آموزش آیلتس در اصفهان

#1
تدریس خصوصی آیلتس در اصفهانزبان آموزان می توانند با سطح زبان عمومی حداقل پایین تر از متوسط (pre-intermediate) دوره آیلتس را شروع کنند. اگر سطح مبتدی هستید، دوره پایه ۳ ماه (دوره فوق فشرده) یا ۶ ماه (دوره فشرده) طول می کشد تا به سطح پایین تر از متوسط برسید. البته بسته به سطح زبانی شما در ابتدا این مدت می تواند کمتر باشد. سپس می توانید وارد دوره پیش نیاز (pre-IELTS) و در نهایت دوره پایانی آیلتس (Final IELTS) شوید. این دو دوره نیز به صورت خصوصی ۳ تا ۴ ماه طول می کشند. بنابراین در آموزش خصوصی آیلتس اصفهان – آکادمی خبازیان، کل دوره های پایه و آیلتس در مجموع به صورت فشرده حدود ۱۰ ماه و به صورت فوق فشرده حدود ۶ ماه طول می کشد. هر چقدر سطح زبانی شما در ابتدا بالاتر باشد، این مدت کمتر می شود.
 پس از اتمام موفقیت آمیز دوره های آیلتس _ در صورتی که تمام تکالیف به درستی انجام شوند _ می توانید انتظار نمره ۶ تا ۷ در آزمون  آیلتس IELTS را داشته باشید. بنابراین بعضی از زبان آموزان برای کسب نمره های بالاتر، می توانند در یک دوره کلاس تکمیلی آزمون آیلتس نیز شرکت کنند. تعداد جلسات آموزش خصوصی آیلتس IELTS در اصفهان در این آکادمی، با توجه به سطح و شرایط داوطلب متفاوت است. بنابراین طبیعی است که در تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان – آکادمی خبازیان، بر اساس میزان فشردگی کلاس ها و برنامه زمانی داوطلب، کلاس ها می تواند در زمان کمتری به اتمام برسد.
  

 در صورتی که زبان آموزی دارای سطح زبانی بالایی باشد، امکان ثبت نام فقط در دوره چهار مهارتی آیلتس نیز وجود دارد که در زمان کوتاهی به اتمام می رسد. داوطلبان ابتدا در کلاس های pre-IELTS شرکت می کنند و سپس وارد دوره چهار مهارتی می شوند. مهارت ها به صورت جزء به جزء و تخصصی در کلاس های ۴ تا ۶ نفره به طور کامل تدریس و تمرین می شوند. با اتمام این دوره ، هر آن چه برای موفقیت در آیلتس ضروری است را فرا می گیرید و با اعتماد به نفس کامل حداکثر نمره ممکن با توجه به دانش ربانیتان را کسب خواهید نمود.
پشتیبانی و مشاوره کلاس آیلتس اصفهاندوره فشرده آیلتس در اصفهان در آکادمی خبازیان همراه با مشاوره و پشتیبانی کامل می باشد. در جلسه مشاوره، برنامه دقیقی برای زبان آموزان تدوین و در طول دوره ها پیشرفت آن ها بررسی و پیگیری می شود. آکادمی زبان انگلیسی خبازیان هر آن چه برای موفقیت در آزمون آیلتس نیاز دارید، در اختیار شما قرار می دهد.
 تدریس آیلتس در اصفهان در آکادمی خبازیان کاملاً تخصصی است؛ اگر علاقمند به شرکت در تدریس نیمه خصوصی یا
تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان – آکادمی خبازیان هستید، برای هماهنگی جلسه مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
  
آموزش آنلاین آیلتسآکادمی خبازیان علاوه بر کلاس های آیلتس اصفهان به صورت حضوری، دوره های آنلاین آیلتس را نیز به صورت مستمر ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه
آموزش آنلاین آیلتس مراجعه کنید و از جزییات کلاس آیلتس آنلاین مطلع شوید. برای اطلاع از سایر کلاس های آنلاین زبان به صفحه آموزش آنلاین زبان انگلیسی مراجعه کنید.
انواع آزمون IELTS

تصویر
آزمون آیلتس IELTS به دو صورت آکادمیک Academic و عمومی General Training برگزار می‌شود. آزمون آیلتس آکادمیک ( Academic ) مناسب افرادی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان را دارند و آزمون آیلتس عمومی ( General Training ) ویژه اشخاصی است که هدف مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان مانند کانادا، استرالیا یا نیوزلند را دارند.
 
در آزمون IELTS، چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی مهارت های شنیداری (listening)، درک مطلب (reading)، نوشتاری (writing) و مکالمه (speaking) سنجیده می‌شوند. برای داوطلبان آزمون های آیلتس Academic و General Training ، مهارت های Listening و Speaking مشابه هم ارزیابی می شوند هر چند برای مهارت های Reading و Writing سوالات جداگانه ای برای هر یک از گروه ها در نظر گرفته می شود. هنگام ثبت نام، نوع آزمون خود را مشخص نمایید. آکادمی خبازیان در تدریس خصوصی آیلتس در اصفهان خدمات آموزشی را برای هر دو نوع آزمون آیلتس ارائه می نماید.
بخش های آزمون IELTSبخش شنیداری Listening آزمون آیلتس
 بخش شنیداری یا Listening آزمون آیلتس حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد و ۱۰ دقیقه نیز برای وارد کردن جواب ها به پاسخ نامه به داوطلبان داده می شود. دفترچه سوال شنیداری شامل ۴۰ سوال در ۴ بخش است که از سطح سوالات از آسان به سخت تغییر می کند. در بخش شنیداری آزمون آیلتس انواع سؤالات از جمله چند گزینه ای (Multiple choice)، تطبیقی (Matching)، نموداری یا دیاگرامی، جای خالی (Note completion) تکمیل جدول، تکمیل خلاصه یا پاسخ و جواب های کوتاه وجود دارد. بخش شنیداری آزمون آیلتس توانایی شما را در فهم مفاهیم و اطلاعات، تشخیص و درک ایده ها، گرایش ها و اهداف افراد انگلیسی زبان و توانایی صحبت درباره یک موضوع را مورد ارزیابی قرار می دهد.
 قسمت اول مهارت شنیداری (سوال های ۱ تا ۱۰) : 
 مکالمه بین دو نفر در یک موقعیت عمومی یا روزمره
این مکالمه ممکن است بین دو نفر در یک کتابخانه، یک باشگاه ورزشی، یک موسسه آموزشی و رزرو هتل، برنامه تور، برنامه ریزی برای یک سفر و … باشد.
قسمت اول با یک وقفه پخش می شود، به این معنی که مثلاً در سوال ۶ قبل از اینکه ادامه مکالمه پخش شود، به شما وقت کمی داده می شود تا سوال های ۶ تا ۱۰ را بخوانید.
 قسمت دوم مهارت شنیداری (سوال های ۱۱ تا ۲۰):
 مکالمه یک شخص راجع به یک موضوع عمومی یا اجتماعی
این مکالمه می تواند در مورد امکانات یک مدرسه یا آموزشگاه یا یک باشگاه ورزشی و … باشد.
این بخش از مهارت شنیداری نیز دارای وقفه ای برای خواندن سوالات می باشد.
 قسمت سوم مهارت شنیداری (سوال های ۲۱ تا ۳۰):
 مکالمه دو تا چهار نفر در یک محیط آموزشی
این مکالمه می تواند بین یک استاد دانشگاه و چند دانشجو در مورد یک تکلیف یا یک امتحان یا بین چند دانش آموز درباره یک پروژه تحقیقاتی باشد.
این بخش از مهارت شنیداری هم دارای وقفه ای برای خواندن سوالات می باشد.
 قسمت چهارم مهارت شنیداری (سوال های ۳۱ تا ۴۰):
 مکالمه یک شخص راجع به یک موضوع آموزشی
برای مثال سخنرانی دانشگاهی
در این بخش وقفه ای وجود ندارد و باید بلافاصله بعد از اتمام قسمت سوم، همه ۱۰ سوال بخش چهارم را بخوانید.
  
