مشاوره

سلام من یه دوستی دارم که خیلی عاشق پسرداییشه ولی الان 5ساله که بایکی دیگه ازدواج کرده ونمی تونه اونو فراموش کنه دوتاییشون همدیگه رو واقعا دوست داشتن ولی به خاطر حسادت خاله هاش که زیر ابش رو میزدن باعث شدن که داییش برای پسرش خواستگاری خواهرزادش نره ودختره ازدواج میکنه بایکی دیگه ولی میگه شوهرم خوبه دوسش دارم ولی وقتی دعوامون میشه ازش متنفرم ارزو میکنم بمیره تا شایدبتونم با پسرداییم ازدواج کنم ظاهرا داییشم تازه فهمیده چه اشتباهی کرده ولی حالا فایده نداره حالا دوستم میخواد بدونه چجوری میتونه این عشق رواز ذهنش بیرون کنه بهش پیشنهاد کردم بدیهای طرف رو یاداوری کنه ولی میگه اون اونقدر خوبه که 1ذره نقطه منفی نداره حتی پسرداییش حاضر نیست ازدواج کنه با کسی دیگه وحتی جایی که دوستم باشه با شوهرش حتی حاضر نیست بره دوستم دراین 4 سال فقط 1بار پسرداییش رو دیده چون سخته برای دوتاییشون

ناجی جون این سوالت رو توقسمت بارداری ننویس...برو به موضوعات و تو قسمت مربوط بخودش بنویس...اینجا کارشناس مامایی فقط میان...بقیه قسمتها کارشناس داره

سلام اخه این سایت کارشناس ماماییش دیربه دیر میاد چه برسه به مشاور فکر کنم اصلا مشاور نداشته باشه چون تو قسمتش حتی 1 سئوال هم ندیدم گفتم شاید شماها کمک کنین

ببخش مریم جون دلم گرفته من تو یاهو نمیرم اینجا هم نمی یام چون روحیه بچه ها خراب میشه

برام دعا کن من برادر نمی خوااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

ت می دون چی میگم

لپ تاپ مامان دستم هست تا پس فردا

می یام صبح

دعام کن خسته ام باور کن افسرده شدم

برو خدا رو صدا کن بگو بیاد پیشم
...

شینازجون توکه خدای روحیه دادن به دیگران بودی تودیگه چرا؟
خدایا شینازجونوفراموش نکن اون خیلی بهت نیازداره
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سلام
اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ناجی جان به دوستت بگو ناشکری نکنه مگه تو دنیا چندتا شوهر خوب هست که یکی گیر اون اومده :roll:
من هم یه دوست دارم عاشق داداش زنداییش بود مامان خدابیامرزش نداد الان دو تا دختر هم داره همیشه ناراضیه شوهرش هیچی براش کم نمیذاره ولی ناشکره :cry:
من همیشه نگرانشم از خدا میخوام خدا ازش بگذره و چیزی تو سفره اش نذاره که تا آخر عمر پشیمون بشه :cry
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

ولی به نظر من اگه طلاق گرفت وباز هم نشد که بهم برسن اونوقت چی چون مامان پسره خیلی بداخلاق و بددهنه همیشه شوهر وبچه هاشو الکی نفرین میکنه اونوقت اون میمونه ویه دنیا پشیمونی تازه شوهرش هم اونو طلاق نمیده دوستم فقط یک راهی رو میخواد که بتونه عشقشو فراموش بکنه ولی مگه شیطون لعنتی میزاره

الاله جون پیش مشاور نمیره وگرنه منم بهش گفتم اینقدر بدم میاد ازاین ادمای حسود که نذاشتن این به عشقش برسه البته فکر کنم قسمت هم همین بوده وگرنه واسه خدا که کاری نداره ولی واقعا دیدی هیچ وقت که 2نفر عاشق هم هستن بهم نمیرسن یا شاید من ندیدم ولی اگه یکی عاشق باشه واون یکی متنفر باشه ازش زود بهم میرسن درست برعکس فیلم ها
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان