هیچ کس اشکی برای ما نریخت
هرکه با ما بود از ما میگریخت
چند روزیست حال و روزم دیدنیست
حال من از این و آن پرسیدنیست
گاه بر روی زمین زل میزنم
گاه بر حافظ تفال میزنم
حافظ دیوانه فالم را گرفت
یک غزل آمد که حالم را گرفت
ما ز یاران چشم یاری داشتیم
خود غلط بود آنچه میپنداشتیم

سلام دوستای خوبم
من الان یک هفته پریودم عقب افتاده روز 3 بی بی چک گذاشتم منفی بود و دیگه نذاشتم ولی هنوز پریود نشدم ، امروز یه ذره ( خیلی کم ) لکه قهوه ای کمرنگ شایدم مثل لکه خون کثیف (ببخشید) دیدم این یعنی من مامان نیستم میشه یکم راهنماییم کنید
ممنون میشم

efsh نوشته شده:سلام دوستای خوبم
من الان یک هفته پریودم عقب افتاده روز 3 بی بی چک گذاشتم منفی بود و دیگه نذاشتم ولی هنوز پریود نشدم ، امروز یه ذره ( خیلی کم ) لکه قهوه ای کمرنگ شایدم مثل لکه خون کثیف (ببخشید) دیدم این یعنی من مامان نیستم میشه یکم راهنماییم کنید
ممنون میشم
سلام
دوست عزیز! پریودتون شروع شد یا خیر؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز
اره من امروز پریود شدم . ولی اینکه پریود من اینقدر عقب بیفته تا حالا سابقه نداشته و همیشه منظم بوده
ممنون از لطفتون

سلام
من پریودم بشرح بالا بود که قبلا گفته بودم.برای پیگیری بعدش رفتم دکتر. ایشون گفتن چون بی بی چکت منفی بوده باردار نیستی ودر روز دو یا سه پریود بعدی باید برم سونو واژینال برای چک و درمان بارداری. گفتن فعلا هیچی مشکوک بدی نمی بینن
ممنونمmina-mohammadعزیز از پیگیریت

نه عزیزم من الان 2 ماهمه همونم که رو شکم همش میخوابم :oops: و دلهره دارم واسم دعا کنید سونو که ماله غربالگیری هست 15 بهمن نوبت دارم دعا کنید سالم سالم باشه ممنون :(

اره عزیزم.بعدا متوجه شدم باردارین.انشاالله بسلامتی این دوره رو بخیری و خوشی به اتمام برسونین و یک نی نی سالم بدنیا بیارین و سایه تون رو سرش باشه
مواظب خودتون باشین. استرس نداشته باشین اصلا. امیدوارن سونوتون بدون مشکل باشه
بوس
برام دعا کنین

سلام
در پیغام خصوصی هم پاسختون رو گذاشتم مینوجان...کلاً چه در بارداری بودید چه در اقدام به بارداری چه غیر آن، دارو بدون تجویز مصرف نکنید.
اما گاهی پیش می آید که مثلاً فرد به عفونت قارچی مبتلا شده و ترشحات زرد یا سفید پنیری شکل دارد، درمانگرش ضمن تجویز کردم وازینال کلوتریمازول به او توصیه می کند که پس از اتمام درمان اگر مجدداً دچار شدی می توانی همین پماد رو استفاده کنی. که در اینصورت منعی ندارد.
. و خود این کرم داخلی کلوتریمازول هم در بارداری(در صورت داشتن قارچ) مجاز است
كارشناس مامايي فيروز

Ba salam be hameye doostan, Man aram hastam, taze ozv shodam, ye soal az khedmatetoon dashtam, Man 1 salo 11 mahe ke ezdevaj kardam va 23 sal sen daram, 2 mahe ke jologiri nemikonam, 12 bahman bayad peryod besham amma az rooze 16 peryodim be sheddat noke sinehayam dard mikonad va misoozad, hamchenin tarashohe vazhenam ham be kolli ghat shode? ellate an chist? aya emkan darad bardar basham?khahesh mikonam be bande javab bedin. :cry:
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 55 مهمان