مهاجرت تحصیلی اسپانیا

#1
امروزه افراد بسیاری تمایل به مهاجرت به کشور اسپانیا داشته و از طریق مهاجرت تحصیلی اسپانیا و در نهایت اخذ اقامت این کشور، رویای تحصیل در اسپانیا را در ذهن می پرورانند.

با توجه به موقعیت اجتماعی افراد، نظرهای متفاوتی راجع به دلیل مهاجرتی بودن این کشور بیان شده است اما در مجموع همه آنها به مزیت های یکسانی اشاره میکنند که فقط با توجه به دیدگاهشان مهمترین عوامل را انتخاب که به اختصار در زیر بیان شده است. از مزایای مشترک میتوان جاذبه های طبیعی، آب و هوای مناسب، تحصیل در معتبرترین دانشگاهها با کمترین هزینه، شرایط اقتصادی مناسب و دیگر جاذبه های توریستی در مورد این کشور نام برد.
تحصیل در دانشگاههای معتبر اسپانیا با کمترین هزینه
در شهرهای بزرگ اسپانیا مانند پایتخت آن مادرید و یا بارسلونا و والنسیا دانشگاه های بسیار معتبری با رنکینگهای جهانی زیر 550 وجود دارند که از سراسر دنیا دانشجویان را به سمت خود جذب میکنند. تحصیل در این دانشگاه ها با مزایایی که نسبت به تحصیل در دیگر دانشگاه‌های اروپا دارد باعث محبوبیت دوچندان آنها شده است که بی شک مهمترین آن شهریه ناچیز تحصیلات (در صورت بورس شدن) در مقایسه با دیگر کشورهای تراز اول جهان می باشد. شاید یک مقایسه ساده هزینه های تحصیل در کشورهایی همانند انگلستان، استرالیا، کانادا و آمریکا شما را به این مهم برساند که عملاً تحصیل بدون داشتن بورس تحصیلی در این کشورها غیر ممکن می‌باشد.
خدمات ویزا موندیال برای اخذ پذیرش تحصیلی در اسپانیا
• اخذ پذیرش در مقاطع بالای لیسانس
• آماده سازی مدارک جهت اخذ ویزا
• رایزنی با دپارتمان های علمی اکثر دانشگاه ها جهت اخذ پذیرش در مقطع دکترا
• اخذ بورسیه از دانشگاه ها
• خدمات ترجمه
• کمک در جهت آماده سازی انگیزه نامه و رزومه
• خدمات پس از ورود در کشور اسپانیا


Re: مهاجرت تحصیلی اسپانیا

#2
چه مطلب خوبی :wink: واقعا مطلبتون خلاصه و مفید بود. من 21 سالمه و خیلی دوست دارم برای ادامه به تحصیل به اسپانیا مهاجرت کنم و مطلب شما خیلی مفید بود. اما ای کاش بیشتر در مورد تحصیل در اسپانیا توضیح میدادی. البته من تو یه سایتی به اسم مجله مهاجرت بود اگر اشتباه نکنم اطلاعات خوبی کسب کردم و مطالب خیلی خوبی در مورد کشورهای جهان گذاشته

Re: مزایای مهاجرت به اسپانیا

#3
مرسی از مطلب مفیدتون.
مهاجرت به اسپانیا می تواند چند مزیت داشته باشد:
یکی از موارد مهم را می توان آزادی دین و انتخاب آزادانه آن در اسپانیا نام برد.
یکی دیگر از مواردی که حائز اهمیت هست در اسپانیا دولت از سرمایه گذاری در این کشور حمایت می کند و امنیت آن را تضمین می کند.
دیگر مزیتی که برای مهاجرت به اسپانیا می توان نام برد در مورد شرایط کاری در اسپانیا است.اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که اقتصادی پویا و قدرتمند دارد. از همین رو کشور مورد علاقه ی بسیاری از متخصصان برای مهاجرت است. همچنین به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد و شرایط آب و هوای مدیترانه ای توانسته صنعت تولید مواد غذایی- صنعت گردشگری و همچنین کشتی سازی خود را توسعه دهد. بنابراین موقعیت شغلی بسیاری برای مردم کشور خود ایجاد کرده است که مهاجرت به این کشور را به یک گزینه جذاب تبدیل می کند. 
 
ارسال پست

بازگشت به “ساير موارد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان