تشخیص حاملگی

با سلام من با نامزدم رابطه مقعدی هشت روز بعداز پایان پریدم داشتم مقداری از منی إن روی بدنم ریخته شد بعداز یک ماه بعد تست بی بی چکم منفی بود با توجه به این که دوره قاعدگن نامنظم دارم و طول هر دوره 45 روز حداقل طول میکشد الان 11روز از این45روز گذشته هست و هنوز پرید نشدم و کمر درد و حالت تهوع و سوزش قسمتی از ناف سه روز دارم آیا امکان حاملگی وجود دارد؟با وجود اینکه من باکره هستم سقط میشود انجام داد؟ تا هفته چندم ؟با چه روشی؟

Re: تشخیص حاملگی

سلام
1) کلاً در زمینه سقط کمکی نمی توانم بکنم.
2) بارداری ارتباطی به باکره بودن و ... ندارد و در هر صورت که مایع منی به مدخل واژن برسد، احتمال حاملگی راایجاد می کند.بنابراین روش پیشگیری منظمی داشته باشید.
3)با توجه به بی نظمی قاعدگی تون اینکه با یک بار اقدام بارداری صورت بگیرداحتمالش کم است و نیز خود استرس بر تایم قاعدگی می تواند تاثیر بگذارد؛ بنابراین با یک آزمایش بتا، خیالتون رو آسوده کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من و شوهرم در همین ماه تصمیم به بارداری گرفتیم و من از کیت تخمک کذاری استفاده کردم 16همین روز پریودم خط پایینی کمرنگ بود اما 17همین روز یکم پرنگتر که ما نزدیکی رو شروع کردیم و روز 18م خیلی پرنگ بود حتی از خط بالا پرنگتر.الان 6 روز هست که تست میکنم و همچنان مانند روز 18م پرنگ هست.من بعد از دومین نزدیکی احساس گرفتگی خفیفی زیر شکم و کشاله رانم دارم و این گرفتگی هنوز ادامه داره مخصوصا وقتی فعالیت میکنم بیشتر میشه.مگه بعد از اولین باری که تست پرنگ میشه نباید به تدریج کمرنگ بشه؟آیا میتونه نشانه بارداری باشه؟

پس روز 18 ام روز مثبت شدن کیت شما و 34-36 ساعت بعد ، زمان تخمک گذاری تون می باشد.
کم رنگ نشدنش به بارداری ارتباطی نمی تواند داشته باشد(چون اوج LH را نشان می دهد این کیتها)
در هر صورت اولین روزی که خط در پررنگ ترین حالتش است، روز مثبت شدن است.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 51 مهمان