مریم عزیزم ایشاا... که اثر داره قربون دل مهربونت عزیزم
الهی آمین

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام مریم جون.امیدوارم این دفعه خبر بارداری خودت رو بهم بدی عزیزم.انشالله که بشه .ازاین قرص کمرا میخوای ببندی کمرت؟
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام عزيزاي من
نه مامان جوجو. ازاين دارو دواهاي گياهي. همه اش گرميه. موادش رو حتما ميپرسم. نشد كه برم. بعدا اگه رفتم حتما برات ميپرسم. يكي ازموادش قهوه است فك كنم. چون من اگه خودم نبينم و موادش رو نفهمم چيه عمرا بذارم هركاري برام انجام بدن. ولي از چند جا كه پرسيدم مورد تاييد بود... بوس

مریم جون منم مشتاق شدم بدونم چی به کمر می بندن!
اگه فهیدی به من هم بگو...
یکی از دوستای من بد به کمرش جوجه بسته بودن... :roll: :roll: :roll:
یه جوجه رو نصف کرده بودن نصفشو جلو کمر نصفشو به پشت کمر بسته بودن!
به نظرم خیلی خنده دار بود!
نمی دونم والا!
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

جوجه؟؟؟؟؟؟؟ لابد ميخواستن همون جوجه بشه ني ني .. نه بابا اينا گرمي جات هست. ازنظر طب سنتي مورد تاييده. حتما اگه رفتم ميپرسم براتون. من ازجوجه ميترسم!!!
حالا اون دوستت ني ني دار شد؟ من خيلي ها رو شنيدم از طريق داروي گياهي بستن به كمر باردار شدن

سلام مریمی.خوبی خانمی؟باشه بهم بگو منتظرم عزیزم.من که نزدیکی روز 10بری از دستم در رفت.شوهرم شیفت بود
آخر بد شانسی بود

گلم شوهر من میگه ما تا جوونیم باید تلاش کنیم و چند سالی کمتر کنار هم بودن رو تحمل کنیم تا سنمون یه کم بالاتر رفت بتونیم راحت تر زندگی کنیم . بیشتر روزا شیفته یا روز کاره یا شب کار :roll: منم هر وقت قاطی میکنم میگم خودم که تنهام یکی دیگرم بیارم تو این دنیا برای چی؟ بعد میگم خدایا ببخش این دفعه رو نشنیده بگیر.

اشكال نداره از اين حرفا من زياد ميزنم. همه خانوما ميزنن. نگران نباش. اكثر مردا دوشيفت كارميكنن يا بيرونن همينجوري. شوهرت و دوس داشته باش. مثل من كه دوسش دارم!!!
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 87 مهمان