با عرض سلام
کارشناس عزیز من هنوز منتظرم که جواب سونو رو بهم بگین من بعد از 12 روز هنوز پری نشدم رفتم دکتر سونوگرافی کرد فقط فهمیدم تخمدانهایمم پر از کیسته1./ایا این میتونه باعث عقب افتادن پریم بشه اخه تا حالا بی سابقه بوده که پریم عقب بیوفته من همون طور که قبلا هم گفتم خارج از ایرانم و پیش دکتر هندی رفتم زیاد متوجه حرفاش نشدم لطفا اگه امکانش هست این جوابه سونو رو برام تشریح کنین
با تشکر فراوان

سلام
بله عزیزم pco تخمدان پلی کیستیک است که دقیقاً یکی از عارضه هایی که وارد می کند همین تاخیر قاعدگی و کلاً بهم ریختن نظم سیکل است باید برای نظم سیکلتان دارو مصرف کنید و وقتی منظم شد اگر اقدام ناموفق برای بارداری داشتید از محرک های تخمک گذاری اسفاده کنید.
كارشناس مامايي فيروز

با عرض سلام
بعد از گذشت دو سال من هنوز باردار نشدم و سه ماه قبل ازمایش دادم پرولاکتینم بالا بود 44و دکتر بهم مینوبرومو کرپتین داد که اصلا به من نمیساخت ولی با هزار بدبختی به جز بیست عدد بقیه رو خوردم ولی هنوز فکر میکنم بالاست چون سینه ام ترشح داره و الان دوباره برگشتم خارج از ایران نمیدونم چکار کنم خیلی هم دوست دارم زودتر حامله شم چون دختر دو ساله ام احتیاج به همبازی داره.در ضمن دکتر بهم کلومیفن و لتروزول داد برا یک ماه که استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.خواهشا منو راهنمایی کنین مثل همیشه.
ببخشید طولانی نوشتم

سلام
آتنا جا«! همانجا سریعاً یک آزمایش هورمونی کامل بدهید تا از پرولاکتینتون مطمئن شویم و حتی اگرنرمال بود بررسی های دیگر برای علت یابی ترشح سینه باید انجام شود(در هیچ حالتی این ترشح در زمان غیر بارداری طبیعی نیست) این مساله تا درمان نشود ممکن است بارداری تون رو حتی با کلومیفن و .. تاخیر بیاندازد.
اما در مورد کلومیفن تا 6 ماه مصرف وقت دارید که تاثیرش را ببینید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان