باعرض سلام خدمت کارشناس محترم: من روز 8 پریدم که پاک شده بودم سونو کردم یه فولیکول 17 داخل تخمک چپم بود به نظر شما روز تخمک گذار یم چندم هست واین فولیکول باید اندازاش چقدر برسد؟

نینا جون معمولا پری های شما چند روزه است؟شما زمانی که پاک شدی به اقدامت ادامه بده به صورت 1 شب درمیون تا موقع پری این وطری بهتر نتیجه می گیری؟یا در روزهای 13 و یا 14 پری سونو بده تا مشخص بشه تخمک گذاری انجام شده و یا مایع آزاد دیده شده است یا نه.
نظر دکترتون هم مهم هست میتونی برای کارشناس پیغام خصوصی بذاری.
در ناامیدی بسی امید هست

Re: زمان تخمک گذاری

باسلام
من دوره هام 31 روزه و32 روزست از وقتی اقدام دارم پروئیدم 5روزه پاک میشم قبلا 7روزه بود. 14 دورم سونو دادم دوتا فولیکول 19 و 16 داشتم . کیتم 16 دوخط ولی کم رنگ 17. 18. 19 دو خط پر رنگه من کی باید نزدیکی داشته باشم؟این ماه 7روز عقب انداختم رفتم سونو کیست داشتم ایا امکان تخمک گذاری هست؟ برای سایز فولی کی باید برم سونو یا اینکه ببینم کی ازاد میشه؟

می توانید 1 روز پس از اولین روزی که کیت در پررنگ ترین حالتش است برای سونو اقدام کنید.
خود اقدامتون هم از اولین روز پررنگ شدن خط دوم باید شروع شود.
کلآً اگر ممنوعیتی ندارید یک شب درمیان اقدام کنید تا زودتر نتیجه بگیرید عزیزم
روز مثبت شدن کیت: اولین روزی که کیت در پررنگ ترین حالتش است. که 34تا 36 ساعت پس از آن تخمک آزاد می شود. و بهتر است ما اسپرم را از قبل آماده فرستاده باشیم.
كارشناس مامايي فيروز

ذکر می شود که به دلیل عمر کم y ، اسپرمهایی که پیش از 10 ساعت از تخمک گذاری در لوله ها حضور دارند دیگر حاوی Y نیستند.
بنابراین اقدام باید بسیار نزدیک به تخمک گذاری یا بلافاصله پس از آن باشد(که تخمک هم از دست نرود)
(البته در مورد صحت عملی آن ، نظری ندارم)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان