کمکم کنید در مورد بارداری پوچ

سلام خدمت شما کارشناس مامایی عزیز.من الان خیلی افسردم خواهش میکنم کمکم کنید.
تو هفته 11بارداریم رفتم سونو گفتند بارداریت پوچه در صورتی که سونوی هفته6قلب جنینو نشون داده بود ولی من شنیده بودم که در بارداری پوچ اصلا جنین تشکیل نمیشه.لطفا به من بگویید حالا من باید کورتاژ کنم یا صبر کنم تا کیسه جنین خودش سقط بشه؟
تو رو خدا جوابمو بدین. :(

سلام
دوست عزیزم! می دونم حال خوشایندی ندارید خیلی دوست دارم مانع افسردگی تون بشم...
عزیزیک نکته ی مهم وجود داره و اون اینه که اصلاً امکان نداره که در بارداریی اول جنین و قلب دیده شود و سپس پوچ باشد( یعنی از ریشه غلط است) و وضعیت شما امکان نداره مگر اینکه یکی از سونوها اشتباه بوده باشد.
در ثانی حتی اگر سونوی قبلی شما مبنی بر وجود جنین و قلب جنین هم وجود نداشت بازهم با یک سونو اقدام به ختم بارداری بسیار اشتباه است و باید با گذشت فاصله ی زمانی مشخص سونو مجدد تکرار شود.
اگر هم که سونوی بعدی پوچ بودن حاملگی رو تائید کرد مشخص کردن روش ختم حاملگی باید توسط پزشک شما داده شود.
دوست عزیزم منتظرم تا من رو هم مطلع کنید .
كارشناس مامايي فيروز

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما کارشناس عزیز.طاعاتتون مورد قبول پروردگار.خیلی ممنون که جوابمو دادین.
من روز 20/5 دو تا سونو انجام دادم هر دو پوج بودنو تایید کردند با این حال الان که چند روز گذشته بازم سونو انجام بدم؟
:?:

سلام
دوست عزیزم دو سونو لااقل به فاصله ی 1 هفته باید داشته باشیم دو سونو در یک روز مشکل را حل نمی کند.
با توجه به نبود پزشکتون توصیه می کنم حتما از همین الان تحت نظر پزشک حاذق دیگری باشید.
من رو هم مطلع کنید.
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز/
من امروز پیش دو پزشک مختلف رفتم که یکیشون ازمایش fibringنوشت وگفت اگه میخوای بستری شو یا یه هفته صبر کن.اون یکی هم شیافcytotec20 nدو تا داد که یکی شب و یکی صبح استفاده کنم تا بعد خونریزی برم سونو اگه چیزی مونده بود برم کورتاژ.
میخوام بدونم که من هر کدوم از این روشها رو انجام بدم خطری واسه بارداری بعدیم نداره؟کدوم روش بهتره؟

سلام مهربون.
من دیشب بعد یه درد 7ساعته وحشتناک کیسه رو دفع کردم البته بدون استفاده هیچ دارویی.سوالم از شما اینه که کی باید برم سونو؟نگرانم نکنه چیزی مونده باشه و کارم به مراحل بعدی بکشه/دیگه اینکه چند ماه بعد باید واسه بارداری مجدد اقدام کنم؟
بی صبرانه منتظر جوابتم عزیز.

سلام آسمان عزیز!
خوشحالم که می بینم سلامت و انشالله پر امید برای داشتن آینده ی روشن در تلاش هستید خوب دوست عزیز عرض شود که بعد از یک سقط بی عارضه باید تا 3 سیکل قاعدگی طبیعی( و نه صرفاً تا 3 ماه) پیشگیری داشته باشید بعد از آن در صورت داشتن شرایط جسمی و روحی سالم و قوی با داشتن مجوز از پزشکتان و نیز انجام آزمایشات پیش از بارداری می توانید برای بارداری اقدام کنید.
اسید فولیک، تقویت خودتون و استراحترو فراموش نکنید دوست عزیز!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان