آيا باردار هستم؟

سلام و خسته نباشيد.
من ديروز يعني 19 تير 90 با سايت شما آشنا شدم و عضو سايت شما شدم.ديروز سوالي از شما کردم ولي جواب سوالم رو پيدا نکردم شايد اشتباه ارسال کردم.از سايت خوبتون ممنون.
من الان 3 ساله که ازدواج کردم و اين ماه براي اولين بار جلوگيري نداشتم و الان روز 25 پري هستم و تقريبا سه يا چهار روزه که پهلو درد شديد ، کمر درد تا ناحيه بالاي باسن پشت کمر قفسه سينه ، درد زير شکم، زياد شدن بزاق دهان ، گهگاهي سردرد ، نميدونم خيلي دوست دارم بفهمم که باردارم يا نه تو رو خدا کمکم کنيد. ممنون مي شم :roll:

سلام اميدوارم كه باردار باشي
چون انتظار خيلي خسته كننده ايي هستش
ولي فردا بي بي چك استفاده كن
البته تا روز موعد پريود جواب تست مطمئن تر هستش
موفق باشي

:P

سلام کارشناس محترم مامايي ، من فکر مي کنم شما فقط جواب يکسري از افراد رو ميديد و بقيه که از نظر شما مهم نيست رو نميديد کاش فرصت مي کرديد جواب همه رو مي داديد. :oops:

سلام
دوست عزیز! محال است که پستی را ببینم و سوال کاربر را بخوانم اما به دلیل عدم اهمیت یا هر چه که شما فکرش را کنید پاسخ ندهم.اصلاً در محیط مجازی گمان نمی کنم این سخنان معنی دار باشد.
از نظر علمی کمر درد شدید در بارداری نرمال، جزو طبیعیات نیست و ما انتظارش را نداریم.
هرچند افزایش بزاق و ... جزو علامت های بارداری هستند اما علائم بارداری هم معمولاً به این زودی ها نباید خود را نشان دهند.
راه تشخیص تنها با تاخیر قاعدگی و آزمایش بارداری ست.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان