همکاری در فروش و خرید چای فروشگاه اینترنتی رزسا

اگر قصد دارید که محصولات ارگانیک و کاملا طبیعی را از فروشگاه های اینترنتی موجود در سراسر وب داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم که می توانید برای خرید چای از فروشگاه اینترنتی رزسا سفارش خود را انجام دهید و با ارسال رایگان خرید این کالا را تجربه کنید.

Re: تفسیر عکس رنگی

Noora2543 نوشته شده:
یک‌شنبه 21 فروردین 1401, 9:20 pm
سلام لطفا عکس من رو هم تفسیر کنین
filiing defect دیده نشد
دیلاتاسیون در مسیر فالوپین تیوپ در سمت چپ مشهود است
ماده حاجب به داخل حفره لگن leakage داشت که دال بر patency لوله سمت راست است
leakage ماده حاجب از فالوپین تیوپ سمت چپ مشاهده نشد
سلام دوست عزیز
با توجه به عکس رنگی انجام شده نفص پرشدگی داخل رحم دیده نشده و رحم ضایعه داخلی ندارد. لوله سمت راست باز است. لوله سمت چپ یه مقدار متسع شده و انسداد دارد که میتواند به دلیل عفونت، هیدروسالپنکس و... باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید 🌹
من از روز سوم لتروزول مصرف کردم، روز 8 و 9 ام سینال اف تزریق کردم و 11ام سیکل آمپول hcg تزریق کردم،چند روز بعد می‌تونم آزمایش بدم؟
چند روز بعد ممکن پریود بشم؟من هر وقت پانچر انجام میدادم 10 روز بعد پریود میشدم،اینم مثل پانچر یا نه؟
البته بگم لوله هام با لاپاراسکوپی باز شدن انشاالله که نیاز به آی وی اف نداشته باشم 😊

سلاگ دوست عزیز
معمولا ١٠ تا ١۴ روز پس از تزریق آمپولhcg میتوانید آزمایش بتا انجام دهید در صورت مثبت شدن دو روز بعد از جهت تیتر بتا آزمایش را مجددا تکرار نمایید. در صورتیکه باردار نباشید با توجه به سطح هورمونهای بدن پریود خواهید شد و زمان دقیق آن مشخص نیست. برای شما ارزوی موفقیت دارم🌺
كارشناس مامايي فيروز

سلام،میشه لطفا به منم کمک کنین؟جواب عکسم نوشته شکل وکاویته رحم طبیعیه،پاترن مخاطی لوله های فالوپ دو طرف طبیعی است،اسپیلاژ پریتونال آزاد دو طرفه مشهود است، لوکولاسیون در حد قابل چشم پوشی در اطراف لوله فالوپ مشهود است،این دوتای اخری نگرانم کرده نمیدونم یعنی چی

سلام ممکنه عکس من رو هم تفسیر کنید.
در عکس رنگی من نوشته:
پس از تزریق ماده حاجب از طریق کانال سرویکال،کاویته اندومتر حاجب گردید.
حدوود و ابعاد کاویته رحم طبیعی است.
کانال اندوسرویکال داررای طول و شکل طبیعی است.
لوله های دو طرف حاجب گردید.
طول و دیامتر لوله راست طبیعی است و filling defectرویت نشد.
تصویر هیدروسالپنکس خفیف در دیستال لوله چپ قابل رویت است.
اسپیلاژ کنتراست به داخل لگن از هر دو لوله به طور طبیعی دیده شد.

ff2469 نوشته شده:
جمعه 20 خرداد 1401, 12:09 pm
سلام،میشه لطفا به منم کمک کنین؟جواب عکسم نوشته شکل وکاویته رحم طبیعیه،پاترن مخاطی لوله های فالوپ دو طرف طبیعی است،اسپیلاژ پریتونال آزاد دو طرفه مشهود است، لوکولاسیون در حد قابل چشم پوشی در اطراف لوله فالوپ مشهود است،این دوتای اخری نگرانم کرده نمیدونم یعنی چی

سلام دوست عزیز
نگران نباشید خوشبختانه همه موارد نرمال است فقط مختصر چسبندگیهای در اطراف لوله دیده شده که همانطور که سونوگرافیست فرموده اند قابل چشم پوشی می باشد
كارشناس مامايي فيروز

elimo.ma نوشته شده:
شنبه 21 خرداد 1401, 6:04 pm
سلام ممکنه عکس من رو هم تفسیر کنید.
در عکس رنگی من نوشته:
پس از تزریق ماده حاجب از طریق کانال سرویکال،کاویته اندومتر حاجب گردید.
حدوود و ابعاد کاویته رحم طبیعی است.
کانال اندوسرویکال داررای طول و شکل طبیعی است.
لوله های دو طرف حاجب گردید.
طول و دیامتر لوله راست طبیعی است و filling defectرویت نشد.
تصویر هیدروسالپنکس خفیف در دیستال لوله چپ قابل رویت است.
اسپیلاژ کنتراست به داخل لگن از هر دو لوله به طور طبیعی دیده شد.
سلام دوست عزیز
خوشبختانه همه موارد ذکر شده در عکس رنگی شما نرمال میباشد جز یک هیدرو سالپنکس خفیف(تجمع مایع به دلیل آسیب یا انسداد) در قسمت انتهایی لوله چپ، که در موارد نادر میتواند باعث نازایی شود البته این مورد باید با علائم بالینی و شرح حال بیماری شما نزد درمانگرتان تطابق داده شده و با توجه به آن درمان صورت گیرد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان