عدد بتا / لطفا راهنمایی کنید

سلام کارشناس عزیزم
من در روز 34 پریودی هستم و هفت روز پیش ینی 27 پری آز دادم بتا 0.1 بود و امروز که آز دادم بتا 36 بود / احتمال داره من باردار باشم ؟ چون مسئول آزمایشگاه گفت 4 روز دیگه تکرار کن آزمایش رو / در ضمن از هیچ دارویی استفاده نکردم و چک بیبی هم مثبت کمرنگ رو نشون میده

Re: عدد بتا / لطفا راهنمایی کنید

nahid12345 نوشته شده:سلام نازلی جون / ممنون گلم / ولی خیلی استرس دارم که چرا بتا پایینه
نگران نباش بتای من تو آز اولم 32 بود
به احتمال زیاد نی نیت پسره :lol:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

nahid12345 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم
من در روز 34 پریودی هستم و هفت روز پیش ینی 27 پری آز دادم بتا 0.1 بود و امروز که آز دادم بتا 36 بود / احتمال داره من باردار باشم ؟ چون مسئول آزمایشگاه گفت 4 روز دیگه تکرار کن آزمایش رو / در ضمن از هیچ دارویی استفاده نکردم و چک بیبی هم مثبت کمرنگ رو نشون میده
سلام
آزمایش مجدد دادید دوست عزیز؟
البته در هر صورت بالای 5 مثبت است و این عدد بتا همانطور که می دانید آنرمال نیست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام به کارشناس محترم و دوستان
من 26 پری هستم اقدام برای بارداری داشتم چندم میتونم برم ازمایش بدم 6روز دیگه تاریخ پروئیدمه میشه زودتر برم از بدم؟ در ضمن گه گاهی قولنج زمان پری شدن میاد سراغم ایا طبیعی میتونه از لانه گزینیم باشه یا نه؟

دوست عزیزم حتما باید از موعد پریودتون بگذردو سپس آزمایش دهید. تا 3 روز تاخیر، تایم مورد نظر برای آزمایش است. متاسفانه علائم نظیر درد و ... کمکی به تخشیص نمی کنند چراکه در دو حالت ، وجود دارند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 48 مهمان