توجه کنید برای بارداری دقت کنید

با سلام در کتاب حلیه المتقین نوشته علامه مجلسی نکاتی در مورد بارداری نوشته بود که حیفم اومد برای شما نگویم :
1- نزدیکی دراول ماه و اخر ماه و وسط ماه (قمری) باعث سقط دیوانگی فرزند و یا صرع او می شود ( امام صادق ع )
2- موقع نزدیکی سخن نگویید که ممکن است فرزند شما لال شود.
3- در موقع طلوعو غروب افتاب نزدیکی نکنید
4- در شب عید فطر عید قربان مقابل افتاب شب نیمه شعبان نزدیکی نکنید
5- درروزی که خورشیدگرفتگی و شبی که ماه گرفتگی باشد نزدیکی نکنید
6- از حضرت علی ع طبق وصیت پیامبر نقل شده که اگر عصر روز جمعه نزدیکی کنید فرزند شما از دانایان شود . شب دوشنبه : حافظ قران و راضی به رضای خدا .شب سه شنبه : دهانش خوشبو و دلش رحیم و دستش جوانمرد و زبانش از غیبت و بهتان پاک باشد. شب5 شنبه : وقتی افتاب در اسمان باشد شیطان نزدیک او نشود تا پیر شود و خدا او را روزی کند سلامتی در دین و دنیا .شب جمعه : فرزند خطیب و سخنگو باشد

برای من هم دعاکنید که سخت محتاج دعایم
آخرین ويرايش توسط 1 on shahan, ويرايش شده در 0.

پس اینکه میگن در موقع نزدیکی با کلمات زیبا با همدیگر حرف بزنید و عشقتون و به هم نشون بدین تا نزدیکی در کمال ارامش انجام بشه ..چیه؟؟
من نمیدونم واقعا این حرفا راسته یا از خودشون میگن

samira64 نوشته شده:پس اینکه میگن در موقع نزدیکی با کلمات زیبا با همدیگر حرف بزنید و عشقتون و به هم نشون بدین تا نزدیکی در کمال ارامش انجام بشه ..چیه؟؟
من نمیدونم واقعا این حرفا راسته یا از خودشون میگن
سلام عزیزم خلی ممنون از دقتی که داشتی زنو شوهر می تونند عشقشون و همیشه و در همه جا به هم نشون بدند ولی اگر ما به توصیه ائمه هم عمل کنیم فکر نکنم چیزی رو از دست بدیم :wink:

اره اگه اینا واقعا فرموده ی اون عزیزا باشه ..که چشممون هم کور !!!
ولی مشکل من اینجاست که خیلی تناقض هست و ادم نمی دونه کدوم درسته ..و کدوم به اسم اونا یا واقعا مال اونا هست
همین امام صادق (ع) کلی حدیث در باب زیبایی نزدیکی و اینکه چکار کنید که همسرتون راضی باشه داره
بازم ممنون از اینکه پست و گذاشتی

samira64 نوشته شده:اره اگه اینا واقعا فرموده ی اون عزیزا باشه ..که چشممون هم کور !!!
ولی مشکل من اینجاست که خیلی تناقض هست و ادم نمی دونه کدوم درسته ..و کدوم به اسم اونا یا واقعا مال اونا هست
همین امام صادق (ع) کلی حدیث در باب زیبایی نزدیکی و اینکه چکار کنید که همسرتون راضی باشه داره
بازم ممنون از اینکه پست و گذاشتی
عشق بازی زن و شوهر هیچ منافاتی در هنگام نزدیکی نداره ولی اگر نزدیکی که به قصد بارداری باشه اونم فقط وقت دخول رعایت بعضی چیز ها را بکنیم خوب است . :P

سلام اینکه گفتند حرف نزنید برای چند دقیقه ای است که دخول انجام میگره درضمن وقتی مرد میخواد دخول لنجام بده نبایدبه الت زنش نگاه کند پس قبلش عشقبازی راانجام بدید و وقتی دو الت بهم میرسند حرف نزنید ولی میتونید بادستتون بدن همسرتون رالمس کنید :lol:
روزی توخواهی آمد  به امید اون روز صلوات
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 56 مهمان