Re: تفسیر عکس رنگی

KarshenaseMamaee نوشته شده:
جمعه 5 اردیبهشت 1399, 11:57 am
سلام دوست عزیز
در صورتیکه الان آزمایش دهید دوباره جواب منفی خواهد شد در صورتیکه برای اطلاع از وضعیت بارداری عجله دارید میتوانید ۳_۴روز مانده به تاریخ پریودتان آزمایش بتا انجام دهید
ممنون از لطفت و راهنمایی تون کارشناس محترم 😊

ادر شدن یکی از زیباترین موهبت های الهی است که در نهاد هر زنی گنجانده شده است و بارداری حس پروراندن قلب کوچکی در وجود مادر است که می تواند آرزوی این موجود آسمانی باشد که زندگی اش را از همان زمان تشکیل جنین وقف می کند تا شنیدن صدای قلب کودک را حس کند و لحظه لحظه قد کشیدنش را به نظاره بنشیند. بارداری دوره ای است که فرزند و مادر عمیق ترین ارتباط روانی را با هم خواهند داشت. بارداری می تواند تغییرات و علایم متفاوتی در هر خانم ایجاد کند؛ از این رو دانستن روش های تشخیص بارداریبر هر فردی ضروری و لازم است.

http://bardaridanestani.parsiblog.com/Posts/1/

سلام خسته نباشید،دکتر واسم پاپ اسمیر نوشتن واسه قبل از انجام آی وی اف،گفتن سه تا پنج روز بعد از پاک شدن نزدیکی نداشته باشم و آزمایش رو انجام بدم،میخواستم بدونم تحریک شدن هم مشکل داره یا فقط دخول نداشته باشم کافیه؟

سلام خسته نباشید 🌹
دکترم واسه من پی آر پی تخمدان تجویز کردن،میخواستم بدونم عمل پی آر پی تخمدان همراه با تخمک کشی انجام میشه یا خیر عمل مجزایی هست؟
و اینکه بهتره چه مدت بعد از پی آر پی تخمک کشی انجام بشه؟
و تا چه زمانی اثر گذار هست؟

سلام دوست عزیز
روند انجام پی آر پی درمانی برای جوانسازی تخمدان شامل مراحل زیر است
١_ آماده سازی PRPاز طریق خون شما
٢_بیمار بیهوش میشود
٣_PRPاز طریق سونوگرافی واژینال به تخمدان تزریق میگردد
پس از تزریق، هورمونهای فرد در فواصل زمانی متعددی بررسی می‌گردد تا میزان تاثیر درمان مشخص شود
بین ٣_۶ ماه طول می کشد تا فاکتورهای رشد تزریق شده تاثیر خود را بر روی جوانسا ی تخمدان‌ها به طور کامل نشان دهد. بنابراین با توجه به پاسخ تخمدان در مورد زمان لقاح تصمیم گیری میشود
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سه‌شنبه 18 آبان 1400, 7:29 pm
سلام دوست عزیز
روند انجام پی آر پی درمانی برای جوانسازی تخمدان شامل مراحل زیر است
١_ آماده سازی PRPاز طریق خون شما
٢_بیمار بیهوش میشود
٣_PRPاز طریق سونوگرافی واژینال به تخمدان تزریق میگردد
پس از تزریق، هورمونهای فرد در فواصل زمانی متعددی بررسی می‌گردد تا میزان تاثیر درمان مشخص شود
بین ٣_۶ ماه طول می کشد تا فاکتورهای رشد تزریق شده تاثیر خود را بر روی جوانسا ی تخمدان‌ها به طور کامل نشان دهد. بنابراین با توجه به پاسخ تخمدان در مورد زمان لقاح تصمیم گیری میشود

ممنون از وقتی که میذارید🙏🌹

سلام لطفا عکس من رو هم تفسیر کنین
filiing defect دیده نشد
دیلاتاسیون در مسیر فالوپین تیوپ در سمت چپ مشهود است
ماده حاجب به داخل حفره لگن leakage داشت که دال بر patency لوله سمت راست است
leakage ماده حاجب از فالوپین تیوپ سمت چپ مشاهده نشد

باسلام، وقتتون بخیر، خداقوت و ممنون که زحمت میکشین و وقت میزارین
من سونوگرافی رحم تخمدان انجام دادم میخواستم ببینم سایز تخمدانها مناسب هست یا خیر
۲۳ ساله هستم، متاهل
سایز تخمدان راست ۳۵×۱۴ و تخمدان چپ ۳۴×۱۵
سایز رحم ۶۶×۳۱×۴۰
اندومتر ۵mm, فاز پرولیفراتیو
سونو رو دقیقا بعد از اتمام پریودی انجام دادم
ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان