Re: یه مامان منتظر

sa89324ba نوشته شده:
تنها نوشته شده:سلام صباجون
بخداشرمندم خیلی وقته نیومدم فیروزدلم برای همتون تنگ شده گلم این گوشیاآدموازهمه چی میندازه گلم همیشه بیادتونم دوستتون دارم انشااله همیشه سلامت باشی گلم
بوس بوس
امن وامانه خبری بشه حتماخوشحالتون میکنم
سلام اعظم عزیز :D
چه عجب از این طرفا؟؟؟؟ :roll:
مثل من گوشیتو بنداز اونور خاک بخوره و هرزگاهی بیا اینجا یادی از دوستات کن گرچه همه بی وفا شدن و دیگه فیروز رو یادشون رفته :evil: :evil: :evil:
ولی من همچنان تا نفس باقی ست میام و سر میزنم :mrgreen: :twisted:
انشاالله به زودی حاجت روا شی گلم...
سلام عزیزم
خوبی؟خیلی دوست دارم بیام ولی به خاطرروحیم کمترمیام اگه ازبچه هابپرسی زیادم توگروه نمیام هروقتم میایم همه دارن ازبچه میگن ناراحت نیستم هاولی احساس خالی بودن میکنم یه مدته توگروه های آشپزی بیشترسرموگرم میکنم تاکمترفکرکنم چون استرس برام سمه.خیلی دلم براتون تنگ شده حتماسعی خودمومیکنم بیشتربیام

sa89324ba نوشته شده:
تنها نوشته شده:سلام صباجون
بخداشرمندم خیلی وقته نیومدم فیروزدلم برای همتون تنگ شده گلم این گوشیاآدموازهمه چی میندازه گلم همیشه بیادتونم دوستتون دارم انشااله همیشه سلامت باشی گلم
بوس بوس
امن وامانه خبری بشه حتماخوشحالتون میکنم
سلام اعظم عزیز :D
چه عجب از این طرفا؟؟؟؟ :roll:
مثل من گوشیتو بنداز اونور خاک بخوره و هرزگاهی بیا اینجا یادی از دوستات کن گرچه همه بی وفا شدن و دیگه فیروز رو یادشون رفته :evil: :evil: :evil:
ولی من همچنان تا نفس باقی ست میام و سر میزنم :mrgreen: :twisted:
انشاالله به زودی حاجت روا شی گلم...
سلام عزیزم
خوبی؟خیلی دوست دارم بیام ولی به خاطرروحیم کمترمیام اگه ازبچه هابپرسی زیادم توگروه نمیام هروقتم میایم همه دارن ازبچه میگن ناراحت نیستم هاولی احساس خالی بودن میکنم یه مدته توگروه های آشپزی بیشترسرموگرم میکنم تاکمترفکرکنم چون استرس برام سمه.خیلی دلم براتون تنگ شده حتماسعی خودمومیکنم بیشتربیام

سلام به دوستانم
یادش بخیرچه روزهایی بودوچه دلنوشته هایی گذاشتم خیلی انتظارکشیدم ولی هنوزم یه منتظرم .دلم پرمیزنه برای داشتنش وبغل کردنش ویه دل رسیرماچ کردنش .هنوزم امیددارم واین انتظارهرچقدرهم سخته ولی دیگه برام شیرین شده دلم یه بغل ارزومیخوادبرادوستام وبقیه منتظران انشااله به آرزوهاشون برسن.دیگه خسته نیستم ازانتظارباهاش کناراومدم انگاری داریم یه جورایی بهم عادت میکنیم.انشااله دلتون همیشه شادباشه وزندگیتون ساحل آرامی داشته باشه
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 104 مهمان