سلام مگه الی جون دکترت از چه روزی گفته شروع کنی؟
کلومیفن بخاطر تاثیری که روی اندومتر میزاره معمولا از روز سوم پری شروع میشه تا اندومتر ضخیمتر بشه ویا کنارشم از استرادیول هم استفاده میشه که این تاثیر بدو کم کنه.
الی جون بنظر من طبق برنامه دکترت اگه پیش بری زودتر نتیجه میگیری . خودسرانه عمل نکن.البته اگه به حاذق بودن ایشون ایمان داری.
آخرین ويرايش توسط 1 on amirhosein, ويرايش شده در 0.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام الی جون
توصیه خواهرانه من به تو اینه که عجله نکن برای بارداری .اگه تا یکسال به طور طبیعی باردار نشدی دنبال دوا و دکتر باش چون من هم مثل شما بعد از 3 ماه که نشدم سریع رفتم دکتر و همون ماه کلومیفن بهم داد و باردار شدم ولی چه فایده در 8 هفتگی سقط شد.چون احتمال سقط با کلومیفن بیشتر میشه .حالا هر جور که خودت صلاح می دونی .تازه اگر هم می خواهی دارو مصرف کنی یا پیش دکتر بری حتما حتما پیش یه دکتر خوب برو تا با اشتباه بعضی از دکترها تو چالش نیفتی.
با آرزوی موفقیت برای شما.

Re: مصرف کلومفین (سوال)

eligoli66 نوشته شده:سلام
من 3 ماهه اقدام کردم خبری نشده... اگه ازروز 5 ام تا 10 پری کلومفین بخورم که زوذترنتیجه بده ٍ ضرر داره ؟
سلام
شروع تجویز کلومیفن و تحت نظر بودن ضمن درمان، حتماً باید توسط متخصص زنان شما صورت بگیرد.
از نظر علمی هم قبل از شروع درمان اضافه برای مادر آینده ، حتماً باید همسرش آنالیز اسپرم داشته باشد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 54 مهمان