 انواع سوال در بخش لیسنینگ آیلتس
 به طور کلی ۶ نوع سوال در بخش مهارت شنیداری آیلتس وجود دارد. برای کسب نمره بالاتر در آزمون بسیار مهم است که با این نوع سوالات و نحوه پاسخگویی به آن ها آشنایی کافی داشته باشید. در زیر به طور خلاصه به انواع سوال در بخش لیسنینگ آیلتس می پردازیم:
 MULTIPLE CHOICE
 سوالات چند گزینه ای (سه تا پنج گزینه)
 MATCHING
 ربط دادن اسامی با عبارات ها
 PLAN, MAP, DIAGRAM LABELING
 کامل کردن شکل ، نقشه یا نمودار با کامل کردن جاهای خالی
 FORM, NOTE, TABLE, FLOW-CHART, SUMMARY COMPLETION
 کامل کردن فرم، جدول، فلوچارت و خلاصه متن با کامل کردن جاهای خالی
 SENTENCE COMPLETION
 کامل کردن جملات ( با یک تا سه کلمه)
 SHORT-ANSWER QUESTIONS
 سوالات با جواب کوتاه (یک تا سه کلمه)
  
 بخش ریدینگ Reading آزمون آیلتس
 بخش ریدینگ یا Reading آزمون آیلتس توانایی و قدرت شما در درک معنا و مفهوم یک متن، درک جزییات و منظور نویسنده را مورد ارزیابی قرار می دهد و مدت زمان آن ۶۰ دقیقه می باشد. این بخش دارای ۳ قسمت و در مجموع شامل ۴۰ سوال می باشد.
بخش ریدینگ آزمون آیلتس شامل دو بخش آکادمیک و جنرال است. بخش آکادمیک آیلتس شامل متن هایی طولانی از کتاب ها، مجلات و روزنامه ها است و بخش جنرال شامل متن های عمومی و کوتاه با موضوعاتی که به طور روزمره با آنها سرو کار داریم ، می باشد. آزمون آیلتس آکادمیک دارای ۳ متن طولانی می باشد در صورتی که آزمون آیلتس جنرال دارای چندین متن کوتاه و فقط یک متن طولانی است.
 در بخش درک مطلب آیلتس ۱۱ نوع متفاوت از سؤالات وجود دارد. هر بخش معمولاً دارای ۳ یا ۴ نوع متفاوت از سوالات می باشد. در آمادگی برای آزمون آیلتس حتماً با انواع سؤالات آشنا و به نحوه پاسخگویی به آن ها مسلط شوید.
  
 انواع سوال در بخش ریدینگ آیلتس
 یکی از نکات مهم در این بخش که مورد توجه طراحان نیز می باشد تنوع سوالات است. اگر با انواع سوال و نحوه درست پاسخ گویی به آن ها آشنا نباشید، نمی توانید بالاترین نمره ممکن دراین بخش را به دست آورید. به صورت خلاصه در این نوشته شما را با انواع متفاوت سوالات ریدینگ در آزمون آیلتس آشنا خواهیم کرد. لازم به ذکر است که تمام این سوالات در یک آزمون مشخص قرار نمی‌گیرند و شما در آزمون خود با چند نوع از آن ها مواجه خواهید شد. 
 SHORT ANSWER QUESTIONS
 سوالات با جواب کوتاه (یک تا سه کلمه)
 MULTIPLE CHOICE
 سوالات چند گزینه ای (سه تا پنج گزینه)
 SUMMARY COMPLETION
 کامل کردن خلاصه متن با کامل کردن جاهای خالی
 MATCHING SENTENCE ENDINGS
 وصل کردن انتهای جملات به ابتدای آنها
 SENTENCE COMPLETION
 کامل کردن جملات ( با یک تا سه کلمه)
 TRUE, FALSE, NOT GIVEN
 انتخاب جملات درست، غلط، داده نشده
 YES, NO, NOT GIVEN
 انتخاب جملات موافق یا مخالف با نظر نویسنده یا عدم اطلاعات کافی برای تشخیص
 MATCHING HEADINGS
 انتخاب عناوین درست پاراگراف‌ها
 LABELING A DIAGRAM
 کامل کردن شکل یا نمودار با کامل کردن جاهای خالی
 MATCHING FEATURES
 ربط دادن اسامی با عبارات ها
 MATCHING INFORMATION TO PARAGRAPHS
 ربط دادن اطلاعات با پاراگراف‌های مربوطه
 همان طور که ملاحظه می کنید تنوع سوالات در بخش ریدینگ آیلتس بسیار زیاد است و در هر آزمون اکثر سوالات بالا را مشاهده خواهید کرد. بنابراین آشنایی با آن ها و نحوه پاسخ گویی به هر سوال ، قطعا در رسیدن به نمرات بالاتر در آزمون آیلتس بسیار موثر است.
  
 بخش نوشتاری Writing آزمون آیلتس
 بخش نوشتاری یا writing آزمون آیلتس مانند بخش ریدینگ شامل دو بخش مجزای آکادمیک و جنرال است که ۶۰ دقیقه زمان می برد. بخش اول در حداقل ۱۵۰ لغت و بخش دوم در حداقل ۲۵۰ لغت باید نوشته شوند. بخش اول یک سوم نمره و بخش دوم دو سوم نمره را تشکیل می دهند؛ از این رو توصیه می شود بخش اول در حدود ۲۰ دقیقه و بخش دوم در حدود ۴۰ دقیقه نوشته شوند.
 قسمت ۱: گزارش (آیلتس آکادمیک) یا نامه (آیلتس جنرال)
 آزمون آکادمیک writing شامل دو سوال می باشد که در سوال اول شما باید در یک نمودار، جدول، نقشه، یا فرایند را تحلیل می کنید و یک گزارش از آن می نویسید. البته ممکن است ترکیبی از جدول و نمودار ها داده شود.
بخش رایتینگ در آزمون جنرال  هم شامل دو سوال است که در سوال اول شما را در موقعیتی قرار می دهند و از شما خواسته می شود تا یک نامه (letter) برای توصیف موقعیت و وضعیت پیش آمده بنویسید.
 قسمت ۲: انشا (Essay)
 در هر در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال، در سوال دوم راجع به یک موضوع یک متن (essay) می نویسید که از چندین پاراگراف تشکیل شده است. در سوال دوم در آزمون آیلتس جنرال  متن (essay) در مورد موضوعی عمومی تر داده می شود هر چند اصول نگارش آن، مشابه آزمون آکادمیک است.
  
 بخش گفتاری Speaking آزمون آیلتس
 بخش گفتاری یا Speaking آزمون آیلتس شامل سه قسمت است که ۱۱ تا ۱۴ دقیقه زمان می برد. در بخش گفتاری، فردی متخصص (ممتحن) به صورت رو در رو از داوطلبان مصاحبه می کند و مصاحبه ضبط خواهد شد.
 بخش اسپیکینگ (Speaking) آزمون آیلتس یا مصاحبه شامل سه قسمت است:
 قسمت ۱: موضوعات آشنا (۴ تا ۵ دقیقه)
 در بخش اول آزمون گفتاری سوالاتی ساده و عمومی درباره خودتان ، خانواده تان و … (به طور کلی موضوعات آشنا) از شما پرسیده می شود تا برای بخش های بعدی آماده شوید. این بخش حدود ۴ تا ۵ دقیقه طول می کشد.
 قسمت ۲: کیو کارد یا تاپیک کارد (۳ تا ۴ دقیقه)
 در بخش دوم آزمون گفتاری آیلتس به شما کارتی (cue card)  داده می شود که چند سؤال در مورد موضوع به خصوصی را شامل می شود؛ به شما ۱ دقیقه برای مطالعه سؤالات و آماده کردن جوابتان داده می شود و سپس باید یک تا دو دقیقه راجع به آن موضوع صحبت کنید. پس از آن نیز معمولاً یک سؤال کوتاه دیگر و مرتبط با کارت توسط ممتحن از شما پرسیده می شود. این بخش ۳ تا ۴ دقیقه زمان می برد.
 قسمت ۳: موضوعات کلی (۴ تا ۵ دقیقه)
در نهایت، در بخش سوم چند سؤال (معمولاً ۴ یا ۵ سؤال) مربوط به مسایل کلی و پیچیده تر از شما پرسیده می شود. این بخش که انتظار می رود جواب های طولانی تر و مفصل تری نسبت به بخش اول بدهید نیز حدود ۴ تا ۵ دقیقه به طول می انجامد.
نحوه برگزاری آزمون آیلتس
تصویر
در آزمون آیلتس ابتدا به سوالات Listening و سپس به سوالات بخش Reading پاسخ می دهید. در قسمت آخر نیز به سوالات بخش Writing پاسخ خواهید داد. در آزمون آیلتس این امکان برای شما وجود دارد تا از قسمت های مختلف بخش های Writing یا Reading شروع به پاسخگویی کنید. تاریخ و ساعت برگزاری بخش Speaking آزمون آیلتس در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود . عموما آزمون Speaking آیلتس تا حداکثر پنج روز قبل از امتحان کتبی آیلتس برگزار می شود. در آزمون آیلتس تمامی بخش ها را باید با مداد پاسخ دهید و اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ بخشی از آزمون نخواهید داشت.
 آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ نمره دهی می شود و با فواصل نیم نمره ای امتیازدهی می شود (۰٫۵، ۱،۱٫۵، ۲و …) . در آیلتس نمره قبولی یا مردودی وجود ندارد اما به طور کلی، نمره ۵ پایین ترین نمرهٔ قابل قبول ( کمی پایین تر از متوسط)، نمره ۶ خوب ( متوسط)؛ نمره ۷ بسیار خوب ( بالاتر از متوسط) و نمرات بالاتر عالی در نظر گرفته می شوند. نتایج این آزمون حداکثر تا ۱۳ روز بعد از پایان یافتن آزمون کتبی اعلام خواهد شد و کارنامه آزمون در اولین روز کاری بعد از ۱۳ روز تحویل پست داده خواهد شد تا به دست داوطلب برسد. مسئولان آزمون آیلتس اجازه اعلام نمره از طریق تلفن،‌ فکس، یا ایمیل به داوطلبان را ندارند.
مرکز آیلتس اصفهانآکادمی زبان انگلیسی خبازیان به عنوان موفق ترین آموزشگاه آیلتس اصفهان مفتخر است با مدیریت و تدریس استاد برجسته آموزش زبان انگلیسی، استاد خبازیان، بهترین کیفیت آموزش آیلتس اصفهان را به داوطلبان آزمون آیلتس در اصفهان ارائه دهد. استفاده از روش های آموزش آیلتس متفاوت و نتیجه گرا، بهره گیری از بهترین اساتید آیلتس اصفهان، مدیریت متخصص و مشاوره و برنامه ریزی تخصصی برای داوطلبان آزمون آیلتس، سال هاست در بین متقاضیان به عنوان
بهترین مرکز آیلتس اصفهان شناخته می شود. با شرکت در اولین جلسه از کلاس های آیلتس در این آموزشگاه آیلتس در اصفهان متوجه تفاوت در آموزش آیلتس خواهید شد!
 آکادمی خبازیان با سال ها تجربه در زمینه آموزش و تدریس آیلتس در اصفهان، کلیه دوره های آموزش زبان انگلیسی در اصفهان از جمله آموزش مکالمه، گرامر، تدریس آزمون های IELTS، TOEFL، PTE و GRE را نتیجه محور ، مفید و مختصر بر اساس جدیدترین روش های آموزش زبان انگلیسی ارائه می دهد. هدف از آکادمی زبان خبازیان با ارائه خدمات
تدریس خصوصی زبان انگلیسی اصفهان ارتقای دانش و مهارت های زبان آموزان به سطحی عالی و کاربردی می باشد. دوره های آیلتس در اصفهان در این آکادمی هم به صورت خصوصی و هم نیمه خصوصی می باشد.
 کلاس های آیلتس اصفهان در آموزشگاه آیلتس اصفهان – آکادمی خبازیان کاملا تخصصی، مفید و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تدریس IELTS در اصفهان (خصوصی یا نیمه خصوصی) لطفا با ما تماس بگیرید.
تدریس خصوصی آیلتس در اصفهاناگر جزء داوطلبان آیلتس هستید که در کسب نمره دلخواه عجله دارید یا شرایط شرکت در کلاس های نیمه خصوصی را ندارید، توصیه می کنیم در 
تدریس خصوصی IELTS در اصفهان توسط بهترین مدرس آیلتس در اصفهان در آکادمی زبان انگلیسی خبازیان شرکت کنید. کلاس خصوصی آیلتس در اصفهان در این آموزشگاه آیلتس اصفهان همراه با برنامه ریزی دقیق و مشاوره های تخصصی برای اطمینان از بازدهی ماکزیمم کلاس ها و یادگیری شما صورت می گیرد. در دوره خصوصی آیلتس اصفهان در مرکز آیلتس اصفهان – آکادمی خبازیان با کمترین تعداد جلسه و در کمترین زمان ممکن نمره دلخواه خود در آزمون آیلتس را کسب می کنید. بدیهی است در مدت زمان آمادگی برای آزمون آیلتس؛ بسته به سطح زبانی شما در ابتدا، نمره مطلوب در آزمون آیلتس، مدت زمان مطالعه زبان انگلیسی در روز و عوامل دیگر؛ نیاز است واقع بین باشید. در جلسه مشاوره در مورد تعداد جلسات مورد نیاز و مدت زمان مورد نیاز  جهت آموادگی برای آزمون آیلتس به شما راهنمایی های لازم خواهد شد.
 کلاس های تدریس خصوصی آیلتس اصفهان در آکادمی خبازیان کاملا تخصصی، مفید و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلاس خصوصی IELTS در اصفهان لطفا با ما تماس بگیرید.


آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان
 

Re: آموزش آیلتس در اصفهان

#2
استابلایزر یا تثبیت کننده ی ولتاژ چیست؟ | همه چیز درباره استابلایزر
تثبیت کننده ولتاژ یا استابلایزر دستگاهی الکترونیکی همانگونه که از اسمش معلوم است تضمین کننده یک جریان بدون نوسان است که این موضوع و استفاده از ترانس استابلایزر باعث می شود تا وسیله برقی بواسطه نواسانات جریان الکترونیکی آسیبی نبیند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به خاطر نوسانات برق شهری دستگاه های برقی شما آسیب دیده و یا سوخته باشد.

و اگر تا به حال هیچ کدام از لوازم برقی شما نسوخته است ، انسان خوش شانسی بوده اید.

https://peymanelc.com/%D9%85%D9%82%D8%A ... D8%9F.html

Re: آموزش آیلتس در اصفهان

#3
برای تقویت بیشتر اسپیکینگ آیلتس برای واژگان فلش کارت تهیه کنید و هر روز کلمات جدید را که یاد گرفته اید را تمرین کنید. فقط برای بهتر شدن اسپیکینگ آیلتس حتما سعی داشته باشید در مورد موضوعات متنوع لیست و فلش کارت تهیه کنید.
https://polielts.com/speaking/%D8%AF%D9 ... 8%AA%D8%B3
ارسال پست

بازگشت به “سایر موراد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان

cron