Re: کارشناس مامایی جواب لطفا

سلام خسته نباشید من ۱۳یا۱۴ دورم که میشد ۱۵یا۱۶ ابان رابطه داشتم که مطمنم ارضا نشد اصلا طرف واژن نرفت جزدستش فشارم ب اوحد نداد بعدش۱۸ روز بعد سروقتم شایدم یروز انطرف تر قبل یابعدش خونریزی کردم البته پریودمن همیشه خفیفه .۴روز طول کشید با دوروز لکه ولی دیروز صبح که میشد۱۰ اذر من بیبیچکم مثبت شد درد خفیف توتخمدانهام کمرم دارم من که کاری نکردم سیکلمم ۳۰روزس دارم دیوونه میشم بخدا کاش بیبیچکم غلط باشه

Re: Re: کارشناس مامایی جواب لطفا

سلام خسته نباشید من ابان ماه ۱۵ یا۱۶ ماه میشد که ۱۳یا۱۴دورم بود رابطه داشتم ولی ارضا نشد اصلا طرف واژن نرف جز دستش و سروقتم خونریزی کردم ۲ اذر البته یروز زودتر ۴روز خونریزی ۲روزم لک ولی بیبیچکم دیروز+شد😔کاش نباشه مثبت درد تخمدان کمرم دارم خفیفن ولی مداوم

سلام خسته نباشید، من 22 سالمه و 1 ساله که عقد کردم، تو دوران عقد هم رابطه جنسی دارم، مناین ماه که پریود شدم 8 روز پریودم طول کشید و طبق تقویم پریودیم دیروز جزو دوره باروریم بود و فردا روز اصلی تخمک گذاری، من از دیروز یهو خون ریزی خیلی خفیف با خون قرمز روشن که گاهی انگار خون آبه اس دارم،لازمه بگم که دو روز قبلش هم ترشحات کاملا سفید تخم مرغی داشتم، ایا این خون ریزی بخاطر تخمک گذاریه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین عزیزم

بببسسس نوشته شده:
پنج‌شنبه 11 آذر 1400, 11:17 am
سلام خسته نباشید من ابان ماه ۱۵ یا۱۶ ماه میشد که ۱۳یا۱۴دورم بود رابطه داشتم ولی ارضا نشد اصلا طرف واژن نرف جز دستش و سروقتم خونریزی کردم ۲ اذر البته یروز زودتر ۴روز خونریزی ۲روزم لک ولی بیبیچکم دیروز+شد😔کاش نباشه مثبت درد تخمدان کمرم دارم خفیفن ولی مداوم
سلام دوست عزیز
آیا نتیجه بی بیچک رو بلافاصله خوندید یا بعد از گذشت چند دقیقه؟ چون گاهی اوقات دیده شده بعد از گذشت مدتی از انجام بی بیچک نتیجه عوض می‌شود. در صورتیکه درست انجام داده اید هرچه سریعتر یک آزمایش بتا انجام دهید تا از وضعیت باردار بودن یا نبودن خود مطمئن شوید
كارشناس مامايي فيروز

Mahi shzd نوشته شده:
پنج‌شنبه 11 آذر 1400, 1:48 pm
سلام خسته نباشید، من 22 سالمه و 1 ساله که عقد کردم، تو دوران عقد هم رابطه جنسی دارم، مناین ماه که پریود شدم 8 روز پریودم طول کشید و طبق تقویم پریودیم دیروز جزو دوره باروریم بود و فردا روز اصلی تخمک گذاری، من از دیروز یهو خون ریزی خیلی خفیف با خون قرمز روشن که گاهی انگار خون آبه اس دارم،لازمه بگم که دو روز قبلش هم ترشحات کاملا سفید تخم مرغی داشتم، ایا این خون ریزی بخاطر تخمک گذاریه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین عزیزم
سلام دوست عزیز
گاهی اوقات برخی زنان در زمان تخمک گذاری کمی خونریزی و لکه بینی را تجربه میکنند ولی این لکه بینی می‌تواند به دلیل اختلاف هورمونی نیز ایجاد شده باشد در صورت ادامه یافتن بهتر است به درمانگر خود مراجعه کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
از آنجائیکه در بازه زمانی تخمک گذاری هستید درد می‌تواند مربوط به تخمک گذا ری باشد ولی در صورتیکه این درد دائمیست عوامل دیگری مثل عفونت، کیست، گرفتگی عضلانی و... می‌تواند مطرح باشد که برای تشخیص بهتر است به درمانگرتان مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان