باز نگه داشتن کانال واژن بعد از واژینوپلاستی با دیلاتور

#1
 از نگه داشتن کانال واژن بخش مهمی از پروسه بهبود شما بعد از جراحی تنگ کردن واژن یا واژینوپلاستی است. باید حتما این کانال باز بماند تا عمق و پهنای آن حفظ شود و دچار چسبندگی و عوارض نشوید. برای رسیدن به این هدف موارد زیر را در نظر داشته باشید:
  • بعد از سه ماه اول سایز دیلاتوری که باید استفاده کنید کمی تغییر خواهد کرد.
  • اگر جراحی انجام داده اید تا سه ماه بعد از جراحی روزی دو تا سه بار باید از دیلاتور استفاده کنید.
  • شش ماه بعد از جراحی اگر رابطه جنسی ندارید باید روزی یکبار و اگر رابطه جنسی دارید هفته ای یکبار از دیلاتور استفاده کنید.
.طرز استفاده از دیلاتورپزشک طرز استفاده از دیلاتور را به شما آموزش خواهد داد. در ادامه دستورات کلی را برای اطلاعات بیشتر شما می آوریم.
  • ژل لوبریکنت را بر روی دیلاتور بگذارید.
  • با زاویه 45 درجه دیلاتور را کاملا وارد واژن کنید.
  • بعد از هر استفاده دیلاتور را با صابون و آب وگرم بشویید و با دستمال تمیز خشک کنید.
  • بعد از هر بار استفاده از دیلاتور کانال واژن را با آب و صابون بشویید و دیلاتور را در محل خشک و خنکی قرار دهید.
  • بسته به دستور پزشک مدت زمان معینی دیلاتور را در محل قرار دهید. در این زمان ممکن است احساس فشار کمی در واژن خود داشته باشید که کاملا نرمال است.
دکتر خوب واژینوپلاستی در تهران


Re: باز نگه داشتن کانال واژن بعد از واژینوپلاستی با دیلاتور

#2
ترانس دست دوم:
 
ترانس دست دوم و یا ترانس کارکرده نوعی از ترانس ها یا ترانسفورماتورها میباشد که پس از استفاده مد نظر، در معرض فروش قرار گرفته اند. به طور کلی ترانس ها انواع و اقسام متفاوتی دارند که هر کدام از آن ها در محل خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. الکتیران مارکت این افتخار را دارد تا انواع ترانس دست دوم را با کمترین قیمت در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهد. خرید ترانس دست دوم این امکان را به شما میدهد تا با هزینه بسیار بسیار کمتر، به هدف خود رسیده و از بارده بالایی برخوردار شوید. ضمانت کیفیت و بدون عیب بودن ترانس دست دوم خریداری شده توسط شما عزیزان یکی از خدماتی میباشد که فروشگاه اینترنتی الکتیران مارکت در اختیار شما قرار میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و خرید ترانس دست دوم میتوانید به سایت ما مراجعه نمایید.
سینی کابل
مرکز تعمیرات سامسونگ
پچ کورد شبکه
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان