کارشناس عزیزودوستای گلم راهنمای

:roll: :wink: سلام امروز 20 خرداد رفتم سونو فولیکول ها خوب بود دکترم گفت فردا شب امپول بزن نزدیکی داشته باش شب بعد نداشته باش وهمینطور یک شب در میان حالا سوالم اینه که میگن شبی که امپول میزنی شب بعدش باید شروع کنی ویک شب در میان باشه من چیکار کنم چون احساس میکنم اسپرم شوشو کمه ممکنه اگر قبل از ازاد شدن باشه زنده نمونه شب بعد هم اگر ازاد بشه من برنامه ای نداشته باشم تخمک شاید از بین بره چیکار کنم زود جوابمو بدید وقت م کمههههههههههه مرسییییییییییییی

وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس اخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پره

عزيزم شوهر عزيزتو با خرما و نارگيل تقويت كن اين باعث افزايش ميل جنسي و افزايش اسپرم ميشه و از همون شبي كه دكترت ميگه شروع كن به انجام عمليات.ايشالله زماني كه نزديكي داريت يه تخمك خيلي گنده هم آماده س كه تبديل به دوقلو بشه

ايشالله خيره اصلا نگران نباش و فكر چيزي رو نكن ارامش قبل از بارداري خيلي مهمه قبل از نزديكي هم خودت و هم شوهرت وضو بگيرين به اميد خدا همه چي درست ميشه ايشالله خبر بارداريتو بدي خوشحالمون كني عزيزم

رویا جان با اجازتون سوالتون رو در سایت دکتر رضایی مطرح کردم به محض دریافت براتون پیام میزارم.البته به نام خودتون.تاریخ آخرین پریودتون کی بوده؟چند سالتون ؟برای سایت دکتر میخوام.
در ناامیدی بسی امید هست

ممنون سوگل جان من جواب گرفتم :wink: :wink: :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سوگل عزیزم من الان که اومدم تو سایت ساعت 2 شبه مهمان داشتم نتونستم بیام الان دیدم که برام زحمت کشیدی ازت ممنونم من امپولو تزریق کردم میخوام 8 صبح اقدام کنم اخرین پریود 10 خردادو30 سالمه ببخش که سوالتو دیر دیدم توکل به خدا :roll:
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس اخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پره

Re: کارشناس عزیزودوستای گلم راهنم

roya59 نوشته شده::roll: :wink: سلام امروز 20 خرداد رفتم سونو فولیکول ها خوب بود دکترم گفت فردا شب امپول بزن نزدیکی داشته باش شب بعد نداشته باش وهمینطور یک شب در میان حالا سوالم اینه که میگن شبی که امپول میزنی شب بعدش باید شروع کنی ویک شب در میان باشه من چیکار کنم چون احساس میکنم اسپرم شوشو کمه ممکنه اگر قبل از ازاد شدن باشه زنده نمونه شب بعد هم اگر ازاد بشه من برنامه ای نداشته باشم تخمک شاید از بین بره چیکار کنم زود جوابمو بدید وقت م کمههههههههههه مرسییییییییییییی
دویاجان! احساستون در مورد کمی اسپرم همسرتون بر پایه آنالیز اسپرم است که انجام دادند یا...؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان