی خونریزی دارم.نمیدونم چرا.میشه کمکم کنید. :cry:
تشخیص با درمانگر بالینی ست اما از آنجا که فلوکونازول برای درمان عفونت قارچی تجویز می شود خود عفونت هم می تونه پریود رو جلو بیاندازه و سیکل رو کوتاه کنه یا حجم خونریزی رو بالاببره
یک سوال از پریود قبلی تون مطمئن بودید ؟از عدم بارداری و ...؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم کارشناس عزیزم.. من یکسال اقدام دارم و دوره هام 28 تا 35 روز متغیره.. ولی بیشتر 34 روزه پری میاد.. با این وجود شما فرمودید زمان تخمک گذاری من از 18 تا 24 سیکل است سوالم این است پس از ده پری تا 14 هرروز درد تخمدان را دارم و ممکنه بیشتر هم بشه و از 18 تا 24 اصلا دردی نداشته باشم..
با وجودی که از 13 تا 15 ممکنه ترشحات تخم مرغی دیده شود و از 18 تا 24 ترشحات پنیری.. با این وجود باز هم تخمک گذاری من از 18 تا 24 است!!!!!!!!!!
خیلی گیج شدم..
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

خیلی ممنونم از پاسختون.پیشه دکترم رفتم گفت مشکلی نیست احتمال داره به خاطره قرصایی که خوردی بدنت ری اکشن نشون داده باشه..راستش من 3سال قرص ال دی می خوردم .می ترسم به خاطراون قرصا حالا حالاها بچه دار نشم البته از دکترم پرسیدم گفت نه.ولی چند جا خوندم که میگفت امکان داره.بعدشم اینکه من مربی بدنسازی و ایروبیک هم هستم.خیلی ورزش می کنم.به نظر شما ممکنه ورزش زیادم باردار شدنم رو به تاخیر بندازه.مرسی از نظر لطفه بی دریغتون.

خیلی ممنونم از پاسختون.پیشه دکترم رفتم گفت مشکلی نیست احتمال داره به خاطره قرصایی که خوردی بدنت ری اکشن نشون داده باشه..راستش من 3سال قرص ال دی می خوردم .می ترسم به خاطراون قرصا حالا حالاها بچه دار نشم البته از دکترم پرسیدم گفت نه.ولی چند جا خوندم که میگفت امکان داره.بعدشم اینکه من مربی بدنسازی و ایروبیک هم هستم.خیلی ورزش می کنم.به نظر شما ممکنه ورزش زیادم باردار شدنم رو به تاخیر بندازه.مرسی از نظر لطفه بی دریغتون. :)
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 47 مهمان