سلام فرزانه جون خوش اومدي اين سايت واقعا عاليه تمام بچه هاي فيروزه خانوووووم با كمالات و مهربونن.مطمئن باش خيلي زود با بچه ها اشنا ميشي :mrgreen:

ممنونم ماه دخت عزیز خوشحالم باهات اشنا شدم من 23 سالمه خانه دارم یک پسر 4 ساله دارم سال قبل دوباره حامله شدم اونم پسر بود ولی بعد از سونو ی 4 ماهگی فهمیدن هیدروپس فتالیس داره ومجبور شدم سقط کنم شما چی منتظر نینی هستی

سلام فرزانه جان خوشآمدی به فیروز امیدوارم بتونم دوست خوبی باشم
سوگلم 28 ساله 3 ماه اقدام کردیم یه بارم حاملگی شیمیایی داشتم
در ناامیدی بسی امید هست

سلام فرزانه جون من ملیسا هستم. 26 سالمه. یک ساله منتظر نینی ام.
عاشق بچه. مربی مهد کودک بودم. و دیوونه بچه های ناز و جیگر..
از خدا یه بچه سالم میخوام هروقت صلاح بدونه بهم بده.. خوشبختم از آآشنایی شما دوستای خوبم.
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

خیلی هم خوبه خداکنه خدا بهت بده سلامت میکنم وقتی از دست شیطونی هاشون گله میکنی ومجبوری اگه شاغلی دیگه سر کار نری حالا عزیزم بگو ببینم شاغلی یانه من که یکی دارم بعضی وقتا از دستش کلافه می شم دعواش می کنم باز میاد معذرت خواهی می کنه باز دلم براش می سوزه

سلام ملیسا و شیرازی عزیز خدا به شما هم نینی سالم بده اونم شیطون وبلا که خوشبختی هاتون کامل بشه به امید روزی که از همه ی شما دوستای گلم خبر خوش بشنوم

دوستای گلم درسته من یک بچه دارم ولی دومین بچه ام رو سقط کردم خیلی افسرده شدم الان یک سال از اون موقع میگذره ولی هنوز یادش میفتم میشینم یک دل سیر گریه میکنم شما هم برای من دعا کنین خدا یک بچه سالمم به من بده شاید با خودتون بگین تو که یک بچه داری ولی شوهرم تک پسره و پدرشم فوت کرده وماباخانواده شوهرم زندگی میکنیم اونو که سقط کردم کنایه زیاد شنیدم میگم لا اقل بعدی که سالم باشه دهنشون رو جمع میکنن
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 47 مهمان