تو یه پست دیگه گفته بودم که تنبلی تخمدان دارم دکترم میگفت اگه قرص نخوری مشکلی پیش نمیاد فقط شاید از نظر روحی از اونجایی که فکر میکنی مثل بقیه نیستی یکم روت تاثیر بذاره به خاطر همینم من نزدیک یه ساله که قرص نمیخورم و پریودم نشدم (اخرین باری که پ شدم 10 شهریور بود)اما خودم ترجیح دادم که حتی شده مصنوعی پریود شم از 3 تیر تا 10 تیر روزی 2 تا قرص خوردم اما با گذشت 6 روز از قطع دارو(مدروکسی پروجسترون) حتی علائمشم نمیبینم!!!
3 یا 4 سال میشه که بخاطر این نامنظمی اصلا سیکل پریودمو دقیق نمیدونم
دکتر میگفت 7 روز بعد قطع دارو باید دوباره دارو رو بخوری چه پری بشی چه نشی
حالا به نظرتون من باید چیکار کنم...!!!

sahark7231 نوشته شده:تو یه پست دیگه گفته بودم که تنبلی تخمدان دارم دکترم میگفت اگه قرص نخوری مشکلی پیش نمیاد فقط شاید از نظر روحی از اونجایی که فکر میکنی مثل بقیه نیستی یکم روت تاثیر بذاره به خاطر همینم من نزدیک یه ساله که قرص نمیخورم و پریودم نشدم (اخرین باری که پ شدم 10 شهریور بود)اما خودم ترجیح دادم که حتی شده مصنوعی پریود شم از 3 تیر تا 10 تیر روزی 2 تا قرص خوردم اما با گذشت 6 روز از قطع دارو(مدروکسی پروجسترون) حتی علائمشم نمیبینم!!!
3 یا 4 سال میشه که بخاطر این نامنظمی اصلا سیکل پریودمو دقیق نمیدونم
دکتر میگفت 7 روز بعد قطع دارو باید دوباره دارو رو بخوری چه پری بشی چه نشی
حالا به نظرتون من باید چیکار کنم...!!!
سلام
آخه عزیزم اگر قرار باشد احتمال بارداری رو هم در نظر بگیریم این درست نیست که شما چه پریود شدید و چه نشدید ادامه دهید.
كارشناس مامايي فيروز

shafagh نوشته شده:کارشناس عزیز یه سوال بی ربط با بارداری دارم؟ایا مصرف کپسول گلوکوجین باعث افزایش وزن میشه؟
منظورتون قرص گلوکوژن. داروی گیاهی ضد چربی و فشار خون ودیابت است؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 93 مهمان