Re: فشار خون بالا در بارداری

سلام خانم کارشناس عزیز ممنون از جوابتون من چند روز پیش فشارم پایین اومده بود رو 11ولی امروز متاسفانه دوباره بالا رفت و الان 14 سردردای شدید دارم که چشامم باهاش درد میکنه خیلی نگرانم برا نی نیم مشکل ایجاد میکنه ؟دکترم هم فعلا تو مرخصی :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
وخدایی که در این نزدیکی است ..............

سلام صفیه جان
منم مثل شما فشار خونم بالاست هفته 11 بارداری هستم فشارم بین 13 تا 16 میشه خیلی خطرناکه من کارهایی که خانم کارشناس گفتن رو انجام میدم ولی کمترین فشارم رو 13 میمونه من تازه آزمایش دادم پروتئین ادرارم 219 اومده فکر میکنم از کلیه باشه خیلی نگرانم .صفیه جان ماست زیاد بخور نذار زیاد بره بالا به دکترتم حتما بگو

safiyieh نوشته شده:در ضمن فردا هفته 33 رو تموم میکنم چه خطراتی داره فشار خون بالا ؟ایا قرص یا دارویی وجود داره که پایین بیاد؟
حتی شده نزد درمانگر دیگری بروید باید بروید . تا آزمایشات پرکلمسی و پروتئین در ادرار سریعاً انجام شود
كارشناس مامايي فيروز

پری نوشته شده:سلام صفیه جان
منم مثل شما فشار خونم بالاست هفته 11 بارداری هستم فشارم بین 13 تا 16 میشه خیلی خطرناکه من کارهایی که خانم کارشناس گفتن رو انجام میدم ولی کمترین فشارم رو 13 میمونه من تازه آزمایش دادم پروتئین ادرارم 219 اومده فکر میکنم از کلیه باشه خیلی نگرانم .صفیه جان ماست زیاد بخور نذار زیاد بره بالا به دکترتم حتما بگو
سلام پری جون ممنون از راهنماییت ایشالله تو هم زودتر خوب شی :P
وخدایی که در این نزدیکی است ..............

سلام کارشناس عزیز من در 31 هفتگی هستم. یک مقدار مشکل فشار دارم البته از سه ماهگی خوردن نم رو دکتر منع کرده و با وجود نخوردن نمک فشارم الان به 13 رو9 رسیده که ازمایش دفع پروتیین دادم و +1 بود من حتی رب نمیخورم غذای بیرون هم اصلا. بیشتر روز رو رو کتف چپم میخوابم اما متاسفانه گاهی مواقع فشارم بالا میره که یک بار به 14 رو 9. رسید البته اکثر مواقع 12 رو 8/5 هست ولی یکهو میره بالا. میشه کمکم کنید چه کنم، دکترم برام سه تا امپول دگزا نوشته برا تشکیل سریع ریه ولی قرص فشار نداده میگه اگه مینیمم رفت بالای 9 حتما برم بیمارستان ایا راهی نیست که مانع بالا رفتن فشارمبشم چه چیزهای بخورم تا پایین بیاد انار میخورم ابلیمو هم میخورم دیگه چه چیزهای مفیده واسم

Saravz نوشته شده:سلام کارشناس عزیز من در 31 هفتگی هستم. یک مقدار مشکل فشار دارم البته از سه ماهگی خوردن نم رو دکتر منع کرده و با وجود نخوردن نمک فشارم الان به 13 رو9 رسیده که ازمایش دفع پروتیین دادم و +1 بود من حتی رب نمیخورم غذای بیرون هم اصلا. بیشتر روز رو رو کتف چپم میخوابم اما متاسفانه گاهی مواقع فشارم بالا میره که یک بار به 14 رو 9. رسید البته اکثر مواقع 12 رو 8/5 هست ولی یکهو میره بالا. میشه کمکم کنید چه کنم، دکترم برام سه تا امپول دگزا نوشته برا تشکیل سریع ریه ولی قرص فشار نداده میگه اگه مینیمم رفت بالای 9 حتما برم بیمارستان ایا راهی نیست که مانع بالا رفتن فشارمبشم چه چیزهای بخورم تا پایین بیاد انار میخورم ابلیمو هم میخورم دیگه چه چیزهای مفیده واسم
سلام
آب گريپ فروت و رنده كردن سير در ماست و مصرف در وعده هاي غذايي بسيار كمك كننده است و متخصصين هم توصيه مي كنند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز. من از رو به دکترم نشون دادم گفت دفع پروتین خیای مسله مهمیه و باید استراحت نسبس داشته باشم و کار نکنم راه نرم فقط در حد حموم و توالت اکثر روز رو کتف چپ بخوابم البته برام دفع پروتین 24 ساعته نوشته من فکر میکنم دکترم یکمی حساسه شما هم فکر میکنید باید استراحت به این شدت بکنم؟ ممنون بابت توصیه گیریفوروت و سیر حتما رعایت میکنم، البته دکترم مصرف دو بار ماهی در هفته و مصرف مرغ جای گوشت قرمز رو توصیه کرد.
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان