مرسی مریم جون ولی نه انگار ب ب چ مثبت کاذب بود. آمپول که نزده بودم ولی روزی 2 کلومیفن خورده بودم.
امروز ناشتا دوباره ب ب چ گذاشتم منفی بود دیگه نرفتم آز بدم چون دردای پری رو دارم و حساسیت سینه هام محو شده تو هم این طور بودی!
به نظرت ب ب چ اولی درست بود یا دومی که مدی کور بود! آنه بچه های نینی سایت مدی کور را قبول ندارند..
نمیدونم شاید فردا دوباره برم بگیرم پس فردا بذارم.
مریم جون چند وقت اقدامی!!
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

انشالله هرچي خيره...فعلا از رو علايم كه نميشه تشخيصي داد. من هم فقط يكبار اونم بعد از گذشت تقريبا بيست دقيقه اينطور شد. عزيزم خب بذار چن روز بگذره. خصوصا كه ماركش رو عوض كردي شايد حساسيت اين كمتر بوده. بتا هر دوروز دوبرابر ميشه. بذار دو سه روز بگذره بعد بايك مارك ديگه امتحان كن. گذشته از اين امكان خطا هم هست. ولي مثبت كاذب خيلي كم پيش مياد تا منفي كاذب.من مدي كور تا حالا نخريدم. بيشتر مارك فك كنم رز بود. اين نواريها بهتره تا اين قطره چكونيها. مدي اسمارت هم گذاشتم چند بار. همه اش منفي بوده!!!
من الان 8ماهه اقدام كردم. برام دعا كن. عزيزم منم هميشه بياد همه منتظراي ني ني هستم و دعاتون ميكنم. امشب عيده براي هم دعا كنين بچه ها. برايظهور حضرت مهدي (عج) براي رفع مشكلات همه زوجها.براي ني ني دارشدن همه منتظرا. براي شفاي مريضا... بچه ها براي همه گرفتارا دعا كنين

انشاالله بزودي اين تاپيك پر بشه از دوستاي گلم كه مامان شدن هوراااااااااااااااااااااااا :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

بچه ها مگه نمي خواين مامان بشين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اين تاپيكو يادتون رفته

امروز هرچقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمی شه، پس صداش کن!!!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

الهی آمین ونوس جان :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

انشاله...................................................
امروز خبر دار شدم که یکی از دوستان دوران دانشجویی بارداره اینقده خوشحال شدم که دارم خاله میشم 8 هفته است و قلبش هم میزنه.
خداجون شکرت....................................................................... :mrgreen: :mrgreen:
در ناامیدی بسی امید هست

الهی آمین ایشاا...هرچه زودتر همه ما مامان بشیم الهی آمین :wink: :wink: :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان