نمیدونم کدوم روز ٍ روز اول پریودم

سلام من این ماه لتروزول خوردم و پریودم همیشه 30 روزه و منظم هست ولی این ماه 27سیکلم ( شنبه1 /11 ) لک دیدم و ( یکشنبه 11/2) امروز هم لک دیدم چون از شب پنجم باید لتروزول بخورم نمیدونم روز اولم کی هست لطفا راهنماییم کنید ممنون از لطفتون

zzzzzzzzzzz

سلام من این ماه لتروزول خوردم و پریودم همیشه 30 روزه و منظم هست ولی این ماه 27سیکلم ( شنبه1 /11 ) لک دیدم و ( یکشنبه 11/2) امروز هم لک دیدم , و پریود شدم چون از شب پنجم باید لتروزول بخورم نمیدونم روز اولم کی هست لطفا راهنماییم کنید ممنون از لطفتون
zzzzzzzzzzz

سلام با لاخره من بعد از 8 ماه دارم نی نی دار میشم خیلی خوشحالم به همه مامانا توصیه میکنم نگران نباشین که مامان میشین حالا راهنماییم کنید که چی بخورم بچم سالم و خوشمل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
zzzzzzzzzzz

سلام -ممنون از وقتی که میگذارید- من در دوران شیردهی هستم -ماه بیش یعنی 5 ماه بعد از زایمان بریود شدم این ماه ولی نشدم تست بارداری (کیت) منفی بود در روز هفتم حالا نمیدونم به بزشک مراجعه کنم یا نه-تو این فاصله به خاطر ابسه دندان از دنهایم opgکردم خیلی نگرانم راهنماییم کنید-در ضمن من فقط شیر خودم را به دخترم میدهم :?:

سلام -ممنون از وقتی که میگذارید- من در دوران شیردهی هستم -ماه بیش یعنی 5 ماه بعد از زایمان بریود شدم این ماه ولی نشدم تست بارداری (کیت) منفی بود در روز هفتم حالا نمیدونم به بزشک مراجعه کنم یا نه-تو این فاصله به خاطر ابسه دندان از دنهایم opgکردم خیلی نگرانم راهنماییم کنید-در ضمن من فقط شیر خودم را به دخترم میدهم :?:

سلام
اگر ماه پیش اولین ماه در شیردهی شما بود که پریود می شدید بی نظمی در این ماه کم قابل انتظار است اما هر صورت اگر تاخیر به 10 روز رسید باید با آزمایش مطمئن شوید.
بی بی چک منفی کاذب نیز دارد
كارشناس مامايي فيروز

در صورت ادامه تاخیر در قاعدگی و اگر این سیکل، اولین پریود شما دردوران شیردهی نیست باید با آزمایش چک کنید عزیزم.
برای کسب اطلاعات از OPG در بارداری به لینک زیر مراجعه کنید:
http://bardary.blogfa.com/cat-51.aspx
فراموش نکنید که حتی اگر باردارهم باشید استرس می تواند مضر باشد پس توکل به خدا و آرامش را سرلوحه کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم مرسی و خیلی ممنونم
انشا ا.. در بهترین موقعیت زمانی خدا بهتون نی نی بده نگران نباش منم دقیقا مثل شما ها منتظر بودم مرسسسسسسسسسییییییییییی :P :P :P :P :P
zzzzzzzzzzz

با سلام من با ازمایش متوجه عدم بارداری شدم ولی در روز25 بدلیل بارگی ک ا ن د و م از قرص اووسیز استفاده کردم یکی همون موقع و دومی را 12 ساعت بعد حالا نگرانم من در ماه ششم شیردهی هستم و بعد از ماه اسفند برید نشدم کمکم کنید

سلام اگر آزمایشی که دادید بعد از 10 روز تاخیر بوده می توان به آن اطمینان داشت.اگر خیر، باید تکرار شو د چون ممکن است تخمک گذاری دیرتر اتفاق افتاده باشد.
از طرفی هم سیکلهای بعد از شیردهی و زایمان ممکن است هنوز از نظم کافی برخوردار نباشد هم اینکه خود قرص اورژانس هم بی نظمی در پریود را ممکن است ایجاد کند. 
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان