روش های کاهش هزینه تولید محتوای متنی به گفته مدیر وب سایت دانا نیوز

#1
به گفته دانا نیوز; اگر می خواهید کسب و کار شما در گوگل رتبه بندی کند، باید روی محتوا سرمایه گذاری کنید. در این مقاله کوتاه که از منظر سئو گفته می شود راهکارهایی برای نوشتن مقاله با کمترین هزینه ممکن را به شما می گوییم. این روش ها برای کاهش هزینه مقاله نویسی برای سایت عبارتند از:

    تولید محتوا در راستای اهداف سازمان

اگر از تکنیک هایی مانند سئو برای محتوای متغیر با اهداف سازمان خود استفاده می کنید، این ممکن است برای شما عالی باشد. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که تمام تکنیک های بازاریابی دیجیتال در راستای اهداف کلی بازاریابی سازمان مورد استفاده قرار می گیرند.

    یک استراتژی برای خود بسازید

هنگام تولید محتوا، همیشه از خود بپرسید که چه محتوایی را می خواهید ایجاد کنید، برای چه کسی می نویسید و از تمام تکنیک های بازاریابی استفاده کنید. هدف خود را برای نوشتن محتوا مشخص کنید و مشخص کنید که برای ایجاد یک استراتژی منسجم به چه چیزی نیاز دارید.

    از عملکرد تلخ قبلی خود درس بگیرید

اگر در گذشته از تکنیک های تجزیه و تحلیل و فروش استفاده نکرده اید، اکنون از آنها نهایت استفاده را ببرید. ما باید کارهای انجام شده در گذشته را تبلیغ کنیم و از کارهایی که نتیجه نداده اند درس بگیریم و آن را تکرار نکنیم.

    از رقبای خود یاد بگیرید

ممکن است فکر کنید که همیشه کارهایی را بهتر از رقبای خود انجام داده اید یا به چیزی رسیده اید که رقبای شما هرگز انجام نداده اند، اما باید بدانید که همیشه چیزی برای یادگیری وجود دارد. تحقیق و مستندسازی مشکلات رقبا می تواند مفید باشد، تکرار اشتباهات رقبا کمکی به ما نمی کند، اما استفاده از نقاط قوت آنها می تواند مفید و مثمر ثمر باشد.

    به نیازهای مهم مخاطبان خود توجه کنید

به آنچه مخاطبان خود می خواهند گوش دهید. گاهی اوقات باید با مشتریان خود صحبت کنید، به درخواست های آنها گوش دهید و به سؤالات آنها پاسخ دهید. به عنوان مثال، دندانپزشکانی که برای طراحی سایت دندانپزشکی به آژانس های دیجیتال مارکتینگ مراجعه می کنند. در طراحی وب سایت های پزشکی، مهم ترین موضوع ارتباط با بیماران و عموم مردم است و این اصل در هنگام ایجاد محتوای این گونه وب سایت ها حائز اهمیت است.
منبع: خبرگزاری دانانیوز در تولید محتوا


ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان