ایایاردارم؟

باسلام عزیزان 10ماه ازدواج کردمونزدیک 3ماه برای بارداری اقدام 2ماه اول پریی شدموسری 3روز4پری رفتم دکترایشون بمن کلومیفن تجویزکردن که ازروز5پری مصرف کردمو5روزبعدازاتمام قرص نزدیکی اینم بگم 2ماه او ل3روزجلوترپری شدموماه 3 روز17خردادیعنی 5روزجلوترباحساب باینکه باید17تیرپری بشم الانم 21تیرعلایم پری دارمودردزیرشکم هنوزپری نشدم توروخدابمن بگین ایاباردارم؟نمیخوام ازبیبی استفاده کنم چون 2ماه اول استفاده میکردم ج منفی میشدمیخوام این مرحله روال طبیعیشوطی کنه گرچه استرس دارم منتظره جوابم هستم امیدوارم عزیزانیکه تونوبتن بزودی زودبه خواسته ی قلبیشون برسن انشا... همه ی چشم انتظاران بخواسته قلبیشون بزودی برسن حاجت رواباشید ملودی

همچنین شما ملودی جان حاجت روا بشی عزیزم عزیزم یک هفته تا ده روز صبرکن اگر پری نشدی بی بی چک بذار ایشاا.........که مامان شدی قربانت :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

rozroz64 va shinaze عزیزان گلم دوستان مهربانم ممنون ازاینکه جوابمودادین انشا...شماهم بزودی اجرتونودراین ایام مبارک بگیرین منم حتما دعاتون خواهم کردبامیداینکه خبرمامان شدنموبشمابدم هم اینکه منتظره خبرای خوب ازشماعزیزانم هستم التماس دعا :)

سلام ملودي نازنين انشاالله كه مامان شدي.....

خانمي 3 تا 4 روز ديگه مي توني بي بي چك بذاري :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

venoosعزیزم ممنون ازجواب امیدبخشت وسپاس ازدوستانیکه باجوابشون تسکینم میدن امیدوارم همیشه توزندگیتون خبرهای خوش بشنویدبازمحتاج دعای دوستان گلم هستم التماس دعا :lol:

ملودی جون انشالله که مامان شدی گلم چون زیاد جلوگیری هم نداشتی احتمال بارداریت بیشتر از ما منتظران هست.. منتظر خبر خوشت هستم..
موفق باشی.. :)
نيني سالم ميخوام

سلام بهار جون

خوبي خانمي ؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتي مياي خيلي حال و هواي همه رو عوض مي كني عزيزم :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

بهارم ممنونم گلم بابت دلداریت امیدوارم حرفت عملی بشه انشا......منم برای همه ی دوستان نازنینم دعاخواهم کردبامیدویاری خداچشم تمام منتظران روشن ودامنشون بزودی زودسسسسسسسسببببببببببببببببببببزززززززززز بشه امین :P

سلام بهارم حالت خوبه؟
خوشحالم که اومدی بهمون سر زدی. راستی دل دخملم هم حسابی برات تنگ شده. همش بهانه خاله بهارشو میگیره. چی بهش بگم عزیزم؟
دیگه منتظرمون نذار خانمی بهمون سر بزن عزیز دلم.
گلم قرار بود هممون باهم منتظر نی نی باشیم. پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قربونت برم بیا دیگه نمیتونیم دوریتو تحمل کنیم
یه عالمه بوس بهارم
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

Re: ایایاردارم؟

melodi نوشته شده:باسلام عزیزان 10ماه ازدواج کردمونزدیک 3ماه برای بارداری اقدام 2ماه اول پریی شدموسری 3روز4پری رفتم دکترایشون بمن کلومیفن تجویزکردن که ازروز5پری مصرف کردمو5روزبعدازاتمام قرص نزدیکی اینم بگم 2ماه او ل3روزجلوترپری شدموماه 3 روز17خردادیعنی 5روزجلوترباحساب باینکه باید17تیرپری بشم الانم 21تیرعلایم پری دارمودردزیرشکم هنوزپری نشدم توروخدابمن بگین ایاباردارم؟نمیخوام ازبیبی استفاده کنم چون 2ماه اول استفاده میکردم ج منفی میشدمیخوام این مرحله روال طبیعیشوطی کنه گرچه استرس دارم منتظره جوابم هستم امیدوارم عزیزانیکه تونوبتن بزودی زودبه خواسته ی قلبیشون برسن انشا... همه ی چشم انتظاران بخواسته قلبیشون بزودی برسن حاجت رواباشید ملودی
سلام 3 روز که تاخیر قاعدگی داشتید می تونید آزمایش دهید برای بی بی چک باید 1 هفته تاخیر داشته باشید.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان