راهنمایی لطفا

سلام کارشناس عزیزم خسته نباشید ابتدا معذرت خواهی میکنم که رک میگم 13 بهمن موقع پریودیم بود واز چند روز قبل هم زیر شکمم و سمت چپ وراست درد داشتم ولی روز13 چند لک دیدم اونم موقع دستشویی دو سه بار در ساعات مختلف روز بعدش آخر شب یک لک کم اونم موقع دستشویی دکترم گفته بود اشکال نداره وقتی لک داری نزدیکی داشته باشی مثل قبلا لک ندارم خیلی کمتره 15 که نزدیکی داشتم لکی ندیدم تا امروز اونم در دستشویی خیلی کم دکترم قرص داده بود برا روز 16 پریودی نمیدونم چیکار باید بکنم زعفران دم شده با نبات هم خوردم ممکنه کی پریود بشم ؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید شرایطی دارم که ممکنه نتونم برم پیش دکترم منتظر پاسختون هستم قربان شما تندرست باشید انشاا...

سلام تورو خدا بزرگواری کنید جواب منو بدین چرا این ماه اینطوری شدم ؟!! دقیقا هرروز یه لک کوچیک اونم موقع دستشویی میبینم دیشب جایی مهمان بودم آویشن دم داده بودن منم شنیدم بودم موقع پریودی راحتر وروان خونریزی میاد خوردم ولی بازم خبری نبود منتظرم خواهش میکنم :cry: :cry: :cry: :( :( :(

سلام اگر لطف کنید جواب منو بدید فردا میرم سفر و دسترسی به اینترنت ندارم لکه بینی رو زیاد تجربه کردم ولی این دفعه کمتر از دفعات قبل هست خواهش میکنم جوابم رو بدید ممنونم التماس دعا سربلند باشید وشاد

سلام
رز عزیزم متاسفانه کاملاً این تاپیک از دیدم پنهان شده بود، نمی دونم تا الان پریود شما رخ داده با نه؟ عزیزم اولین سوال اینکه آیا با وجود این لکه بینی ها از عدم بارداری مطمئنید؟
اگر 1 درصد هم احتمال بارداری می دهید از داروهای گیاهی و جوشانده ها اسفاده نکنید.
عفونت اگر زیاد باشد خودش موجب جلو انداختن پریود یا لکه بینی هم می تواند شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان