Re: زمان تخمک گذاری من کی هست ؟؟؟

سلام خسته نباشید ی سوال درمورد تخمکگذاری داشتم ؟؟
من ۷ ماهه ک اقدام به بارداری کردم اما نتیجه نگرفتم ، پلی کیستیک هستم ۷ ماه پیش ک رفتم سونو دادم هیچ تخمکی نداشتم و توو سونو گفته بود هردوتخمدان دارای فولیکول های محیطی میباشند و پلی کیستیک هستم.
حالا من ۴،۵ ماهی هست ک دوفاستون مصرف میکنم و پریودم از ۳۴،۳۶،۳۱ روز رسیده به ۲۶ روز و دوماهه ک سیکلم ۲۶ روزه س. میخوام ببینم امکان داره بامنظم شدن پریودم تخمکگذاری صورت گرفته باشه؟ یا به این چیزا مربوط نمیشه؟
ممنون از راهنماییتون

با عرض سلام دوباره
ی سوال دیگه : من ماه پیش رفتم عکس رنگی انداختم موقع عکس رنگی بهم گفت عفونت زیاد داری ولی با این حال عکس رنگی انجام داد!! ۲،۳ روز بعد ک رفتم دکتر و معاینه شدم دکتر خودم گفت ک عفونتی نداری . حالا من حدود ۲ هفته است ک موقع ادرار ی کم درد دارم و تکرر ادرار دارم میخوام بدونم ممکنه با عکس رنگی عفونت گرفته باشم و مشکلی پیش اومده باشه؟
خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم

هستی گل نوشته شده:سلام خسته نباشید ی سوال درمورد تخمکگذاری داشتم ؟؟
من ۷ ماهه ک اقدام به بارداری کردم اما نتیجه نگرفتم ، پلی کیستیک هستم ۷ ماه پیش ک رفتم سونو دادم هیچ تخمکی نداشتم و توو سونو گفته بود هردوتخمدان دارای فولیکول های محیطی میباشند و پلی کیستیک هستم.
حالا من ۴،۵ ماهی هست ک دوفاستون مصرف میکنم و پریودم از ۳۴،۳۶،۳۱ روز رسیده به ۲۶ روز و دوماهه ک سیکلم ۲۶ روزه س. میخوام ببینم امکان داره بامنظم شدن پریودم تخمکگذاری صورت گرفته باشه؟ یا به این چیزا مربوط نمیشه؟
ممنون از راهنماییتون
سلام بله ممکنه و مربوطه
البته با سونوی حدود 12سیکل باید مطمئن شویم
كارشناس مامايي فيروز

هستی گل نوشته شده:با عرض سلام دوباره
ی سوال دیگه : من ماه پیش رفتم عکس رنگی انداختم موقع عکس رنگی بهم گفت عفونت زیاد داری ولی با این حال عکس رنگی انجام داد!! ۲،۳ روز بعد ک رفتم دکتر و معاینه شدم دکتر خودم گفت ک عفونتی نداری . حالا من حدود ۲ هفته است ک موقع ادرار ی کم درد دارم و تکرر ادرار دارم میخوام بدونم ممکنه با عکس رنگی عفونت گرفته باشم و مشکلی پیش اومده باشه؟
خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم
سلام عزیزم
چون تشخیص دوتا شده به هر حال باید از یکیش مطمئن شیم
مثلا یک معاینه متخصص حاذق دیگری .
اگر عفونت نداشتید و علائم ادراری ادامه داشت نزد اورولوژی بروید شاید مستقلا مشکل کوچک ادراری و نه زنان مطرح باشد
اگر در معاینه زنان عفونت داشتید که درمان می کنید و ...
كارشناس مامايي فيروز

علائم تخمک گذاری
بهتر است بانوان با مهم‌ترین نشانه‌های تخمک‌گذاری آشنا باشند و مشکلات و بهترین دارو برای تحریک تخمک‌گذاری را بشناسند. مهم‌ترین علامت آن در بدن خانم‌ها تغییراتی است که در ترشحات واژنی اتفاق می‌افتد. منظور زمانی است که این ترشحات از لحاظ رنگ و نوع تغییر می‌کند.

در بیشتر مواقع این ترشح به‌صورت شفاف و حالت کش‌دار است که وقتی تخمک‌گذاری انجام می‌شود، رنگ آن تیره‌تر و حتی غلیظ می‌شود. در این جا به چند نمونه از نشانه‌هایی که معلوم می‌کند یک زن در حال تخمک‌گذاری است، اشاره می‌کنیم:

لکه بینی در این دوره
احساس درد در ناحیه سینه
سفت شدن سینه‌ زنان
افزایش میل جنسی در زنان
درد در ناحیه تخمدان (احساس در یک طرف شکم)
البته بعضی از خانم‌ها علامت‌های تخمک‌گذاری را متوجه نمی‌شوند و یا همه این علامت‌ها در یک نفر به وجود نمی‌آید.

اطلاعات بیشتر: https://baamardom.ir/201952/ 

سلام ببخشید من سونو دادم دیروز روز سیزده پریودیم بود ضخامت اندومتر ۹ و فولیکول ۲۱ درسمت چپ دیده شد که دکتر گفت عالیه برای بارداری و یه امپول برای ازادسازی فولیکول داد دیشب زدم گف تا ۳۶ ساعت ازاد میشه و گفت ۳ شب نزدیکی کنم کافیه من از کیت تخمک گذاری استفاده میکنم دیشب نزدم امروز ساعت ۳ بعد از ظهر زدم یه خط بالا بود ینی دیشبو امشب و فردا شب باید نزدیکی باشه یا وقتی که کیت نشون بده کیت رو کی باید بزنم تابفهمم ساعت خاصی داره ؟ این ماه دوره پریودم ۲۸ روزه بوده و ماه های قبل نامنظم که دکتر قرص لتروزول داد این ماه خوب شد و فولیکولم گف عالیه برای بارداری فقط کیت از پری روز که زدم یه خط بود دیشب امپولو زدم کیت نزدم نزدیکی داشتم و امروز کیت زدم باز یه خط بود.

سلام . وقت بخیر مدتیه تصمیم به بارداری دارم همیشه پریودهای منظم داشتم این ماه روز نوزدهم شروع دوره ام بوده و روز هجدهم دوره ام خونریزی داشتم میزانش بیشتر از لکه بینی بوده اما من همیشه پریودهای بسیار دردناک دارم و چند روز قبل متوجه شروع دوره ام میشم اما اینبار هم خیلی زوده و هجده روز از دوره ام گذشته و هم اینکه اون درد پریود رو ندارم .با تصور بارداری بیبی چک گرفتم اما منفی بود . ممکنه باردار باشم و تست نشون نداده باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

سلام دوست عزیز
احتمال دارد این لکه بینی مربوط به تخمک گذاری باشد. بی بی چک الان قادر به تشخیص بارداری نیست حتما باید یکی دو روز از موعد پریودتان گذشته باشد تا بتوان به جواب بی بی چک اعتماد کرد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان