پریود بعد سقط

من سقط داشتم .و بعد اتمام خونریزیم تقریبا 24 غش 25 بعد پریود شدم پریودم بدون درد و خونریزی نرمال داشت ولی الان12 روزه تموم نشده البته روز 6 تمام شد لکه بینی نداشتم ولی دوباره از فرداشت شروع شد به صورت لکه بینی .از روز 2 هم خوردن قرص مارولون رو شروع کردم .ترو خدا کمک کنید کمی نگران شدم .زود جواب منو بدین لطفا

سلام
دوست عزیزم! اینکه قاعدگی اول الگوی نرمال داشته باشید غیر طبیعی نیست اما در صورت ادامه خونریزی و یا شروع مجدد آن بد نیست یک سونو جهت اطمینان از تخلیه کامل رحم داشته باشید(البته در صورتیکه تا الان این سونو را نداشتید)
كارشناس مامايي فيروز

سلام نوشین خانم
من هم مثل شما بودم اولین پرید بعد از سقط سر موعدش شروع شد ولی شدید بود وبعد از اتمام خونریزی لکه بینی قهوه ای رنگ تاچند روز داشتم . الان هم دومین پرید ام تمام شده ولی 2 روزه باز هم لکه بینی دارم ....راستش نمی دونم علتش چیه من باقرص سقط کردم دکترم سونوکرد وگفت تخلیه شده ولی نمیدونم علت چیه :?:

سلام
دوست عزیز! ادامه روند لکه بینی و یا خونریزی سنگین قطعاً می تواند کم خونی را نیز به دنبال داشته باشد پس در صورت ادامه حتماً به درمانگرتان اطلاع داده و نیز در صورت نیاز از کم خونی پیشگیری نمائید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان