عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار

#1
عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار ، به مواردی گفته میشود که بر روی مدت زمان مورد نیاز برای حمل بار تاثیر گذار باشد.
 بهتر است تا پیش از درخواست ماشین از عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار اطلاع داشته باشید تا در حمل بار با مشکل مواجه نشوید .
 برای حمل بسیاری از کالا ها نظیر: مواد غذایی ، مواد اولیه ، تره بار و غیره زمان تحویل گرفتن بار در مقصد بسیار مهم است که درصورتی که بار با تاخیر به دست گیرنده برسد خسارتی جبران نشدنی به بار و یا کسب و کار شما وارد میشود. نیسان بار تهران
 مدت زمان حمل بار به عوامل مختلفی مانند:
  • نوع ماشین باری
  • وزن بار
  • حجم بار
 بستگی دارد که در ادامه به صورت کامل تمامی عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار بررسی میشود تا شمارا برای حمل باری بی دغده کمک کنیم. 
 در صورتی که به دنبال حمل باری بدون نگرانی و دغدغه هستید ابتدا باید باربری مطمئن شهر خود پیدا کنید تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل از خدمات باربری استفاده کنید.
 
نوع ماشین بارییکی از مهم ترین عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار نوع ماشین باری است ، که باعث میشود تا برروی مدت زمان حمل بار تاثیر داشته باشد.
 ابتدا باتوجه به وزن و حجم کالا خود میبایست ماشین باری مناسب کالا خود را انتخاب کنید. هر کدام از ماشین های باری موجود در کشور از توان بارگیری و سرعت متفاوتی برخوردار هستند.
 سریع ترین ماشین حمل بار در حمل و نقل های بین شهری نیسان وانت است که نهایت توان بارگیری وزن باری به اندازه 2200 کیلو گرم را دارد.
 
وزن باروزن بار یکی از عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار است ، اگر قصد حمل باری با وزن بالا دارید باید انتظار مدت زمان بیشتری را برای دریافت بار در مقصد خود داشته باشید.
 هر ماشین باری توان بارگیری مشخصی دارد که درصورت بارگیری وزنی بیشتر از توان ماشین حمل بار با مشکلاتی جدی روبرو خواهید شد.
 در صورتی که از تمام ظرفیت ماشین باری استفاده کنید رانندگان با سرعتی کمتر از حد معمول حرکت میکنند ، در نتیجه در صورتی که قصد دریافت بار در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید پیشنهاد میشود تا از چند تا ماشین باربری استفاده کنید تا با سرعت بیشتری فرایند حمل بار صورت گیرد.
 حجم باراز دیگر عوامل موثر بر مدت زمان حمل و نقل بار ، میشود به حجم بار اشاره کرد که اگر حجم باری بیشتری از ابعاد ماشین باری داشته باشید باعث میشود تا رانندگان با احتیاط بیشتری حرکت کنند.
 برای حمل بار با حجم بیشتر از ابعاد اتاق بار ، مجبور به باز گذاشتن در عقب هستید که ممکن است راننده به همین دلیل جریمه شود، در صورت جریمه شدن راننده هزینه آن به عهده صاحب بار می باشد.

منبع : https://www.mamutbar.com/
  


تعمیر پکیج باربری فروشگاه پدارول وکیل پایه یک دادگستری 
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان