Re: کيت تخمک گذاري

سلام دوست عزيز
برخی از شرایط است که منجر به نادرست بودن تست و تشخیص اشتباه افزایش LH و شروع تخمک گذاری می شود. زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک ممکن است افزایش کوچکی از LH را مشاهده کنند. کسانی که اخیرا یائسگی داشته اند یا اخیرا باردار بوده اند مثبت کاذب را مشاهده می کنند. انجمن بارداری آمریکا همچنین یادآور می شود که برخی از داروهای تجویزی نیز می توانند نتایج شما را تحت تاثیر قرار دهند. این داروها عبارتند از:

Pergonal
دنازول
تزریق hCG، مانند Profasi یا APL
Clomid
سروتون
اگر هر یک از این داروها را مصرف می کنید، با پزشک در مورد بهترین زمان برای آزمایش تخمک گذاری صحبت کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزيز
من در هيچ مطالعه اي تداخل بين مصرف اين دو دارو نديدم.آيا شما دارو را بدون مشورت پزشك و خود سرانه استفاده ميكنيد؟.در صورتيكه به تجويز درمانگرتان باشد با توجه به شرح حالي كه از وضعيت شما دارند حتما بهترين انتخاب بوده.موفق باشيد
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من از وقتی که ازدواج کردم مشکلات زیادی تو زندگیم شروع شد بعضی وقتا آنقدر داخل خانه کار میکردم حوصله بلند شدن و راه رفتن تو خونه رو نداشتم چون شوهرم شبا ساعتای 9 میرسید خونه من اکثرا خواب بودم این تایم تا جایی ک به مشکلات زیادی برخورد کردمو ب جایی رسید که میخواستیم جدا شیم ولی توی اینترنت با گروهی آشنا شدم که کار فیزیوتراپی در منزل را انجام میدادن با خودم گفتم بزار امتحان کنم تا بتونم وقت بیشتری رو برای شوهرم داشته باشم اون شرکت کارطب سوزنی در منزل هم انجام میدادن بعد از حدود یه هفته و پول خرج کردن ب نتیجه رسیدم وحال دلمون خوبه نظر شما چیه شمام ب این مشکلات خوردین؟چه جوری حلش کردین؟حل مفید بودن دارین تو زندگیتون؟   

سلام من روز دهم سیکلم کیت استفاده کردم دو خط کامل پر رنگ بود فرداش خواستم اقدام کنم کیت خط کنترلش رنگش قرمز بود ولی خط ازمایش خیلی کم رنگ بود یعنی روز تخمک گذاری دیگه خط کنترل پر رنگ نیست و روز تخمک گذاری همون روز یازدهم بوده؟
یه سوال دیگه وقتی دوروز پشت هم کیت مثبت باشه از روز اول 24ساعت بعدش اقدام کنیم یا از روز دوم ممنون

آ
سلام دوست عزیز
آزمایشات تخمک گذاری با تشخیص هورمون لوتئینیزه (LH) در ادرار شما کار می کنند . بدن شما همیشه LH تولید می کند، اما حدود 12 تا 36 ساعت قبل از تخمک گذاری، سطح LH به طور چشمگیری افزایش می یابد. آزمایشات تخمک گذاری این افزایش را تشخیص می دهد و هنگامی که مقدار LH در ادرار شما زیاد است نتیجه مثبتی نشان می دهد. آزمایش تخمک گذاری مثبت نشان می دهد که شما احتمالا در عرض 1-3 روز بعد تخمک گذاری می کنید و وقت آن است که رابطه جنسی داشته باشی.با توجه به این مطلب روز تخمک گذاری میزان Lhافت کرده بنابراین تست شما منفی شده است.
ضمنا از آنجاییکه طول عمر اسپرم در دستگاه تناسلس زن حدود ۷۲ساعت و حداکثر تا یک هفته است بنابراین اگر زوجی هفته ای دو یا سه بار تماس جنسی داشته باشند تعداد اسپرم کافی در واژن وجود خواهد داشت که تا وقتی تخمک گذاری انجام میشود باعث باروری شوند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان