جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل

#1
روش های زیادی برای جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل وجود دارد که در حوزه سئو سایت و روش های استانداردسازی سایت برای موتورهای جستجو مطرح می شود. پیش از آن که بدانیم چگونه باید از پنالتی شدن سایت در گوگل جلوگیری کنیم، به شرح مفهوم پنالتی شدن و دلایل آن می پردازیم.
پنالتی شدن سایت یعنی چه؟
وقتی سایت به طور ناگهانی ادچار افت رتبه در گوگل می شود، می تواند هشداری برای پنالتی شدن سایت باشد. سایت، پس از آنکه پنالتی شود، به طور کامل از نتایج گوگل حذف می شود و دیگر بر نمی گردد. گوگل سایت هایی را که از لیست دایرکتوری های خود حذف کند، دیگر علاقه ای به بازگرداندن آن ها ندارد. پنالتی شدن، معمولا راه برگشتی ندارد. در این زمینه هوشیار باشید.

دلیل پنالتی شدن سایت در گوگل
یکی از دلایل پنالتی شدن سایت در گوگل، پیاده سازی اشتباه روش های سئو سایت و در حقیقت انجام سئوی کلاه سیاه است. هیچ گاه سعی نکنید گوگل را گول بزنید و راه صد شبه را یک شبه بپیمایید. به طور دقیق تر باید بگوییم استفاده از نرم افزارهای اسپم برای بهینه سازی سایت و خرید حجم انبوهی از بک لینک تاثیر عکس روی سئو سایت دارند. تغییرات فراوان در آدرس و قالب گرافیکی سایت و استفاده غلط از متاتگ ها و فایل های سمت هاست برای بهینه سازی سایت، سایت را به سمت پنالتی شدن خواهد برد. عدم رعایت قانون کپی رایتینگ و استفاده از ربات های مخرب زنگ خطر دیگری برای پنالتی شدن سایت است. مورد مهم دیگر، بک لینک گرفتن از سایت هایی است که خودشان اسپم هستند و سایت هدف را به سمت اسپم شدن می کشاند. همچنین افرادی که از هر سایت بی موردی بک لینک می گیرند، یا از انچر تکست های بی معنی استفاده می کنند و توجهی به برندشان ندارند، نتیجه ای کاملا معکوس به قیمت پنالتی شدن سایتشان را تجربه خواهند کرد. محتوای کم در سایت به منزله کمبود خوراک سایت است و گوگل آن را هرگز نمی پسندد. وجود نداشتن اطلاعات تماس هم یکی از معیارهای گوگل برای اسپم کردن است. سایبروم پلاستوفوم آتلیه عروس فیلمبرداری عروسی

روش های جلوگیری از پنالتی شدن
یکی از روش های جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل، نگرفتن بک لینک های نامناسب است. به طور کلی بک لینک ها اعتبار و یا عدم اعتبار سایت مبدا را به سایت شما می دهند. هر زمان که افت شدید در رتبه گوگل سایت خود دیدید و یا سایت خود را در نتایج گوگل گم کردید، بدانید به احتمال بالا پنالتی شده اید. اولین مرحله حصول اطمینان است. عبارت site: yourdomain.com (به جای yourdomain.com آدرس سایت خود را بنویسید) را در گوگل سرچ کنید. نتایجی که می بینید، صفحاتی از سایتتان است که توسط گوگل ایندکس شده است. اگر صفحه ای را که در سرچ گوگل گم کرده اید اینجا هم نبینید به احتمال زیاد آن صفحه پنالتی شده است. حال که مطمئن شدید، باید دلیل اسپم شدن خود را که در هر سایتی می تواند یک دلیل خاص داشته باشد، پیدا کنید. الگوریتم های گوگل ممکن است حساسیتی روی سایتتان داشته باشند و به علت عدم رعایت قوانینشان توسط وبمستر، سایت را اسپم کرده باشند. الگوریتم پنگوئن و الگوریتم پاندا، به کیفیت بک لینک ها و کیفت محتوای سایت توجه می کنند. این موارد در سئو سایت اهمیت زیادی دارنذد و عدم رعایت ان ها موجب پنالتی شدن سایت می شود. پیغام های پنالتی شدن، معمولا توسط گوگل وبمستر اطلاع رسانی می شود. بنابراین برای جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل، توجه زیادی داشته باشید.
منبع: جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل


بالابردن رتبه سایت چگونه انجام میشود؟

#2
هنگامیکه یک سایت جدید را ایجاد می کنید. خواهید دید که برخی صفحات سایت به سختی در گوگل رتبه دریافت می کنند. برخی دیگر به محض ایجاد در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر می شوند. برخی دیگر رتبه های بسیار متغییری دارند. و برخی بدون هیچ دلیل بصورت متناوب از نتایج جستجو حذف و دوباره ظاهر می شوند. همه اینها نشان میدهد که بالابردن رتبه سایت روز به روز سخت تر میشود. الگوریتم های گوگل روز به روز پیچیده تر شده و سایت ها روز به روز با تکنیک های سئو بیشتر آشنا میشوند و رقابت را سخت تر خواهند کرد.

هنگامیکه صفحه ای در گوگل شناسایی شد و رتبه ای دریافت کرد برای بهبود رتبه در گوگل باید مراحل مختلفی را انجام دهیم. از جمله این مراحل میتوان به ایجاد لینک داخلی در صفحات سایت، بهینه  کردن سئو داخلی، تبلیغ آن در شبکه ای اجتماعی و... اشاره کرد.

Where to find Best Reps Jordan 1

#3
When the Air Jordan 1 was created, there was not that much actual tech out there for basketball shoes. Nike changed this by Best Reps Jordan 1incorporating Air technology in the midsole. Theoretically, this would help with cushioning.
The reality is that previous Nike hoops shoes such as the [font=宋体][font]Air Force[/font] have a lot more of that “air” feeling in the midsole. Although the tech is there on the AJ1, that isn’t why the sneaker was good for basketball at the time.[/font]
Unlike the AF1, the Jordan 1 provides a slim midsole with more court feel. This makes them similar to the Converse and Adidas models that Michael Jordan initially wanted to wear. The goal of the AJ1 was not only to make a great hoops shoe, but also to sell MJ on Nike.
Of course, more than 30 years later, way better tech exists for playing basketball. The Air Jordan 1 is intended for casual wear at this point, much like many other retro sneakers. Still, in a pinch, the AJ1’s court feel, traction and ankle support can still function as a decent shoe for ball.
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان