کمک فوری تو روخدا زود جواب بدین

سلام دوستان امروز ابتدای 12 هفتگی بارداریم هست امروز صبح حس کنجکاویم گل کرد و رفتم مرکز بهداشت که یه ماما گوشی بذاره صدا قلب نی نی ام را بشنوم متاسفانه با گوشی مامایی هر کار کرد صدا قلبش را نشنید و پیشنهاد داد برا اینکه مطمئن بشم برم سونوگرافی دوستان کسی میدونه از چند هفتگی با گوشی های مامایی میشه صدا قلب را شنید ؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی نگرانم نکنه خدای نکرده اتفاقی افتاده باشه ، با توجه به اینکه پایان 12 هفتگی باید سونو بدم الان برم سونو و هفته بعدم برم مشکلی ایجاد نمیشه ؟

Re: کمک فوری تو روخدا زود جواب بدین

سلام گلم الان زوده که با گوشی مامایی بخوای صدای قلبش را بشنوی نینیت الان به اندازه یک نخوده کوچولوه فک کنم باید توی هفته 15یا 16 باگوشی مامایی صدای قلبش را بشنوی نگران نباش
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

سلام.
من از پایان 4ماهگی میرفتم بهداشت صدای قلب دخترمو میشنیدم.قبل از اون صدای قلبش شنیده نمیشه.
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

veladat نوشته شده:سلام دوستان امروز ابتدای 12 هفتگی بارداریم هست امروز صبح حس کنجکاویم گل کرد و رفتم مرکز بهداشت که یه ماما گوشی بذاره صدا قلب نی نی ام را بشنوم متاسفانه با گوشی مامایی هر کار کرد صدا قلبش را نشنید و پیشنهاد داد برا اینکه مطمئن بشم برم سونوگرافی دوستان کسی میدونه از چند هفتگی با گوشی های مامایی میشه صدا قلب را شنید ؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی نگرانم نکنه خدای نکرده اتفاقی افتاده باشه ، با توجه به اینکه پایان 12 هفتگی باید سونو بدم الان برم سونو و هفته بعدم برم مشکلی ایجاد نمیشه ؟
سلام
از 16 هفته به بعد منتظر شنیدن هستیم(از نظر علمی)و جای هیچ نگرانی نیست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان