تو رو خدا جواب منو بدين.من اميدم ب

سلام كارشناس عزيز.
من 2-3 روز پيش رفتم سونوي واژينال كه اين جوابش بود:
رحم بزرگ بوده و تصوير يك ساك حاملگي حاوي يك قطب جنيني با ضربان قلب منظم در آن مشاهده ميشود.سن حاملگي بر اساس معيار CRL معادل6w+4d ميباشد.سايز ساك كوچكتر از حد مورد انتظار و براي سن حاملگي ميباشد و مناسب براي سن 5w+2d است.
نماي فوق به نفع تخليه ي مقداري از مايع داخل ساك است لذا فالوآپ سونوگرافيك از نظر بررسي سير خاملگي توصيه ميشود.در آدكنسها عارضه اي ديذه نشد.

ميشه بهم بگين اين عدم تطابق سن حامگي با سايز ساك چقدر خطر سقط داره؟
آيا ممكنه تا يك هفته ده روز ديگه ك ميرم سونو اندازه ي ساك مناسب شده باشه؟ خواهششششششش ميكنم جوابم رو بدين.
ممكنه دليلش همون خالي شدن مقداري از مايع داخل ساك باشه؟ولي من كه آبريزش نداشتم!
در ضمن دكتر خودم گفت اصلا ساك تو اين سن مايع زيادي نداره كه خالي بشه! گيج شدم بخدا. من الان دارم استراحت مطلق ميكنم آيا اين ميتونه كمكم كنه تا ني ني م حالت طبيعيشو بدست بياره؟

سلام
شادی جان! بله خیلی امکان داره که در سونوی بعدی ناقض بزرگی دیده نشود از این موارد زیاد بوده است نگران نباشید. مهم این است که با توجه به همان 6 هفته خودتون جنین هم ضربان قلب دارد هم طول سری دمی اش به همان 6 هفته می خورد. پریود منظمی داشتید؟ چه تاریخی ؟
كارشناس مامايي فيروز

واقعا مچكرم كه جوابمو دادين. من 8 ماه پيش يه سقط بدليل تشكيل نشدن قلب داشتم و بعد ازون چند ماه پريودام نامنظم بود تا 2 ماه آخر كه مدروكسي پروژسترون خوردم و منظم شد و ماه بعش خدا رو شكر حامله شدم. البته من كلا تنبلي تخمدان داشتم و هميشه پري هام نامنظم بوده مگه اينكه مدروكسي و متفورمين ميخوردم.
تاريخ آخرين پريودم هم 11 آذر بوده. واقعا خوشحالم كه گفتين از اين موارد زياد بوده! خيلي تو اينترنت دنبال " عدم تطابق سن جنين و ساك حاملگي" گشتم ولي چيزي نديدم و داشتم نااميد ميشدم كه خيلي غيرطبيعيه
راستش بخاطر قضيه ي خالي شدن مايع ساك كه سونوگرافيست خيلي ازش تعجب كرده بود حس ميكنم دچار توهم شدم و همش حس ميكنم آبريزش دارم ولي دستمال ميزارم چيزي نيست.استراحت ميتونه كمكي به جنينم بكنه؟
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان