تخمک گذاری با کلمیفن لطفا جواب بد

با سلام خدمت کارشناس محترم

من ۲ بار حاملگی‌ با کلمید ۲۰۰ میلی‌ داشتم که منجر به سقط شد اینبار هم بد از ۶ ماه اقدام به حاملگی‌ کردم با کلمید در دفعات قبلی‌ روز ۱۶ تخمک گذاری داشتم که از کیت تخمک گذاری استفاده می‌کردم ولی‌ این دفعه روز ۱۷ هستم ولی‌ جواب کیت منفی‌ است آیا معنیش این هست که این ماه من تخمک گذاری نداشتم؟ در ضمن من تنبلی تخمدان دارم و با پرجسترن پریود میشم .آیا ممکن است در روزهای آینده تخمک گذاری کنم؟الان مقداری سوزش و خارش در واژن دارم آیا از پماد ضّد عفونت می‌تونم استفاده کنم با توجه به احتمال تخمک گذاری؟ ممنون میشم جواب منو بدید براتون سلامتی‌ و شادی آرزو می‌کنم

عزیزم بله میتونی ازداروی وازینال کلوتریمازول استفاه کنی حتی اگه باردار باشی. مشکلی نداره.
منظورتون از کلمید همون کلومیفن هست؟
سقطتوت در اثر چی بوده؟
در ناامیدی بسی امید هست

بله منظورم کلمیفن هست، دفعهٔ اول سقط در هفته ۵ و دومی‌ در هفته ۲۰ بود که علتشو نفهمیدن و کیسه آبم پاره شد ولی‌ بچه هیچ مشکلی‌ نداشت و آزمایشها هم سالم بودند تنها جوابی‌ که دادند اینکه بعضی‌ وقتها هیچ علتی نمی‌شه پیدا کرد و پیش میاد

Re: تخمک گذاری با کلمیفن لطفا جواب

sogand58 نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم

من ۲ بار حاملگی‌ با کلمید ۲۰۰ میلی‌ داشتم که منجر به سقط شد اینبار هم بد از ۶ ماه اقدام به حاملگی‌ کردم با کلمید در دفعات قبلی‌ روز ۱۶ تخمک گذاری داشتم که از کیت تخمک گذاری استفاده می‌کردم ولی‌ این دفعه روز ۱۷ هستم ولی‌ جواب کیت منفی‌ است آیا معنیش این هست که این ماه من تخمک گذاری نداشتم؟ در ضمن من تنبلی تخمدان دارم و با پرجسترن پریود میشم .آیا ممکن است در روزهای آینده تخمک گذاری کنم؟الان مقداری سوزش و خارش در واژن دارم آیا از پماد ضّد عفونت می‌تونم استفاده کنم با توجه به احتمال تخمک گذاری؟ ممنون میشم جواب منو بدید براتون سلامتی‌ و شادی آرزو می‌کنم
پماد کلوتریمازول فقط در درمان قارچ است اما هر سوزش و خارش واژنی ممکنه مربوط به عفونت قارچی لزوماً نباشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان