تاخیر در پریود

با سلام
من یه روز از موعد پریودم گذشته و خیلی دوس دارم بدونم حامله هستم یا نه. از بی بی چک استفاده کردم ولی منفی در اومد. به نظرم خودم یه کم زود از بی بی چک استفاده کردم. میخواستم بپرسم بهترین زمان استفاده از بی بی چک کی هست؟ و با توجه به کمر دردی و شکم دردی که دارم و تاخیر در پریود امکانش هست ک من حامله باشم.
ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون از سایتتون

Re: تاخیر در پریود

سلام به همه دوستان،من همیشه پریودهام منظم بوده ولی این ماه باید ۱۵بهمن پریودمیشدم ولی الان که ۲۹بهمن هست هنوز پری نشدم،بی بی چکم منفی بوده،آز وسونوتو دی ماه انجام دادم مشکلی نبود،آیا بامنفی بودن بی بی چک ممکنه حامله باشم؟

من ماه قبل ۱۲دی تا۱۷دی پریودبودم،بعد۲۶بهمن تا ۵بهمن لکه بینی شدید شبیه پریود داشتم،که آزمایش بتا دادم وتیروییدوسونو،ولی گفت باردارنیستی و سونو مشکلی نداشت،الان هم که وضعیتم اینطوره،یعنی اگه دوباره آز بده ممکنه حامله باشم؟

ماشالا چقدر تايپك زدي نجلا جون :mrgreen: :mrgreen:
ببين امروز بري آز بدي ميفهمي كه باردار هستي يا نه اگه بودي كه خداروشك اگه نه حتما بايد تحت نظر پزشك براي تنبلي تخمدان درمان بشي
ضمنا لكه بيني 26 دي تا 5 بهمن يه كم عجيبه و ميتونه لانه گزيني بوده باشه يا از علايم تنبلي تخمدانه
البته نگران نباش چند دوره قرص بخوري نرمال ميشي
فوليكول داشتي اين ماه؟
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

نمیدونم،والا،هیچوقت اینجورنبودم همیشه منظم بودم ولی اینباراینجوربودم،یه پسر۴ساله دارم که البته وقتی اون رو حامله بودم بعداز۲ماه ونیم فهمیدم،چون یه عمل انجام دادم فکرکردم واسه خاطراون هست که پری نشدم،بعداز دوماه ونیم بی بی چکم مثبت شد،آره آز بدم بهتره.ای خدا.

sam ira نوشته شده:ماشالا چقدر تايپك زدي نجلا جون :mrgreen: :mrgreen:
ببين امروز بري آز بدي ميفهمي كه باردار هستي يا نه اگه بودي كه خداروشك اگه نه حتما بايد تحت نظر پزشك براي تنبلي تخمدان درمان بشي
ضمنا لكه بيني 26 دي تا 5 بهمن يه كم عجيبه و ميتونه لانه گزيني بوده باشه يا از علايم تنبلي تخمدانه
البته نگران نباش چند دوره قرص بخوري نرمال ميشي
فوليكول داشتي اين ماه؟
دوست عزیزم در ادامه پاسخی که به پست دیگرتون داده بودم:
اگر بتای الانتون منفی باشد این احتمال می رود که به هر علتی در ماه قبل دو بار قاعدگی داشته اید و سیکل از این پس بر تاریخ جدید بچرخد یعنی 26 ام هر ماه قاعدگی داشته باشید(که البته با این حساب هم چند روز تاخیر دارید ولی قابل توجیح تر است)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 58 مهمان