درد تخمدان

با سلام خدمت کارشناس عزیز.خانم کارشناس من هفته 19 بارداری هسنم و 2 روزه هنگام پربودن مثانه تخمدان چپ و گاهی راست درد میکنه که حتی بعد از دفع ادرار مدتی این حالت تیر کشیدگی وجود داره. و فقط این درد رو هنگام پر بودن مثانه ام دارم.در ضمن کمی هم احساس خارش تو واژن که فعلا به صورت خفیف هست دارم دکتر کلوتریمازول داده که دارم استفاده میکنم ایا میتونه به اون ربط داشته باشه؟در ضمن اخیرا ازمایش دادم که قسمت از ادرارش به شرح زیره
R.B.C=0-1
W.B.C=6-8
EPTITHELIAL CELL=25-30
CASTS=NEGATIVE
CRYSSTALS=NEGATIVE
BACTERIA=MODERATE
بقیه چیزهارو هم نگاتیو نوشته...
در ضمن اگه میشه لطف کنین و از هفته چند تا چند جزو مثلا ماه سوم یا چهارم و....برامون دسته بندی کنین.ممنون

Re: درد تخمدان

salam.ba arezoye salamati barae dotaiton.man chn to bardari kist dashtam ta mahe 3 modam dard mikard albte shadid nbod.ama to mahae balatar bazi vaghta bazam darde tokhmdan ya masane dashtam makhsosan bade takhlie masane dige ye jori migereft ke mibayest yekam sabet mimondam ke dard bartaraf she.man fk knam tabiie chn janine shoma taze dare vazn migire khob feshar miare .

shafagh نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس عزیز.خانم کارشناس من هفته 19 بارداری هسنم و 2 روزه هنگام پربودن مثانه تخمدان چپ و گاهی راست درد میکنه که حتی بعد از دفع ادرار مدتی این حالت تیر کشیدگی وجود داره. و فقط این درد رو هنگام پر بودن مثانه ام دارم.در ضمن کمی هم احساس خارش تو واژن که فعلا به صورت خفیف هست دارم دکتر کلوتریمازول داده که دارم استفاده میکنم ایا میتونه به اون ربط داشته باشه؟در ضمن اخیرا ازمایش دادم که قسمت از ادرارش به شرح زیره
R.B.C=0-1
W.B.C=6-8
EPTITHELIAL CELL=25-30
CASTS=NEGATIVE
CRYSSTALS=NEGATIVE
BACTERIA=MODERATE
بقیه چیزهارو هم نگاتیو نوشته...
در ضمن اگه میشه لطف کنین و از هفته چند تا چند جزو مثلا ماه سوم یا چهارم و....برامون دسته بندی کنین.ممنون
سلام
با توجه به بالا بودن گلبول سفید در ادرار W.B.C=6-8و مقداری باکتری و اینکه هنگام پر بودن مثانه درد دارید احتمال زیاد دارد آنتی بیوتیک برای عفونت ادراری لازم داشته باشید.
اما به عفونت قارچی (زنان) مربوط نیست .
در ضمن منظورتون رو از سوال آخر متوجه نشدم...
كارشناس مامايي فيروز

safiyieh نوشته شده:سلام شفق جون وخانم کارشناس منم درد تخمدان دارم در هر 2طرف بعضی وقتا خیلی درد دارن من الان تو هفته 24 این طبیعیه؟

سلام
درد زیر دل لزوماً به تخمدان مربوط نیست. ترشحات زرد رنگ و ... ندارید ؟ دردتون به کشاله ی ران هم تیر می کشد؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان