ال دی وبارداری

سلام *ماه رمضان برشمامبارک* 2 روزه پیش بی بی چک گرفتم خط پایین کمرنگ ودومی پررنگ درتاریخ 26 خردادو14 و21تیرنزدیکی داشتم ولی طبیعی جلوگیری میکردم چون 7 خرداد توی هفته 7سقط شددکتر2ماه استراحت دادوگفت قرص ال دی مصرف کنم حالا3روزه پاک شدم والان بسته بعدی ال دی راشروع کردم حدود6 روزه به نظرشما چیکارکنم؟ امکانش هست که سطح پروزسترون باال دی بالارفته باشه؟ممنون میشم که کمکم کنید چون زیرشکمم گاهی تیرمیکشه وبعضی از روزها حالت تهوع دارم تخمدانهام هم گاهی تیرمیکشه
ولی امروزبی بی چک گرفتم منفی نشان داد حالامن چیکار کنم ؟به نظرشما تو ماه رمضان ازبی بی چک چه زمانی استفاده کنم؟

Re: ال دی وبارداری

azam4920 نوشته شده:سلام *ماه رمضان برشمامبارک* 2 روزه پیش بی بی چک گرفتم خط پایین کمرنگ ودومی پررنگ درتاریخ 26 خردادو14 و21تیرنزدیکی داشتم ولی طبیعی جلوگیری میکردم چون 7 خرداد توی هفته 7سقط شددکتر2ماه استراحت دادوگفت قرص ال دی مصرف کنم حالا3روزه پاک شدم والان بسته بعدی ال دی راشروع کردم حدود6 روزه به نظرشما چیکارکنم؟ امکانش هست که سطح پروزسترون باال دی بالارفته باشه؟ممنون میشم که کمکم کنید چون زیرشکمم گاهی تیرمیکشه وبعضی از روزها حالت تهوع دارم تخمدانهام هم گاهی تیرمیکشه
ولی امروزبی بی چک گرفتم منفی نشان داد حالامن چیکار کنم ؟به نظرشما تو ماه رمضان ازبی بی چک چه زمانی استفاده کنم؟

سلام بر شما هم مبارک باشه
ببخشید من درست متوجه نشدم شما از وقتی خونریزی سقطتتون تموم شد کی ld رو شروع کردید 1 بسته ؟ یا با این ماه 2 بسته؟
آنوقت شک به بارداری تون برای همین درد زیر شکم و تهوع است یا مورد دیگری؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام بااین ماه 2بسته به خاطرلکه بینی روزدهم که پاک شدم 12روزبعد تا3روزلکه بینی داشتم دکترم گفت ال دی بخورم الانحدود13تاقرص ال دی ازبسته دوم خوردم ولی چندروزه که تخمدانهام تیرمیکشه امروز7 مردادآزمایش بتادادم تیترش6 بود چون تنبلی تخمدان دارم ولی بدون دارو حامله شدم دکترم گفته که بعدازاتمام قرص که پریودشدی جلوگیری نداشته باش به نظرشماتوی چه روزهایی نزدیکی داشته باشم بهتره؟ الان متفورمین میخورم ینی میشه این دفعه هم بدون داروحامله شم آیابعدازسقط امکانش هست که تنبلی تخمدانم برطرف بشه؟به نظرشماآزمایشم راتکرارکنم یانه؟

سقط به خودی خود درمان تنبلی تخمدان نمی کند اما همین که بار اول بی دارو باردار شدید اینبار هم احتمالش هست.
در مورد لکه بینی باید درمانگرتون تصمیم بگیرند عزیزم. صحیح این است که وقتی از پریودی مطمئن بودیم , LDرا شروع کنیم چرا که در بارداری ممنوع است
كارشناس مامايي فيروز

سلام خیلی ممنون .شرمنده به این سوالم جواب ندادین که گفتم آزمایش خون دادم تیترش 6 بود یعنی منفیه یامثبته؟به نظرشماآزمایشم راتکرارکنم یانه؟توروخداازنگرانی درم بیارین چون ال دی میخورم میترسم. :cry:

اعظم جان وقتی تیتر بتا 6 می باشد نتیجه منفی است وقتی بیشتر از 25 و یا 30 و در بعضی از کیت ها 50 باشد نتیجه مثبت می شود .
چرا سقط کردید؟
در ناامیدی بسی امید هست

سلام دوست عزیزمن تنبلی تخمدان دارم وحدود 4ساله زیرنظردکترم هردارویی که برای تخمک گذاری بهم دادتاثیری نداشت خیلی ناامید شدم ولی این دفعه خدابهم روکرد ولی نمیدونستم به این زودی جوابم میده تواردیبهشت حدود1هفته رفتیم مسافرت پروزسترون خورده بودم که پریودشم چون 3ماه بودکه پریودنشده بودم وقتی اومدیم بی بی چک گرفتم دیدم مثبته ازخوشحالی گریه میکردم وقتی آزمایش خون دادم تیتربتام1620 بود دکترم گفت 6هفتته شب رفتم خونه فکرمیکنم ازاسترس بودلک دیدم 3روزبعدخونریزیم شدیدشد دوباره آزمایش خون دادم تیترش شد5000 و2هفته استراحت مطلق داد ولی7خردادتوخونه سقط شدهمه چیم خوب بودها ولی اینجوری شدخیلی ناراحتم قراره بعدازماه مبارک اقدام کنیم آگه خدابخوادیه نی نی سالم وصالح بده توروبه خدابرام دعاکن هرموقع بچه ای میبینم اشکم درمیاد.شرمنده طولانی شددلم میخواست که بایکی حرف بزنم .راستی شما نی نی دارین؟

اعظم جان ایشاا...به حق این ماه عزیزشما وتمام دوستان فیروزی هرچه زودتر حاجت روا بشید وصاحب بچه های سالم وصالح وخوشکل الهی آمین :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

اعظم جان ازین اتفاقی که براتون افتاده متاسفم انشاله بارداری بعدی بارداری سالم و بی خطری باشیه و شما بتوئنی نی نی رو تو بغلت بگیری و محبت مادری رو نثارش کنی.
گلم منم سالهاست تخمدانم پلی کیستیکه ابتدا می گفتند تنبله اما بعدا دکتر غددم گفت تخمدانت تنبل نیست فقط کیست سازه نمیدونم شاید به خاطر این باشه که من 10 ساله بودم که پریود شدم از همون موقع نامنظم بود.بعده ها فهمیدم تیروئیدم کم کاره که دکتر زنانم تشخیص نداده بود و فقط قرص جلوگیری به یه دختر بچه 11 میداد تا اینکه تحت نظر دکتر غد قرار گرفتم و شکر خدا همه چی رو به روال برگشت الانم فقط تحت نظرم .4 ماهه برای بارداری اقدام کردم اما حدود 1 سالی میشه که پری هام منظم شده که از زمانی که تو اقدام رفتم دوباره نامنظم شده و با خوردن کلومیفن که بهم نساخته دچار کیست شدم هنوزم نمیدونم کیست رفع شده یا نه چون دکترم می گفت یا پری کیست از بین میره یا باردار میشی پری هم عقب افتاده و همچنان سر درگم هستم .
شماهم دارو برای بارداری مصرف می کردی؟
بعد از سقط آزمایش دادی از لحاظ بررسی انتی بادی ها و تیروئید و پرولاکتین
چون میتونه سقطتون مربوط به اینا باشه .
البته انشاله بارداری بعدی مشکلی نداشته باشید
دوست منم مثل شما زمانی که می خواست بره سونو برای برسی ضربان قلب جنین متوجه شد جنین سقط شده و قبلش خونریزی داشت و دارو هم مصرف کرد الان بعد از حدود 7 ماه باردار شده اما استراحت مطلق شده و شیاف پروژسترون هم مصرف می کنه .
در ناامیدی بسی امید هست

سلام shirazi_so
آره کلومفین ولتروزول مصرف کردم وقتی 14پریودی سونوی وازینال کردگفت به داروها جواب نداده بعدش گفت متفورمین وپروزسترون بایدمصرف کنی تاپریودبشی وگفت همسرم بایدآزمایش اسپرم بده ولی همسرم قبول نمیکنه میگه هردوتامون سالمیم نیازی به دکتر رفتن نیست من 12سالم بود که پریودشدم ولی از19 سالگی سیکلم بهم خورد بعدازسقط فقط آزمایش بتا وشبی که سقط کردم سونوی شکم انجام دادم دکترم میگه شایدمشکل کروموزومی باشه.شیافم استفاده کردم ولی هیچ تاثیری نداشت ولی اینومیزارم به حساب قسمت .ان شااله به لطف خدامشکل شما وهمه اونای که مثل ماهستن حل بشه.فقط یه نصیحت اصلا استرس نداشته باش من ازبهمن سال پیش رفتم باشکاه ایروبیک وقصدکردم فکربچه روازذهنم بندازم دور چون2سال اقدام کردم ونتیجه نداد خیلی بی خیال شدم بعدفهمیدم ورزش چقدرخوبه تواین مدت استرسم کم شده بود که فکرشونمیکردم که باردارم .راستی اگه اضافه وزن داری حتما رزیم بگیر جون برای بهبودی خیلی خوبه من8 6 کیلوبودم وباورزش ورزیم62کیلو شدم .خیلی خوشحالم که باشمادوست شدم .ان شااله خدابه زودی زودبه شما یه نی نی سالم بده :P

قربانت اعظم جان منم خوشحالم یه دوست خوب به دوستانم اضافه شد ایشاا...حاجت روا بشی گلم الهی آمین
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

azam4920 نوشته شده:سلام خیلی ممنون .شرمنده به این سوالم جواب ندادین که گفتم آزمایش خون دادم تیترش 6 بود یعنی منفیه یامثبته؟به نظرشماآزمایشم راتکرارکنم یانه؟توروخداازنگرانی درم بیارین چون ال دی میخورم میترسم. :cry:
سلام اعظم جان! از نظر علمی زیر 5 منفی کامل محسوب می شود.
كارشناس مامايي فيروز

اعظم جون انشااله بارداری بعدی با موفقیت باشه عزیزم اگه 2 ساله تو اقدامید و تا به حال همسرتون از نداده حتما راضیش کنید از بده شاید مشکل از ایشون باشه.البته گاهی یه سقط طبیعی است اما بهتره آنتی بادی هاتون چک بشه که اگه مشکلی هست زودتر مشخص بشه.
ساکن کدوم شهرید؟
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 46 مهمان