سلام آلاله جونم ممنونم از اينكه به فكرمي عشقم..
آخه همون حرفاي تكراري رو دارم كه بزنم چرا سرتون و درد بيارم؟
فقط واسم دعا كنين خدا حاجتم و بده منم براي همتون سر نماز دعا ميكنم عزيزاي دلم.
باز هم ممنون ميبوسمت عشقم. بووووس :)
نيني سالم ميخوام

سلام مريمم قربونت برم ممنونم از اينكه به فكرمي نازم. آخه نميخواستم با حرفاي تكراري خستتون كنم..
ممنونم.
منم مريمم زير دلم از ديروز صبح خيلي درد ميكنه هي خوب ميشه باز درد ميكنه.. نميدونم واسه جي؟ يعني حدس تو واسه كيسته مريمم؟
نيني سالم ميخوام

آلاله جونم منم با مبايل آنلاين ميشم. ميري تو google
بعد ميزني كروه بهداشتي فيروز
واست مياره باز يكيش و كه تالار كفتكو داره رو انتخاب ميكني مياد توو سايت فيروز صفحه اصلي ذخيره ميكني توو بوك مارك كوشيت.. هرجا خواستي مثل كام ميتوني سر بزني. اتفاقا خيلي راحته..
سوالي داشتي جواب ميدم عزيزم.
نيني سالم ميخوام

سلام به همه دوستای گلم
سلام به بهارجونم، آلاله عزیزم، رز دوست داشتنی خودم، مریم گلم، فاطیما جون و رویای عزیز
امیدوارم که همتون خوب باشین. این چند وقت که نتونستم بیام دلم براتون حسابی تنگ شده بود. خدا میدونه که تو دلم چی میگذشت. حسابی به شماها عادت کردم. امیدوارم که به حق این ماه عزیز همتون حاجت روا شین و خبر مادر شدن تک تک تون رو بشنوم. ایشالله الهی آمین
منم لایق بدونین و دعام کنین.
خیلی دوستون دارم
بوووووووس برای همتون
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مرضیه جان
خوبی عزیزم نی نی خوبه ؟ قربونت برم عزیزم ممنون از دعای خیرت منم دلم برات تنگ شده بود جات خالی بود گلم چشم عزیزم مراقب خودت باش
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام رز عزیزم
ممنون گلم از لطفت ما هم به دعای خیر شما خوبیم
عزیز دلم ایشالله که به حق این مولود کعبه، به حاجتت میرسی و خدا یه نی نی ناز و خوشگل و سالم و صالح بهت میده. الهی آمین
همه چیزو بخدا بسپار گلم. مراقب خودت باش می بوسمت عزیز خودم :wink:

سلام مرضیه جان
قربون محبتت عزیزم انشاا... تا دوستان خوبی مثل شما دارم که برام دعا میکنید امیدم بیشتر وبیشترمیشه عزیزدلم چشم شما هم مراقب خودت ونی نی نازت باش گلم در پناه حق فدات شم بوووووسسس :wink:

سلام دوستای گلم از جمله رز عزیزم، بهار جونم و پانید گلم
ایشالله که حالتون خوب باشه و همتون حاجت روا شین. الهی آمین
ایشالله که مامانای این ماه شما باشین. ایشالله که همه منتظرای نی نی صاحب یه فرشته کوچولو شن. الهی آمین
از صمیم قلب برای همه شماها آرزوی سلامتی و عاقبت به خیری و گرفتن حاجتاتون میکنم. ایشالله
همتون رو می بوسم. :wink:

قربون مهرومحبتت بشم مرضیه عزیزم انشاا...گلم زود به زود سربزن دلم برات تنگ میشه دیرمیای نی نی مون خوبه ؟ ایشاا...شما هم حاجت روا بشی ایشاا... عزیزم مراقب خودت باش یک دنیا ممنونم بابت دعای خیرت عزیز دلم دوستت دارم ایشاا..همیشه تنت سالم باشه وسلامت الهی آمین بووووسسس :wink:

ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 45 مهمان