دکتر آزیتا صفارزاده کرمانی

دکتر آزیتا صفارزاده کرمانی، از پزشکان متخصص اپلیکیشن مدافون است. وی جراح و متخصص زنان و زایمان فلوشیپ ناباروری و لاپاروسکوپی از فرانسه می باشد.
آدرس و شماره تماس مطب دکتر صفارزادهجهت ویزیت توسط دکتر آزیتا صفارزاده، می توانید به بیمارستان عرفان (تهران، سعادت‌آباد، خیابان شهید بخشایش، بیمارستان عرفان) و یا مطب ایشان به آدرس تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی و شماره تماس ۶ – ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+) مراجعه نمایید . از دیگر راه های ارتباطی با وی، از طریق اپلیکیشن مدافون می باشد.
رزومه و سوابق دکتر آزیتا صفارزاده

Re: دکتر آزیتا صفارزاده کرمانی

سلام خسته نباشید. من ۶ تا۸ آذر رابطه داشتم ۴ اذر شروع قاعدگیم بود بعد ۳ بارم امپول سقط زدم که اسمش نمیدونم دی خونریزی کردم مث قاعدگیم ۴ روزه بعد همه دارو گیاهی از اویشن گلپر رازیانه گل گاوزبان دارچین گرفته خیلی خوردم ۱۵ بهمن بیبیچک زدم منفی بود ۱۶ بهمن خونریزی کردم ۶ روزه بعد اون بیبی زدم دوتا اونام منفی بودن البته پریود من نامنظم و خفیفه الان اسفند دو روزه درد پریود دارم ولی نمیشم میشه بیبیچک بعد از ۷۰ روز از رابطه اشتباه بگه نکنه من باردارم😔؟نه دسترسی به ازمایش دارم نه دکتر

سلام خسته نباشید من تخمدان پلی کیستیک دارم اقدام ب بارداری کردم آزمایشات قبل بارداری تست پاپ اسمیرم دادم ک مشکلی نداشتم فقط فقط با دارو پری میشم پروژسترون از ۳ قاعدگی روزی ۳ عدد لتروزل و ۳ عدد بتامتازون مصرف کردم ب مدت ۵ روز از ۸ قاعدگی تا ۱۱ قاعدگی روزی دو عدد امپول هاچ سی جی زدم روز ۱۴ پری سونو دادم ک گفتن در هر دو تخمدان فلیکول ۱۴و۱۵ متعدد وجود دار اندازه آندمیترویزم ۸ بوده گفتن دیگه امپول نمیخوای فقط ی شب در میون رابطه داشته باش خواستم ببینم با این ابعد فلیکول آیا امکان تخمک گذاری هست چ مدت بعد آزاد میشن در همون روزا ب شدت زیر دلم و سینهام درد میکرد بعد گذشت ی هفته دل درد سینه ا: دردشون رفت آیا تخمک گذاری رخ داد ؟چند روز بعد از قطع امپول پری میاد؟دوتا شیاف زدم چند روز بعدش پری میاد ؟ ممنون میشم جوابمو بدین

ی هفته بعد از سونو ک دادم ترشحات آبکی ببدون رنگ بی بو داشتم زیاد طوری ک دستمال میزاشتم الانم ترشحاتکم شده مثل سفیده تخم مرغ نیمه آبپز یکمم زیر دلم کمرم درد میکنه ۱۴ روز بعد آخرین آمپول ی تست زدم منفی بعد چند ساعت خواستم بندازمش ی هاله بنفش انداخت الانم ۱۷ روز از آخرین آمپول میگذره

ببخشید ایقد سوال میپریم خواستم بدون با وجود اینکه من اصلا پری نمیشم بجز با پروژسترون آیا این امپول هاچ سی جی باعث میشه من پری بشم یا نه چون ۱۵ رو بعد ک پری نشدم سه روز پیش من دوتا شیاف ۴۰۰ زدم ک پری بشم چون تست منفی شد بعد چند ساعت پررنگ شد گفتم حتما منفی ممنون از لطف بی کرانتون خانم دکتر اگر جواب من بدین

سلام بببسسس عزیز
بی بیچک زمانی میتواند باردار بودن یا نبودن شما را بیازماید و زمانی به کار میرود که شما تاخیر در پریود شدن داشته باشید ولیکن شما هر ماه پریود شده اید .در صورتیکه در این دوره ۵روز تاخیر در موعد پریودتان داشتید از بی بی چک استفاده نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
شما بعد از آخرین رابطه مشکوک چند بار پریود شده اید بنابراین به هیچ عنوان باردار نیستید و احتیاجی به انجام بی بی چک نیست. احتمالا با وجود مصرف پروژسترون پریود خواهید شد در صورتیکه بعد از دوهفته پریود نشدید به درمانگرتان مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “انتخاب پزشک”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان