نه گلم نه کار سنگینو نه خوراکی که باعث سقط میشه هیچی یهویوی شد دکترم گفت تو 3 ماهه اول این اتقاق میوفته جفت جاش تغییر کرده بود خونریزی به خاطر همین بود.

وگرنه همه کارهام همسری انجام میده من دست به هیچی نمیزنم حتی غذا رو اون درست میکنه هنوزم خانواده هامون خبر ندارند با اینکه 3 ماهم داره تموم میشه.
در ناامیدی بسی امید هست

Re:

maryam2662 نوشته شده:نه بابا ازكجا مشخص بايد ميشد مثلا.من فكرميكنم قربونه و تكتم....دوقلو.اخه جاش خيلي تنگه...من كه فك ميكنم رحمم گنجايش نداره اخرميتركه بچه ميپره بيرون.......... :mrgreen:
دخترخاله ام نبضمو گرفته ميگه پسره...مامانم ميگه دختره...سميه جون ميگه پسره اخه من عاشق خيارشورم...حاضرم زندگيم م بدم يك خيارشورخونگي بدن بهم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
فدای دختر خوشگلت بشم دلم واسه هردوتون تنگ شده کجاهایین؟؟؟؟؟ :evil:
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

Re: Re:

sa89324ba نوشته شده:
maryam2662 نوشته شده:نه بابا ازكجا مشخص بايد ميشد مثلا.من فكرميكنم قربونه و تكتم....دوقلو.اخه جاش خيلي تنگه...من كه فك ميكنم رحمم گنجايش نداره اخرميتركه بچه ميپره بيرون.......... :mrgreen:
دخترخاله ام نبضمو گرفته ميگه پسره...مامانم ميگه دختره...سميه جون ميگه پسره اخه من عاشق خيارشورم...حاضرم زندگيم م بدم يك خيارشورخونگي بدن بهم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
فدای دختر خوشگلت بشم دلم واسه هردوتون تنگ شده کجاهایین؟؟؟؟؟ :evil:
چه روزایی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 64 مهمان