bardari pooch

ba tashakor az komake shoma,
motasefaneh bardari man pooch bood va docotr be man ghors dad vali ba vojoode darde ziyad khoonrizi ziyadi nadashtam va man chizi motevajeh nahshodam ke chizi be gheyr az khoon az man kharej beshe fekr konam majboor be coortage besham.
mikhastam bedoonam aya bad az coortag man khoonrizi ziyadi khaham dasht
chon ye mosaferat dar pish daram.
ba tashakor

سلام نیاز جان
معمولاً خونریزیی در حد پریود گزارش می شه.
توصیه ی من اینه مدت کوتاهی رو در منزل استراحت کنید، این جوری برای سلامتی تون هم بهتره...
كارشناس مامايي فيروز

سلام،

ممنون از کمکتون واقعا که کمک بزرگی‌ می‌کنین مخصوصاً به کسانی‌ امثال من که خارج از ایران زندگی‌ میکن.

راستش من یه نگرانی دارم، من چند ساله پیش که ایران بودم فریز انجام دادم و اون دکتر بهم گفت اگه این کارو انجام نمیدادی یا بچه دار نمیشدی یا بچت سقط میشد.

راستش الان من هنوز حرف اون دکتر تو فکرمه دائم فکر می‌کنم باز هم احتیاج به فریز دارم ولی‌ دکتر‌های اینجا شاید چنین چیزی رو تشخیص نمیدان.

چون من اون موقع که فریز کردم تنها مشکلی‌ که داشتم ترشحاتم غلیظ و به رنگ زرد روشن بود الان هم هنوز به همین صورت ولی‌ دکتر‌های اینجا میگن تو مشکلی‌ نداری.

شما فکر می‌کنین آیا ترشحات من نرمال هست؟ واقعا حرف این دکتر خیلی‌ منو ترسونده با توجه به اینکه اولین بارداری من هم پوچ شد فکر می‌کنم شاید حرفش صّحت داشته.

ممنون میشم منو راهنمای کنین.
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان