سلام خدا جونم حرف منم حرف همه فیروزه ایهاست .خدا جون خودت شرایطمو میدونی .خودت میدونی چقدر گیرم . چقدر تو منگنم و تحت فشارم . خدا جون مهربونم میدونم خیلی باهات بد قولی کردم و تا کارمو راه انداختی یادم رفت که کی بهم کمک کرده .میدونم رو سیاهم اما ببین همین الان اشکام داره میاد یعنی دلم داره شسته میشه و غبار دلم پاک میشه .... خدای مهربونم یا رحمان و یا رحیمم خدا جونم خودت گفتی هر کی منو از ته دل صدا کنه جوابشو میدم . ما همه داریم فریاد میزنیم. به حق این ماه های عزیز تا آخر ماه شعبان دلمونو شاد کن التماس میکنم دل هممونو شاد کن ما هم یه نذری میکنیم برای رضای خودت و هر ماه انجامش میدیم.بچه ها منو ببخشید از طزف شما هم به خدا قول دادم تو حال خودم نبودم حرفا حرفای دلم بودن شما کمکم میکنید رو قولم با خدا بمونم؟؟؟؟؟؟؟

پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

ایشاا...عزیزم
از من چه کمکی برمیاد ؟؟؟
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

رز نازنین سلام . نمیدونم................. هرماه یه دعایی بخونیم. به محتاجی کمک کنیم.یه جور دل بنده های خدا رو شاد کنیم . یا حداقل یه دور تسبیح صلوات به پنج تن آل عبا هدیه کنیم. . امید وارم همگی مون هدیمون رو از خدای مهربون به زودی زود بگیریم برای خدا که شاد کردن دل ما کاری نداره ..........داره؟

گاهی وقتا وقتی بچه بودیم و چیزی میخواستیم باباهامون برامون نمیخریدن

ما بدو پیش مامانامون میرفتیم و ازشون میخواستیم که به بابا بگن

کلی هم قول میدادیم که بچه خوبی باشیم

وقتی مامان به بابا میگفت بابا با متانت و کمی منت گذاشتن میگفت که فقط به خاطر

مامانتون میکنم ... و برامون میخرید

بابا این کار رو میکرد بنا به دلیلی که خودش میدونست

شاید میخواست حرمتش حفظ شه

شاید مامان رو دوست داشت و براش احترام قائل بود

شاید میخواست ارج و مقام مامان رو بهمون بفهمونه

شاید دلش میخواست واسطه ای اون وسط باشه تا به ما یاد بده همه چی به آسونی بدست
نمیاد
شاید اون موقع به صلاحمون نبود

و شاید میخواست قول بدیم و بهش عمل کنیم
شاید ...

هزارتا شاید ممکنه باشه

اما یاد گرفتیم تصمیم گیرنده آخر باباست ...

حتی اگه نخواد و مامان بهش بگه بازم میگه نه

ولی ما هیچ وقت مامان رو جای بابا نذاشتیم و توقع نداشتیم او برامون بخره

ما هیچ وقت جز به چشم آدم مهمی که میتونه حرف ما رو به بابا بگه بهش نگاه نکردیم

حالا خدا میگه برای اینکه اجابت کنم به رسولم بگید

چون دوستش دارم

چون مهمه

چون باید بفهمید هر چیزی راهی داره

چون من او رو انتخاب کردم و برتریت دادم

چون از همه شما آدما پاک تر و معصوم تره

چون من این رو میخوام

اما این هیچ وقت دلیلی نشده که برای خدا شریک قرار بدیم

توی قرآن نوشته : پیامبر تو هم از جنس مردمی و اگه من عنایت نمیکردم با اونها فرقی

نداشتی ... پس پرهیزگاری در پیش گیر که خدا پرهیزکاران را دوست دارد

درسته میگن بی واسطه با خدا حرف بزن و گوش میده

اما این برای آدمای پاک و خالصه نه برای ما

ماهایی که خجالت زده ایم از اون همه گناه

شرم داریم تا با خدا بگیم و میدونیم خدا از دستمون ناراحته
فقط

میتونیم دست به دامن کسی بشیم که خدا او رو دوست داره و او پاک و خالصه

آره همیشه اول وآخر خداست!!! ولی تو حدیث ثقلین نقل شده کتاب م و اهل بیتم!!!
به چی شک داری!!!! ؟
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

خداوند تبارک و تعالی می فرماید : به عزت و جلال و بزرگواری و رفعتم سوگند که آرزوی هر کس

را که به غیر من امید بندد به نومیدی قطع کنم. او در گرفتاری ها به غیر من آرزو می بندد در

صورتیکه گرفتاری ها به دست من است؟ و به غیر من امیدوار می شود و در فکر خود در خانه جز

مرا می کوبد؟ با آنکه کلید همه درهای بسته نزد من است و در خانه من برای کسیکه مرا بخواند باز است.
کیست که در گرفتاری ها به من امید بسته و من امیدش را قطع کرده باشم؟ کیست که در

کارهای بزرگش به من امیدوار گشته و من امیدش را از خود بریده باشم؟

ماما جو جوی عزیزم
الهی آمین عزیزم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام دوستای همدلم.عیدتون مبارک .خدا جون همه ما عیدی میخوایم .مریم جون حال منم مثل خودته...دیگه صدام در نمیاد فقط اشکه که میاد.. دیشب دلم خیلی سوخت . اگه قسمت بشه میخوام خونمو عوض کنم مادر شوهرم پیله کرده بود باید1 اتاق باشه برای بچت ......با زبون بی زبونی متلکاشونو شروع کردن مثلا عید بود رفته بودیم دیدنشون که بزرگترن اما تو جمع اینقدر دلمو سوزوند

فدای اون دلای آسمونیتون..
سلام عید همگی مبارک عزیزان.
گریه خوبه. اشک ریختن آدم و سبک میکنه ولی نه اینکه به خودتون آسیبی وارد بشه دوستای خوبم.
مامی جوجو عزیز حرفهای خیلی قشنگی به خدا گفتی..
چرا فکر میکنی گناه کاری و خدا صدات و به اون اندازه که میخوای نمیشنوه!!
عزیزم درسته پیامبران و امامان واسطه ای هستند واسه اجابت دعاهای ما ولی خدا هرگز نگفته من صدای انسانهای گناه کار و نمیشنوم..
فرض که گناه کار ترین باشیم که این طور نیست گلم
حتی اگر باشد خدا هرکس صدایش کند بر میگردد و نگاهش میکند..
نا امید نباش.. مامی عزیزم این جمله ای که واسه امضاخودم گذاشتم هزاران معنی برایم دارد چون بارها و بارها حتی زمانی که بدترین گناه و کردم و آگاهانه اشتباه میکردم بدجوری پشیمون شدم و از خدا خواستم منو ببخشه..
سر سجاده نماز نشستم وگریه کردم و پشیمون شدم و از خدا خواستم منو ببخشه و میدونی چی گفتم و همیشه چه جوری با خدا حرف میزنم از اون لحظه به بعد!!
بهش گفتم خدا فلان قول و بهت میدم
حالا اگه واقعا اینجایی و صدام و شنیدی و میخوای منم بنده خوبت باشم و منو بخشیدی با انجام فلان کار که فعلا ناشدنیه بهم نشون بده حواست بهم هست و نامگذاری دیگه گناه کنم... توقع ندارم به این زودی با این گناه بزرگ ازت حاجت بگیرم ولی فقط با انجام شدن این مسیله که واقعا غیر ممکن به نظر میسره بهم نشون بده حرفای امشبم و شنیدی و هرکس صدات میکنه حواست بهش هست حتی منه گناه کار..
باورت نمیشه مامی جون به همون نمازی که خوندم قسم سجاده مو جمع کردم و بلند شدم همسرم زنگ زد و گفت باورت نمیشه یه چیزی بگم گفتم چی!! گفت فلان موضوع یادته همین الان یکی زنگ زد و گفت حل شده..
نمیدونی مامی جون همون طور که تلفن تو دستم بود بغضی گلوی من و گرفت و اشکانم سرازیر شد و تلفن از دستم ول شد..
خلاصه از اینکه سرت و به درد آورودم واقعا معذرت میخوام
ولی من برای اولین بار معجزه اینکه می‌گفتند خدا صداش کنی نگاه میکنه رو :) :) دیدم و واقعا بهش ایمانم قویتر شد..
غصه نخور گریه هم نکن نفسم.. فقط بعد نماز سجاده تو جمع نکن بشین تو تنهایی هرچی دلت میخواد بهش بگو و باهاش حرف بزن و ازش بخواه اگه صدات و شنیده یه نشونه بهت بده ببین چی میبینییییی.. فقط خالصانه باهاش حرف بزن..
موفق باشی عشقم.
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

خدایا !

شرمسارم كه در آسمانها به دنبال تو می گردیم در حالی كه تو با مایی و اگر خود اراده كنیم دست ما را میگیری.

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با هر username که باشم، من را connect می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تا خودم نخواهم مرا D.C نمی کند .

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با یک delete هر چی را بخواهم پاک می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اینهمه friend برای من add می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اینهمه wallpaper که update می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با اینکه خیلی بدم من را log off نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همه چیز من را می داند ولی SEND TO ALL نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می گذارد هر جایی که می خواهم Invisibel بروم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه جزء friend هام می ماند و من را delete و ignore نمی کند.

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه اجازه، undo کردن را به من می دهد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه آن من را install کرده است

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت به من پیغام the line busy نمی دهد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اراده کنم، ON می شود و من می توانم باهاش حرف بزنم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه دلش را می شکنم، اما او باز من را می بخشد و shout down ام نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه password اش را هیچ وقت یادم نمی رود، کافیه فقط به دلم سر بزنم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تلفنش همیشه آنتن می دهد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه شماره اش همیشه در شبکه موجود است

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت پیغام no response to نمی دهد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هرگز گوشی اش را خاموش نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت ویروسی نمی شود و همیشه سالم است

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچوقت نیازی نیست براش BUZZ بدهم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه آهنگ حرف هاش همیشه من را آرام می کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه نامه هاش چند کلمه ای بیشتر نیست، تازه spam هم تو کارش نیست

خدا را دوست دارم ، بخاطر اینکه وسط حرف زدن نمی گوید، وقت ندارم، باید بروم یا دارم با کس دیگری حرف می زنم

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه من را برای خودم می خواهد، نه خودش

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه وقت دارد حرف هایم را بشنود

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه فقط وقت بی کاریش یاد من نمی افتد

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می توانم از یکی دیگر پیشش گله کنم، بگویم که ....

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه پیشم می ماند و من را تنها نمی گذارد، دوست داشتنش ابدی است

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می توانم احساسم را راحت به آن بگویم، نه اصلا نیازی نیست بگویم، خودش میتواند نگفته، حرف ام را بخواند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه به من می گوید دوستم دارد و دوست داشتنش اش را مخفی نمی کند

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تنها کسی است که می توانی جلوش بدون اینکه خجل بشوی گریه کنی، و بگویی دلت براش تنگ شده

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه ، می گذارد دوستش داشته باشم ، وقتی می دانم لیاقت آنرا ندارم

خدا را دوست دارم به خاطر اینکه از من می پذیرد که بگویم : خدا را دوست دارم ...

مامان جوجوي عزيز وهمه كسايي كه دلشون رو ميشكنن ادماي اطراف:
بقول دكترشريعتي
عده ای مثل قرص جوشانند؛
در لیوان آب که بیاندازیشان طوری غلیان کرده و کف می کنند که سر می روند اما کافی است کمی صبر کنی بعد می بینی که از نصف لیوان هم کمترند
بسپريد بخدا بچه ها. منم زندگيم دراثر دخالتهاي بقيه تباه ميشه. خيلي وقتها خوشيهام از دست رفته... ولي بدونين خدا ميبينه و ...

ملیسای نازنین .مریم جونم .طاها گلم. ونوس مهربون خیلی خیلی دوستتون دارم .منم خیلی نشونه ها دیدم .اما سر بچه دار شدن بیچاره شدم.با سقطی که کردم کار خرابتر شد .اونم خدا خودش میدونه دلیلش چی بود و از چی ضربه خوردم که اینجوری شد . ضربه جسمی نبود روحم اینقدر داغون شد که حس کردم یه چیزی تو دلم بریده شد شاید باورتون نشه اما من فهمیدم.از دست دخالتها و حرفهای نابجا و بی ربط .با حرفاتون خیلی آرومم کردین .سبک شدم.انشا ا...خدا دلتونو شاد کنه مهربونای من.....
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 75 مهمان