Alale65 نوشته شده:اتفاقا این واسه منم سوال بود از دکتر رضایی پرسیدم گفت مشکلی نداره....
سلام من عضو جدید هستم سوالم اینه که امروز روز15 پریودی هتم و از روز 10 از کیت استفاده کردم تا امروز دو خط ظاهر شد خط پایین کمرنگ و خط بالایی پر رنگ از کی اقدام کنم؟

سلام من عضو جدید هستم سوالم اینه که امروز روز15 پریودی هتم و از روز 10 از کیت استفاده کردم تا امروز دو خط ظاهر شد خط پایین کمرنگ و خط بالایی پر رنگ از کی اقدام کنم؟

سلام مهسا جان

خيلي خوش اومدي خانمي

باید بین 16 تا 36 ساعت بعد اقدام داشته باشي گلم ..........................
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

Re: سوال از کارشناس محترم

niki63 نوشته شده:سلام ممنون از اینکه وقت برای ما می ذارین.سوالم اینه که آیا استفاده از ژل (به علت خشکی در حین نزدیکی) ،برای باردارشدن مشکل ایجاد می کنه؟؟
سلام
برخی از ژلها محلول در آب هستند و حاوی اسپرم کش هم نیستند اینها مناسبند پس برای خرید حتماً از داروساز سوال کنید و بگویید که قصد اقدام برای بارداری هم دارید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم ، امیدوار بودم اینبار که میام سایت خوش خبر باشم ولی انگار که هنوز قسمت نیست. ممنون از اینکه همیشه برای ما وقت می گذارین ، یک سوال دارم :
من سیکلهام 28 تا 30 روز هست و نهایتا روز 31 پریود میشدم ، امروز روز 33 سیکلم هست ولی پریود نشدم، فقط از 5 روز پیش همش احساس می کنم دارم پریود میشم ولی نمیشم ، و دردهای پریود رو هم دارم.امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود ، من این ماه 15 تا کلومیفن ( روزی 3 تا ) خوردم و 6 تا آمپول اچ ام جی ( روزی 2 تا ) زدم ، همیشه درد تخمکگذاری در روز 13 یا 14 داشتم ولی این ماه روز 18 درد شدید در تخمدان راست و کمی کمتر در سمت چپ داشتم ، آیا این داروها باعث تاخیر پریود میشود ؟ یا برای تست زود بوده ؟ کی آزمایش خون بدم که جوابش قابل اطمینان باشه ؟ ممنون از شما.

niki63 نوشته شده:سلام کارشناس محترم ، امیدوار بودم اینبار که میام سایت خوش خبر باشم ولی انگار که هنوز قسمت نیست. ممنون از اینکه همیشه برای ما وقت می گذارین ، یک سوال دارم :
من سیکلهام 28 تا 30 روز هست و نهایتا روز 31 پریود میشدم ، امروز روز 33 سیکلم هست ولی پریود نشدم، فقط از 5 روز پیش همش احساس می کنم دارم پریود میشم ولی نمیشم ، و دردهای پریود رو هم دارم.امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود ، من این ماه 15 تا کلومیفن ( روزی 3 تا ) خوردم و 6 تا آمپول اچ ام جی ( روزی 2 تا ) زدم ، همیشه درد تخمکگذاری در روز 13 یا 14 داشتم ولی این ماه روز 18 درد شدید در تخمدان راست و کمی کمتر در سمت چپ داشتم ، آیا این داروها باعث تاخیر پریود میشود ؟ یا برای تست زود بوده ؟ کی آزمایش خون بدم که جوابش قابل اطمینان باشه ؟ ممنون از شما.
سلام خوبی گلم؟
کم پیدایی
عزیزم الان آز خون جواب میده
انشاءالله خوش خبر باشی :P
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

niki63 نوشته شده:سلام کارشناس محترم ، امیدوار بودم اینبار که میام سایت خوش خبر باشم ولی انگار که هنوز قسمت نیست. ممنون از اینکه همیشه برای ما وقت می گذارین ، یک سوال دارم :
بالاخره خوش خبر می آیید نیکی جان! ناامیدنشوید!
برای آزمایشرو 34 ام سیکل هم مناسب است. باعث تاخیر نمی شود اما در هرصرت شاید تخمک گذاری تون دیرتر رخ داده باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 47 مهمان