همه اونایی که میخان مامان بشن یا

سلام-پیشنهادی داشتم-به نظر من یه صفحه باز کنیم واسه درد دلامون.مشکلات در مورد بارداری و هر چی که دلتون میخاد/تا از این طریق بتونیم با هم در ارتباط باشیم و با هم تبادل نظر کنیم و بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم.نظرتون چیه؟؟؟؟؟/ :)
دوستان خوبم-برای مشاهده بقیه نظرات به صفحات بعدی بروید چون صفحه اول پر شده است :wink:
آخرین ويرايش توسط 2 on soadjon, ويرايش شده در 0.

عالی!!!! بهتر از این نمیشه؟ شما بچه دیگه ای هم دارین؟ من برای بار اوله میخوام نی نی بیارم.5 ماهه اقدام کردم. شوهرم وارکوسل خفیف داره. یکسال پیش آز اسپرمش نرمال بود ولی من باردار نشدم. روش جلوگیریم طبیعی بود بیشترش.ای ملت پس چرا من نی نی دارنشدم. پریودام مرتبه و هر28 روز یا 29 روزه. میگن طبق روایات سرکه و گشنیز و سیب ترش برای بارداری خوب نیست. رحم رو سرد میکنه. من که فک میکنم همه چی دست خداست. دوس ندارم بدون دلیل برم دکتر و بعلیرغم بدون مشکل بودنمون دارو مصرف کنم. دکترا اکثرا داروهای محرک تخمک گذاری رو به مریضا میدن. یک راهی بهم پیشنهاد بدین؟ soad joonشما تو چه وضعیتی هستین؟ :oops:

سلام من بارداری اولمه وهمون ماه اول باردارشدم.خداخودش خواست تو همون زمان بده وداد ومن هم خیلی خوشحال شدم.هرچند از نظرمالی یکم دستمون خالیه ولی خداروشکر.مریم جان یه سری دعا هنگام نزدیکی هست برا بچه دارشدم قبلش بخون خدا خودش کمکت میکنه.

سلام به شما عزیزان من 6 ماه اقدام به بارداری کردم و 4 ماه کلومیفن دگزامتازون استروژن کونژوگه مصرف میکنم و توی سونو آزمایشاتم هیچ مشکلی نبود ولی نمیدونم چرا باردار نشدم .اول ماه آینده موقع پریودمه و شمادعا کنید برا همه اونهایی که میخوانن مامان شن خدا بهشون نینی سالم بده سایه جون چه دعایی هست که گفتین ؟؟؟؟؟؟
zzzzzzzzzzz

سلام دوستان عزیز
من تازه عضو این سایت شدم. مطالب بسیار مفیدی داره . بیشتر سؤالات شما عزیزان سؤالات منم هست. از همه مهم تر این جو صمیمانه را بین اعضا دوست دارم. منم می خوام باردار شم. ولی تا حالا اقدامی نکردم آخه دکتر بهم گفته 2 یا 3 ماه قبل از بارداری باید قرص های فولیک اسید رو بخورم. من تازه 10 روزه که می خورم!!! راستی آزمایشات رو هم انجام دادم. دکتر بهم گفت که مشکلی نداری و کاملا سالمی.
دوست دارم من رو هم دعا کنید تا مشکلی برام پیش نیاد. از ته دل برای همه شما دعا می کنم. ایشالله که خدا یه نی نی سالم به هممون بده.
:D :) :roll:
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

]جواب

منم الهام هستم.خیلی خوبه که یه صفحه بزاریم واسه دردودل کردن.من 27 سالمه.3 سال و1 ماهه که ازدواج کردم.خرداد همین سال کورتاژ کردم.لکه بینی داشتم وجلوی رشد جنین رو گرفته بود.خیلی سختی کشیدم.پریودام منظمه .بعد از 4 ماه دوباره اقدام کردم 2 ماه که جلوگیری نداشتیم باردار شدم.همه چی خوب پیش میرفت منم استراجت میکردم تا اینکه جمعه لکه بینی داشتم.دکتر بهم امپول پرژسترون داد.حدا رو شکر قطع شد.دفعه قبل که باردار بودم دکتر بهم شیاف سیکلوژست داده بود که اصلا تاثیر نداشت.فردا میخام برم سونو تا مشخص شه اون چیزا که باید تشکیل میشده تشکیل شده؟ :?: من اخرین پریودم 8 ابان بوده به نظرتون الان چند هفتم هستش؟ببخشید سرتونو درد اوردم. :cry: :oops:

سلام به همه دوستان عزیز من هم از این ایده ی خوب، استقبال میکنم و امیدوارم بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم من دو تا سقط با فاصله یک سال داشتم که دومیش همین دو روز قبل بود البته خوشحالم که این دفعه خودش دفع شد و مثل دفعه اول کورتاژ نکردم و این دفعه کمتر اذیت شدم دیگه نمی خوام بهش فکر کنم و می خوام خودم رو تقویت کنم و آزمایشهای لازم رو بدم که اگه خدا بخواد چند ماه دیگه دوباره باردار بشم امیدوارم همه شما دوستان عزیزی که باردار هستین مواظب خودتون باشین ونی نی تون سالم به دنیا بیاد .و بدونید که بدترین چیز در دوران باداری استرس هست. الهام جان من فکر می کنم هفته شش رو تموم کردی امیدوارم جواب سونوت هم خوب باشه خیلی مواظب خودت باش.

الهام جون، در بارداری اول، هفته هشت، لک بینی کمی داشتم و واسه سونو رفتم که فهمیدم ضربان قلب نداره و سونو در هفته نه و ده تکرار شد که باز هم ضربان نداشت و جنین هر هفته کوچکتر می شد و چون دیگه لک بینی نداشته مجبور شدم در هفته یازده کورتاژ کنم اما متاسفانه بعد از این که از بیمارستان مرخص شدم تب و لرز شدید داشتم و بعد از یه سونوی مجدد مشخص شد جفت باقی مونده دو روز بعد مجددا کورتاژ شدم . در بارداری دوم هم هفته شش ضربان داشت ولی هفته هشت ضربان قلب نداشت ودکترها گفتند باید کورتاژ کنم اما چون اصلا لک بینی نداشتم ترجیح دادم یه کم صبر کنم که هفته دوازده خودش دفع شد حالا می خوام برم سونو ببینم کامل دفع شده یا نه. دکتر بهم گفته تا سه ماه اصلا باردار نشم اما بعد مشکلی نداره، احتمالا اگه خدا بخواد تا 5 ماه صبر کنم.

عارفه جون ایشالله که همیشه سالم و تندرست باشی و هر وقت که می خوای باردار شی، خدا یه نی نی سالم و خوشگل بهت بده. عزیزم برات دعا می کنم. :D
شما هم برام دعا کن.
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

ممنونم مرضیه جون واقعا تو این شرایط شدیدا نیازمند دعا هستم. امیدوارم هر چه زودتر بارداری خیلی خوبی رو داشته باشی و نی نی سالم به دنیا بیاری. و تو این مدت خودت رو واسه بارداری موفق آماده کنی. که با چیزهایی که من فهمیدم نداشتن استرس، عفونت، چاقی و خوردن غذاهای سالم می تونه به حاملگی موفق خیلی کمک کنه. از صمیم قلب برای تو خواهر عزیزم و همه بچه هایی که خودشون رو واسه باردای آماده می کنن و یا باردار هستند دعا می کنم به آرزوهاتون برسین.

امیدوارم هر کسی که در ارزوی داشتن بچه هست.خدا هر چه زودتر واسش یه بچه سالم و خوب بده.
من که به ارزوم رسیدم و بچه دار شدم. و تا اسفند نی نی بدنیا میاد ولی خیلی از زایمان میترسم . انشاله به شما هم خدا بده

سعادجون اصلا نگران زایمانت نباش خدا خودش کمک می کنه. خواهر من هم زایمان طبیعی داشت و خیلی می ترسید اما بعد از زایمان می گفت اون جوری که برام تعریف کرده بودند وحشتناک نبود و قابل تحمل بود. امیدوارم زایمان راحت و نی نی سالم داشته باشی.
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 22 مهمان