زمان بارداری فوری فوری

سلام تنبلي تخمدان دارم و دچار پریودهای نامنظم می باشم من در دوم خرداد با نامزدم رابطه داشتم که دو تا قرص ال دی مصرف کردم و 8 روز بعد دچار لکه بینی شدم در تیر ماه با شخص دیگری ازدواج کردم که در شهریور ماه تست بارداریم مثبت شد و در تاریخ 7/7/94 سونوگرافی سن جنین را نه هفته اعلام کرد
حالا سوالم اينه با توجه به اینکه من از خرداد ماه فقط لکه بینی داشتم ممکنه که جایگزینی جنین بوده و با توجه به سن جنین و سونو گرافی و پریود نشدن راهنمایی کنید من در رابطه خرداد باردار شدم یا مربوط به بعد از آن است؟
در ضمن ببخشید سونوگرافی تقریبا از زمان بسته شدن نطفه سن رو ميگه؟

Re: زمان بارداری فوری فوری

سلام تاجایی که من فهمیدم احتمالا شما در مرداد ماه باردار شدی چون وقتی نه هفته باشی حساب کنی وبه عقب برگردی میشه همون مرداد نگران نباش
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

الی یاسی نوشته شده:سلام تنبلي تخمدان دارم و دچار پریودهای نامنظم می باشم من در دوم خرداد با نامزدم رابطه داشتم که دو تا قرص ال دی مصرف کردم و 8 روز بعد دچار لکه بینی شدم در تیر ماه با شخص دیگری ازدواج کردم که در شهریور ماه تست بارداریم مثبت شد و در تاریخ 7/7/94 سونوگرافی سن جنین را نه هفته اعلام کرد
حالا سوالم اينه با توجه به اینکه من از خرداد ماه فقط لکه بینی داشتم ممکنه که جایگزینی جنین بوده و با توجه به سن جنین و سونو گرافی و پریود نشدن راهنمایی کنید من در رابطه خرداد باردار شدم یا مربوط به بعد از آن است؟
در ضمن ببخشید سونوگرافی تقریبا از زمان بسته شدن نطفه سن رو ميگه؟
سونو سن بارداری را از اولین روز آخرین قاعدگی(که احتمال می دهد) بیان می کند.
مثلاً اگر می گوید 9 هفته : یعنی 7 هفته از لقاح گذشته
اگر می گوید 5 هفته یعنی 3 هفته زا لقاح گذشته و به همین ترتیب...
پس لقاح شما طبق سونو حدود اواسط مردادماه بوده است
كارشناس مامايي فيروز

ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم چند روز نهايتا بعد از نزديكي بايد قلب جنين ديده بشه ؟ چون من 30/6/94 كه رفتم سونو قلب ديده نشد پس اگر با اسپرم خرداد باردار شده بودم حتما بايد در اين زمان قلب هم رويت مي شد و يا نه ممكنه قلب تا اين زمان هم طول بكشه براي تشكيل شدن ؟
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان