لکه تا خونریزی

سلام خانم کارشناس عزیز
من دیروز صبح که از خواب شدم یه لک کوچولو دیدم (البته شب قبلش تب شدید داشتم) سریع رفتم دکتر ولی تا رسیدم لکه به خونریزی تبدیل شده بود :cry: بعد از انجام سونو دکتر بهم گفت 2 هفته صبر کن ببینیم چی میشه :!: مگه تو سونو گرافی چی نوشته ؟
VAGINAL ULTRASONOGRAPHY:
intrauterine gestational sac of approx.4 wks GA is seen in the upper part of endometrial cavity.
no fetal pole or yolk sac is detected.
there is a small subchorionic hemorrhage inferior to gestational sac.
follow up after 1_2 weeks is advised.
چرا نی نیم سقط شده :(
ممنون که حوصله میکنید و جواب میدید

سلام دوست عزیز! هنوز سونوگرافی چیزی از سقط نگفته است. در سونو یک ساک حاملگی 4 هفته دیده شده که درون آن کیسه زرده و یا طناب جنینی رویت نشده است(البته اگر فقط مساله این باشد غیر طبیعی نیست که در 4 هفته نبینیم) اما خونریزی ساب کوریونیک کوچکی هم دیده شده است. هم به این علت هم به علت خونریزی که داشتید به شما تکرار سونو توصیه شده عزیزم. فقط در این زمان فراموش نکنید اگر تب شدت گرفت نباید صبر کرد و باید سریع مراجعه کنید.
توکل به خدا
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
من خونریزیم 3 روز ادامه داشت و کامل قطع شد حتی لک هم نمیبینم.حین خونریزی یه لخته نسبتا بزرگ دیدم که گفتم دیگه سقط شده وشروع کردم دارو هایی که دکتر برام نوشته بود رو خوردم دیگه دکتر هم نرفتم.(سقط شده مگه نه!)نیاز هست که برم دکتر.میتونم صبر کنم 20 روز دیگه برم ایران؟اخه بیمارستان ایرانی دبی اصلا دکترای خوبی نداره نتونستند جلوی خونریزیم رو بگیرن یعنی هیچ کاری نکردن گذاشتند جنینم از دست بره. :cry:
ضمنا قرصی به اسم feriron دکتر بهم داده که 30 تا دونه هست 10 تا خوردم تا کی باید بخورم اخه مشکلی ندارم البته داکسی سیلین هم داشتم که تموم شد
ممنونم
آخرین ويرايش توسط 1 on golrokh, ويرايش شده در 0.

[سلام خسته نباشید
من خونریزیم 3 روز ادامه داشت و کامل قطع شد حتی لک هم ندیدم.حین خونریزی یه لخته نسبتا بزرگ دیدم که گفتم دیگه سقط شده وشروع کردم دارو هایی که دکتر برام نوشته بود رو خوردم دیگه دکتر هم نرفتم.(سقط شده مگه نه!)نیاز هست که برم دکتر.میتونم صبر کنم 20 روز دیگه برم ایران؟اخه بیمارستان ایرانی دبی اصلا دکترای خوبی نداره نتونستند جلوی خونریزیم رو بگیرن یعنی هیچ کاری نکردن گذاشتند جنینم از دست بره. :cry:
ضمنا قرصی به اسم feriron دکتر بهم داده که 30 تا دونه هست 10 تا خوردم تا کی باید بخورم اخه مشکلی ندارم البته داکسی سیلین هم داشتم که تموم شد
ممنونم

سلام خسته نباشید
من خونریزیم 3 روز ادامه داشت و کامل قطع شد حتی لک هم ندیدم.حین خونریزی یه لخته نسبتا بزرگ دیدم که گفتم دیگه سقط شده وشروع کردم دارو هایی که دکتر برام نوشته بود رو خوردم دیگه دکتر هم نرفتم.(سقط شده مگه نه!)نیاز هست که برم دکتر.میتونم صبر کنم 20 روز دیگه برم ایران؟اخه بیمارستان ایرانی دبی اصلا دکترای خوبی نداره نتونستند جلوی خونریزیم رو بگیرن یعنی هیچ کاری نکردن گذاشتند جنینم از دست بره:cry:
ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان