درخواست کمک

سلام خسته نباشید
بنده با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم
احتمال میدم بخشی از اسپرم به واژن ایشون فقط برخورد داشته(وارد نشده)
ایشون بعد از سه چهارساعت دو عدد قرص اورژانسی مصرف کردند(طبق دستور داروخانه)
میخواستم بدونم احتمال حاملگی وجود داره؟
با توجه به اینکه ایشون پنجم یا ششم هر ماه پریود میشن و رابطه ماه بیستوسوم همین ماه بوده

Re: درخواست کمک

KarshenaseMamaee نوشته شده:
شنبه 25 اردیبهشت 1400, 3:09 pm
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه مایع منی داخل واژن ریخته نشده و همینطور مصرف قرص اورژانسی احتمال بارداری بسیار ضعیف است

ممنونم
قرص اورژانسی درست مصرف شده؟
چقد طول میکشه خونریزی بعدیش آیا چند روز دیگه پریود میشه یا سر موعد باید خونریزی داشته باشه؟

شنبه 25 اردیبهشت 1400, 10:41 pm
سلام دوست عزیز
زمان پریود قابل پیش بینی نیست معمولا تا چند دوره بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود نامنظم می‌شود. در صورتیکه در موعد پریود خونریزی اتفاق نیفتاد باید آزمایش بتا انجام شود

ممنون
از نظر شما قرصها درست مصرف شدند؟

یک‌شنبه 26 اردیبهشت 1400, 1:57 pm
سلام دوست عزیز
دوز داروی مصرفی چند بوده؟

سلام
دقیقا نمیدونم
بمن گفتن که قرصش اورژانسی بوده داروخونه بهشون گفته یکی الان بخور یکی دوازده ساعت بعد یا دوتارو باهم بخور ایشونم دوتارو باهم خورده
فاصله مصرف قرص ها هم با رابطه حدود سه چهارساعت بوده

سلام بنده ۳۳ سالمه اقدام به بارداری کردم آزمایشات رو رفتم مشکلی نداشتم فقط اینکه من سیکلم ۲۸ روزه و همیشه قبل از خونریزی ۳ الی ۴ روز لکه بینی دارم بعد ۳ روز خونریزی دارم آخرشم باز یکی دو روز لکه بینی .میخواستم بدونم من شروع پریودم رو چه روزی میشه از خونریزی حساب کنم یا لکه بینی ؟چطوری زمان تخمک گذاریمو پیدا کنم چه روزی میشه؟لطفا راهنمایی کنید.سپاسگزارم

یک‌شنبه 26 اردیبهشت 1400, 6:47 pm
سلام دوست عزیز
خوشبختانه درست مصرف شده است

سلام خانوم دکتر
نامزدم امروز خونریزی داشتند
تقریبا بعد از گذشت چهار روز از مصرف قرص
علائم پریودش خیلی شدیدتر بود به حدی میگفت نمیتونم رو پام واستم یا کمرم درد میکنه
آیا علائم حاملگیه؟
آیا بارداری منتفیه؟
دلیل شدید بودن پریود بخاطر قرصهاست؟

Mrbean نوشته شده:
دوشنبه 27 اردیبهشت 1400, 1:43 pm
یک‌شنبه 26 اردیبهشت 1400, 6:47 pm
سلام دوست عزیز
خوشبختانه درست مصرف شده است

سلام خانوم دکتر
نامزدم امروز خونریزی داشتند
تقریبا بعد از گذشت چهار روز از مصرف قرص
علائم پریودش خیلی شدیدتر بود به حدی میگفت نمیتونم رو پام واستم یا کمرم درد میکنه
آیا علائم حاملگیه؟
آیا بارداری منتفیه؟
دلیل شدید بودن پریود بخاطر قرصهاست؟
سلام دوست عزیز
با وجود خونریزی بارداری منتفیست ومصرف قرص اورژانسی باعث شدت خونریزی شده است. جای نگرانی ندارد
كارشناس مامايي فيروز

رستا محمدی نوشته شده:
دوشنبه 27 اردیبهشت 1400, 10:54 am
سلام بنده ۳۳ سالمه اقدام به بارداری کردم آزمایشات رو رفتم مشکلی نداشتم فقط اینکه من سیکلم ۲۸ روزه و همیشه قبل از خونریزی ۳ الی ۴ روز لکه بینی دارم بعد ۳ روز خونریزی دارم آخرشم باز یکی دو روز لکه بینی .میخواستم بدونم من شروع پریودم رو چه روزی میشه از خونریزی حساب کنم یا لکه بینی ؟چطوری زمان تخمک گذاریمو پیدا کنم چه روزی میشه؟لطفا راهنمایی کنید.سپاسگزارم
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه تعداد روزهایی که خونریزی دارید با احتساب لکه بینی ها تقریبا ٧ روز می‌شود روز اول لکه بینی روز اول سیکل می باشد و اواسط سیکل، زمان تخمک گذاری محسوب میشود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “روش اورژانس جلوگیری از بارداری ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان